Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Czy 30 zł za majtki to drogo?

Polecane posty

Gość gość

Bo niedługo mam studniówkę i potrzebuje czerwonej bielizny. Stanik kupiłam za 50 zł i potrzebuje jeszcze majtek tylko, że od kompletu kosztują one aż 30 zł ;/ czy kupienie innych czerwonych, też koronkowych i tańszych będzie pasowało? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Stanik za 50 zł i 20 zł droższy niż majtki? Znaczy, albo ktoś na tych majtkach ma ogromny zarobek, albo ten stanik to straszny badziew... A swoją drogą to kto będzie porównywał, czy to komplet czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ten stanik kupiłam w Cubusie. Ja jestem zadowolona, dobry jest. Dla mnie i tak 50 zł za stanik to dosyć drogo :o wczesniej kupowałam po 20 zł dlatego :o poszukam jeszcze gdzieś indziej w takim razie, żeby po prostu były czerwone koronkowe i pasowały jednak do stanika. Jakoś tak mi zależy chciałam mieć komplecik, ale nie warto inne rzeczy za tą cene można sobie kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty tam w samej bleliźnie będziesz tańczyć, planujesz się rozbierać publicznie, czy o co chodzi? Naprawdę nie rozumiem, Będziecie sobie przed studniowką z koleżankami gacie porównywać? Załóż czerwone, jeśli jesteś przsądne i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale Ty tam w samej bleliźnie będziesz tańczyć, planujesz się rozbierać publicznie, czy o co chodzi? Naprawdę nie rozumiem, Będziecie sobie przed studniowką z koleżankami gacie porównywać? Będziecie półnagie fotki na fejsa wrzucać? Kiedyś chodziło tylko o to, żeby były czerwone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, haha ale tradycja to tradycja, lepiej sie trzymać i nie zapeszać. Może to pytanie stąd, że jestem perfekcjonistką i bardzo uwagę przywiązuje to takich nawet małych szczegółów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moim zdaniem kup sobie tańsze majtki, bez sensu inwestować 30 zł. Już za 15 zł kupisz sobie naprawdę dobrej jakości majtki z koronką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi się wydaje, że za drogie. W końcu to 30 zł za zwykłe majtki :/ właśnie tańsze po 10-15 zł myśle sie trafią gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój chłopak pracuje i kupił mi majtki i stanik za ponad 300 zł. Było to na specjalną okazję miałam uprawiać seks z dwójką jego kolegów i nim. Robiłam mały striptiz potem dość długi seks kolejno z każdym. Marzyłam od dawna o takim seksie. To były moje najwspanialsze urodzinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×