Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kupić meble?

Polecane posty

Gość Robins33

Czestymproblememjest również za wysoka cena, dlatego polecam również sprawdzić opcje iraty.pl dzięki czemu zakup mebli można rozłożyć na wygodne raty i mieć wszystko czego potrzebujecie od razu w domu, czy biurze. Mam nadzieję, że przynajmniej części osób się przyda 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adannn

Fajne indywidualne podejście do klienta ma Woodenadesign, jak trzeba zrobić mebel na nieco inny wymiar, to przerabiają bez kręcenia nosem. Ja kupowałem trochę rzeczy w stylu loftowym od nich (o czymś tego typu mówię – woodenadesign.pl/meble_industrialne-105191-11.html). Porządna stal nierdzewna, efektowne stelaże, do tego drewniane bukowe półki i blaty, świetnie te meble się prezentują już po ułożeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaKorwin

Ja kupiłam w sklepie internetowym, dokładnie https://i-meble.eu - i jestem bardzo zadowolona z zakupu. Meble na żywo wyglądają jeszcze lepiej niż na zdjęciach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Danka

Ja swoje meble kupiłam w Kieleckiej Fabryce Mebli. Minęło już trochę czasu a one wciaz dobrze wygladaja;) Mysle ze sa warte polecenia 😉

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak idziesz w kierunku klasycznych wnętrz to kolekcja Puszmana Venice w salonie będzie doskonałym wyborem. Firma ma bardzo dużo ciekawych propozycji ale mysle żę ten właśnie model będzie najlepszy. Warto zerknąć do nich do oferty, bo widzialem ze pojawiają się też u nich nowe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Jak idziesz w kierunku klasycznych wnętrz to kolekcja Puszmana Venice w salonie będzie doskonałym wyborem. Firma ma bardzo dużo ciekawych propozycji ale mysle żę ten właśnie model będzie najlepszy. Warto zerknąć do nich do oferty, bo widzialem ze pojawiają się też u nich nowe produkty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość

Sporo fajnych mebli ma sklep meble-allegro.pl. Zajrzyjcie tam jeśli szukacie regałów, biurek czy komód. Na pewno coś interesującego wybierzecie dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×