Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gosiastopa

Powiększanie ust

Polecane posty

Gość gosiastopa

Cześć dziewczyny, Czy któraś odważyła się na taki zabieg? Hialuron, botox itp.? Pełne, duże usta są atrybutem kobiecości. Zdecydowanie podnoszą seksapil. Obawiam się tylko skutków ubocznych i próbuje sobie wyobrazić jakie to uczucie już po zabiegu, czy czuje się ''coś'' w ustach, czy to dziwne uczucie, czy usta są tak samo wrażliwe na dotyk/pocałunek jak przed zabiegiem i no co na to wasi partnerzy. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz zyskać na atrakcyjności seksulnej To mózg sobie powiększ Pomiędzy uszami położona jest wszak najbardziej erogenna strefa slicznotki Te wszystkie przemile, och i ach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość honorata333
kwasem hialuronowym nie ma problemu , nie czuć że się coś ma w wargach , podstawa by usta minimalnie powiększyć a nie balony sobie robić , ja kilka lat tak robię i jeszcze nikt się nie poznał na tym , zawsze słyszę komplement " piekne usta masz " :) broń boże botoksem !! przecież to toksyna unier******ająca mięsien ! botox jest do głębszych zmarszczek !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zawsze miałam małe usta i źle się czułam z tego powodu. Ale na szczęście to sprawa, którą można łatwo skorygować. :) Powiększyłam usta w http://www.keramed.com.pl/ - efekt bardzo fajny i naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja regularnie chodzę na zabieg wypełniania ust do gabinetu www.piotrromanczuk.pl w Stargardzie. Miałam małe usta, ledwo widoczne i bardzo mi to nie odpowiadało. Teraz w końcu dobrze się czuję sama ze sobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niedawno odbyłam profesjonalne szkolenie z robienia Botoxu w www.pimik.pl. Jestem bardzo zadowolona, bo w obecnych czasach coraz wiecej osob decyduje się na takie zabiegi. Ja w swoim zakładzie już tez mogę to robic , sama tez mam powiekszone usta przy pomocy Botoxu. To super opcja bo od zawsze miałam bardzo Male usta teraz mogę się pochwalic czyms wiecej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem jak łatwo i skutecznie powiększyć d**e Żreć bez opamiętania na 100% zadziała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiększanie i nawilżanie ust to jedyny zabieg który wykonuję regularnie.. Usta robię od dłuższego czasu w Akademii Medycyny Estetycznej Ursynów. Bardzo polecam dr Szczepanowską, która tam przyjmuje. Ma bardzo dużą wiedzę na temat zabiegów i widać, że jej doświadczenie przekłada się na skuteczność zabiegów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
koorfa jakim trzeba być pustakiem i poje/bem aby robić takie zabiegi kosmetyczne, co za jełopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie to szczęście, że natura dała mi to wszystko za co inne muszą płacić, a sztuczne cycki, sztuczne wary i tak wyglądają nienaturalnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Balony zamiast ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

Powiększanie ust naprawdę  bardzo fajnie wychodzi , nie wygląda się jakby osa ukąsiła. Moje usta po powiększeniu wyglądają bardzo naturalnie i mają teraz ładny kształt. Całkowity efekt widoczny już po 4 dniach. Zabueg robiłam w Nuvu estetic w Krakowie i bardzo jestem zadowlona , że tam trafiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×