Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetka 20

Podoba wam się ta sukienka?

Polecane posty

Gość
zbereznik dziś ahahahah :D:D nie wiedziałam że taką posiadasz...:P:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
po 20 minutach napisaliśmy w tej samej sekundzie. :D telepatia jak zawsze..:*** chociaż ostatnio się osłabiła :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fuku miku mi napisala ze mnie sledzisz na kafe i ze nie powinienem czuc sie bezpiecznie bo bylas u mnie w domu w czasie mojego wyjazdu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do tego mowila ze pytalas ja o mnie i musiala ci odmowic bo nie wypadalo udzielac takich informacji... myslalem ze nie jestes bluszczem, a tu takie newsy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslala mi tez screena jak podszywasz sie pod inne nicki i to juz mnie zastanowilo, bo przeciez nigdy tego nie robilas... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
ej ty sobie teraz żartujesz ? :D o co chodzi myślałam że sobie jaja robisz? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i nie wiem jak możesz nazywać to domem przecież to mieszkanie socjalne z kiblem na korytarzu :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak myslalem ze bedziesz sie wypierac, dobrze ze mam te screeny od niej... :o zaufalem ci... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
popieprzyło ci ?:D czy ty teraz sobie robisz żarty bo jeśli nie to ci tego nie daruję:O może zamiast screenów niech poda te tematy a zobaczysz że to na pewno nie było z mojego nicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nigdy z nią nie rozmawiałam- a przynajmniej nie pamiętam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
k***a o co ci chodzi? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
k***a mać:O na serio się zdenerwowałam:O wiesz ile tu osób się pode mnie podszywało?:O już miałam szukać tego mojego fałszywego profilu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
i dostałam opieprz bo siedze na komórce, a muszę jeszcze coś zrobić...nie mogę tu teraz za bardzo być...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:**** hehehe dalas sie wkrecic, ale nie chcialbym byc teraz blisko bo pewnie bys mnie pobila :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
masz racje w sekundzie kiedy dowiedziałam się że sobie żartujesz miałam ochotę cię pobić! :O napisałam też że jestes p**********y, ale za chwilę to edytowałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podam cie kiedys do radia zet zeby Nosel przedzwonil :P powie np pani alino, podczas kursu na prawo jazdy przekroczyla pani predkosc o 15 km/h, prosze zglosic sie do najblizszego komisariatu... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
heheh naprawdę przez cb wyląduje w tworkach :D:P :**

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
nosel czasem śmiesznie wkręca, aż dziwie się że ludzie tak łatwo nabierają się na rózne głupie historie- typu udostępnienie pola do wylądowania samolotu, albo badanie migdałków przez tel- miała go sobie lekko wsadzić i powiedzieć aaa- w pewnym momencie zapytała czy wyjąć szczękę? :D (to była jakaś starsza pani):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, bo chcialem sprobowac drugi raz ale to juz mogloby byc za wiele... :D:P lepiej pracuj bo jak zobacza cie na kafe... :P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zbereznik dziś chociaż ja też się dałam. :D nie mam nic k***a! :D ale wiesz jak to jest na kafe- nieraz niektórzy już mnie mylili bo pisały te podszywy. nawet nie tak się wkurzyłam jak zrobiło mi sie przykro że tyle się znamy a ktoś ci wysłał jakieś lewe screeny, a ty w to uwierzyłeś! :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
na tel piszę więc nie zobaczom...chociaż nie powinnam bo musze coś zrobić, a za 15 min wychodzę-pewnie zostane troche dłużej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakie tutaj dyskusje a już myślałam że to tak na temat tej mojej sukienki :D gggb dziś Chcę właśnie założyć czarne matowe szpilki do tej sukienki. A odnośnie samej sukienki to ja jakoś nigdy nie dorabiałam sobie takich "ideologii" odnośnie nadruków itp. Mimo wszystko dzięki za opinię :P Jeżeli chodzi o kolor szminki to faktycznie fajnie odbija do ciemnej karnacji ale też ciężko będzie ją utrzymać na ustach (już niekoniecznie mowa o ewentualnych pocałunkach :D), no ale trudno czasami chyba warto poświęcić się dla efektu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
zbereznik 2015.12.02 jaki stary temat:D (trafiłam szukają czegoś w ulubionych). :D :*** Tez musze zrobić ci coś podobnego! :P:P:P:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×