Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Doradzicie?

Polecane posty

Gość gość

Witam, Kobietki mam mętlik w głowie hmm to jest zbyt skomplikowane, 4 lata temu zakończyłam związek trzy letni ostatecznie ja zerwałam i w tamtym momencie poczułam na prawdę ból nie wiedziałam co ze sobą mam zrobić ale z drugiej strony ulgę wiecznie zrywania, kłótnie ale za to przeżyłam miłość prawdziwą miłość ale burzliwą. Po ok 2 latach związałam się z innym chłopakiem było dobrze bardzo mi zależało tylko niestety byliśmy z innych światów po 6 mcy zakończyłam związek w czasie tego związku dostałam sms od byłego, że nadal mnie kocha(nie MIAŁO wpływu przedtem na tamten związek) po zakończeniu związku spotkałam się z moją pierwszą miłością po mcy wszystkie urazy i krzywdy wyrządzone od niego wróciły (ZMIENIŁ SIĘ na lepsze bardziej spoważniał cieszył się z tego spotkania jak dziecko na karuzeli, a ja sama nie wiem z jednej strony cieszyłam się a z drugiej strony bałam się że to wróci a ja znowu będę cierpiała) . Ja też nie jestem święta popełniałam błędy które nie powinny być, wybaczaliśmy sobie na wzajem zawsze wracaliśmy do siebie i wierzyliśmy, że to wyjdzie i będziemy zawsze ze sobą ( w pewnym stopniu to było spowodowane zbyt młodym i burzliwym wiekiem) przez ten cały czas jakby czekał na mnie ale wiem że to nie będzie wiecznie trwać w tej chwili nie mam z nim kontaktu nie wiem czy kogoś ma ale coś wróciło do mnie z dnia na dzień(Boje się że kogoś ma może jestem jeszcze trochę o niego zazdrosna). Jestem sama już dwa lata usprawiedliwiam się tym że samotność mi już doskwiera ale czy to właśnie to? Czy może nie mogę znaleźć kogoś takiego jak on. W tej chwili żyjemy swoim życiem i niby jest dobrze bo gdy byliśmy w tamtym wieku zawsze chcieliśmy coś osiągnąć i tak to właśnie się stało ale osobno a nie razem w sprawach uczuciowych czuje niepokój...... Boje się napisać do niego i sama nie wiem czy tego chce i czy on tego chce..... pomóżcie !!!!!!!! Może wy macie taki sam problem lub mieliście podzielcie się tym...... Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×