Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

WKasiaW

PRACUJ W DOMU NA PISANIU TEKSTÓW I ZARABIAJ

Polecane posty

Witam, spędzasz sporo czasu przed komputerem? Świetnie spraw żeby ten czas zarabiał razem z Tobą. Temat zleceń wybieramy sami z listy wszystkich dostępnych ogłoszeń. Po wysłaniu oferty i akceptacji przez zleceniodawcę, otrzymujemy zlecenie na tekst. Po wysłaniu gotowego tekstu, otrzymujemy zapłatę! To bardzo proste. Musimy jednak pamiętać o poprawnej pisowni, zachowaniu zasad ortografii oraz o unikalności naszych tekstów. Zainteresowanych zapraszam do rejestracji jako COPYWRITER na stronie: https://goodcontent.pl/panel/af/169715/ Uwaga!Aby konto po rejestracji było w pełnij funkcjonalne, należy spełnić jeden warunek. Po zarejestrowaniu się jako Copywriter i zalogowaniu na swoje konto, należy przejść do zakładki Ogłoszenia. Wybrać jedną ciekawą ofertę zlecenia i złożyć w niej swoją ofertę typu "Bardzo chętnie podejmę się tego zlecenia, oferuję konkurencyjne stawki". Wtedy konto będzie w pełni funkcjonalne do zarabiania. Powodzenia i dobrych zarobków!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam kobietki :) Zarejestrowałam się jak wyżej, wyszukałam ciekawe zlecenie, dodałam swoją ofertę chęci napisania i pierwsze zlecenie wpadło :) Jak na nudne przesiadywanie w domu, zajęcie w sam raz, można sobie dorobić na małe przyjemności :) Pozdrawiam serdecznie! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastepnym razem jak sam/-a sobie odpowiadasz, odczekaj troche dluzej niz 2 minuty, z zachwytami jak to super sie sprawdza i pierwsze zlecenie juz jest :P Bedziesz bardziej wiarygodny/-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
marketing, poziom: idiota

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×