Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

czy wypada poprosic faceta o 10tys.zl.

Polecane posty

Gość gość
Działkę i dom pobudowalam sama za pieniądze zarobione w Niemczech ,nie było mi łatwo co miesiąc odłożyć 5tys złoty na budowe ,tam też pieniądze z nieba nie spadają. On szanuje mnie i moje poświęcenie wie że nie jestem utraciusz życiowy ,mogłabym pracować w pl i będę gdy będziemy mieszkać razem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazja, fantazja bo fantazja jest od tego aby bawić, aby bawić, Aby bawic sie na całego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wymość gniazdko za jego pieniądze, a potem go pogoń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem mu ze jestem gotowa zalegalizować nasz związek ,chce ślubu kościelnego itd. Ciągle się mnie pytal o ślub,ale nie oświadczył się z pierscionkiem itd. Może teraz coś się ruszy :-) Chcę nawet ślub z nim mieć ,niby nie jest to gwarancja ,ale zawsze zbliży nas bardziej ,juniora robi co urlop :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fantazja.... , mówię prawdę ,ciężko jest za granicą zarobić i odłożyć kasę ,ale miałam cel w życiu wybudować dom bez kredytu i mam to co chcialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie skończę tego związku ,sama dokończę dom i jak chce to niech do mnie przyjedzie zobaczę co będzie ,on stary kawaler trudno mu podjąć decyzję ,ale wie że może mnie stracić i się boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przemyslalam ,nie poprosze go o kasę ,wstydzę się ,ale pokaże mu dom jak jest ukończony i ze tylko brakuje podłogi i kafelek w łazience :-) i paletę kolorów farby na sciany,może sam się domyślić :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×