Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Gdzie kupić meble?

Polecane posty

ja kupowałem w ikea i merkury market, całkiem dobre meble i przystępne ceny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No nie wiem ja tam zawsze jak chcę kupic nowy mebel to ide do Agaty i tam mam wybór od różnych producentów, fachową obsługę i zawsze jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też lubimy zaglądać do tego salonu. W sumie wszędzie jest to samo, ale trzeba się nachodzić, a Agata ma ogromny wybór mebli od różnych producentów, więc wszystko w jednym miejscu można kupić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eccella
Zgadzam się, nie widziałam nigdzie tak dużego salonu z ogromem mebli i wyborem producentów. Sklep super, bardzo lubię tam zaglądać, nawet po dodatki do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem nic nie zastąpi dobrych mebli biurowych jak np fotele z agaty. Po prostu muszą być wygodne i trwałe, a u nich wybór jest ogromny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiktorinka
Ładne meble, stylizowane widziałam tu: http://www.mebleperfect.pl/ ;) są to meble tapicerowane iiiii takie jakby w stylu retro ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na żywo je wiedziałaś? ja to parę razy kupowałam na stronie Agaty, ale wcześniej w salonie sobie obejrzałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość veanka
Też mam podobny problem.Szukam mebli do salonu, w stacjonarnych sklepach raczej nie ma na co liczyć - wszystkie modele podobne do siebie. W necie trafiłam na sklep http://www.vieridivani.pl - meble podobają mi się bardzo, niestety, trudno znaleźć jakieś opinie o nich a ja chciałabym być przekonana, że są solidne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja się z tym nie zgodzę , w salonach stacjonarnych też można znaleźć naprawdę fajne meble. U nas jest salon www.meblepaprocki.pl gdzie znajdziesz meble polskich producentów raczej niespotykane nigdzie indziej. Rozejrzyj się u siebie, może tez masz taki salon i nie mówię tu o sieciówkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najchętniej kupujemy w agacie bo mają duży wybór mebli od różnych producentów no i co ważne na każdą kieszeń. Mamy u nich urządzone niemal całe mieszkanie i wszystko pięknie sie prezentuje i jest trwałe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Viola75
Gdybyś szukała wygodnego narożnika to polecam salon Luk-Pol z Gniezna www.meblelukpol.pl. Mam od nich narożnik i jestem mega zadowolona. Teraz zamówiłam sofe dla syna i czekam na dostawę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli zależy ci na dobrej jakości mebli, wygodzie i ciekawym wyborze to polecam ci zamówić tutaj: http://domartstyl.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obecnie wybór sklepów meblowych jest spory dlatego warto przemyśleć swój zakup. Dla mnie najlepszym wyborem okazał się sklep https://allemeble.com/ . Teraz cieszę się pięknymi meblami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martowo1992
Zajrzyj do Kieleckiej Fabryki Mebli - Ostatnio kupiłam od nich meblościankę w bardzo dobrej cenie. Szczerze powiedziawszy to byłam pod wrażeniem zarówno obsługi klienta jak i jakości wykonania. Wybór też był dosyć duży. Dobrze że widziałam czego chcę..inaczej miałabym problem haha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tolaaaa
Też polecam Kielecką - nie są tak popularni ale stanowczo nadrabiają cenami oraz jakością wykonania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Neskieke2
Według mnie to najlepiej szukać w sklepach internetowych ja ostatnio kupowałem na http://pufy.pl/ i jest tam duży wybór szybka wysyłka i na prawdę dobra jakość mebli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynaxx
Zapotrzebowanie na meble bowiem nigdy nie słabnie – ciągle znajdują się chętni, aby je kupić. Nie jest to bowiem jednorazowy zakup każdego z nas, ponieważ co jakiś czas decydujemy się na przeprowadzenie remontu i, co za tym idzie, zakup nowych mebli. eko-meble.net.pl/producenci-mebli-w-polsce-i-na-swiecie/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sprawdź ofertę kieleckiej fabryki mebli. Ogromny wybór wiec powinnas cos znalezc dla siebie. Bralam u nich sofe i fotele i wszystko jak najbardziej okej. Nie ma problemu z jakoscia materialow czy wykonaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Meble do sypialni i pokoju znajdziesz w ofercie www.meblar.com.pl. Pół roku temu zamówiłem meble Etna i uważam, że są wykonane bardzo starannie i solidnie. Mają nowoczesny design i ciekawą kolorystykę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kielecka Fabryka Mebli jest spoko pod względem ceny. Ja swoje meble kupowałam 3 lata temu u nich i do dziś wyglądają dobrze. Biorąc pod uwagę ile za nie zapłaciłam to ciężko być niezadowolonym ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko i wyłącznie w Kieleckiej Fabryce Mebli ;) nie pożałujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Urządzam dom już w sumie trzeci rok i to jest po prostu niekończąca się historia...;-) Końca nie widać, w każdym razie już jestem bliżej uzyskania efektu o jakim zawsze marzyłam. Dużo mebli mam vintage, np. krzesła ze sklepu Edinos na https://www.edinos.pl/krzesla-vintage mogę polecić. Wysoka jakość wykonania i bardzo oldschoolowa estetyka. Sklep działa szybko nie traci się tutaj czasu na długie wyczekiwanie przesyłki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IwonaGruzek
Ja kupiłam meble w sklepie Edinos. Jestem z Barlinka i dostałam rabat na meble, w ramach promocji: https://www.edinos.pl/barlinek Polecam, meble są bardzo eleganckie i pasują zarówno do nowoczesnych wnętrz (u nas salon) oraz do klasycznych (u nas biuro)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha no to zależy w jakim stylu chcesz się urządzić ;) teraz jest modny styl minimalistyczny więc polecam ci Kielecką Fabrykę Mebli, gdzie na pewno znajdziesz meble tego rodzaju ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widziałam koemantarze o Kieleckiej Fabryce Mebli. Dużo jest pozytywnych, może warto tam poszukać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AnitaPawlak
Ja kupiłem w kilku sklepach, ale głownie internetowych. Poszukaj po promocjach, czasami możesz trafić na coś bardzo dobrego i taniego. Sam kupiłem zestaw ostatnio na raty poprzez i-raty.pl i jestem bardzo zadowolony z przedstawionych warunków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×