Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga2015

LumiLash efekty i opinie

Polecane posty

Gość gość
Czyli mamy jasność: to są oszuści, coś, co istnieje może od 2 dni i tylko na papierze. I wszystkie „zachwyty” to jest zwyczajny, pieprzony SPAM reklamowy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to że ktos się reklamuje to jego sprawa:) Kazdy teraz tak dziala. Pozdrawiam zdesperowaną Panią bardzo serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jagoda Brzesc
Skoro chcemy ją wypróbować to chyba warto reklamować :) Ja osobiście uważam, że warto. Czytałam też, że jest ona często polecana po zabiegu przedłużania rzęs, który nie rzadko powoduje osłabienie ich. Któraś z Was sie z tym spotkała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ilona Pe
Jasne tez nie widze w tym problemu ze ktos o tym wspominał. Chociaz kazdy ma okazje sie dowiedziec o czyms nowym. A jezeli jakas gnida nie ma zajecia i aspiracji w zyciu to zawsze bedzie wypisywac. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Stoprocent_
@gosc tak jak Twoja mama ktora nie powiedziała tacie ze antykoncepcja nei działa. haha dziewczyny stosujcie ttylko takie preparaty ktore działają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazyna Poznan
JA też stosowałam. zakupiłam w salonie kosmetycznym za 150 zł w POznaniu. Salon Beauty Factory ul. Emilii Sczanieckiej 11A 60-215 Poznań

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klimaszewska Lubon
Sporo opinii pozytywnych słyszałam na temat tego produktu. Głównie w pracy. Zamierzam zakupić, tylko cena trochę mnie przeraża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Mikłaszewska
Dzieki za recenzje te pozytywne i ne negatywne tez. Ja jestem na poczatku kuracji ale juz male efekty widac :) gratis otrzymałam płyn do kąpieli przy wiekszym zamówieniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MmLOveDancem
Też o nim słyszałam w audio reklamie będąc w galerii. zakup udany. Wam też polecam poniewaz moje pieniadze nie poszly na marne. okolo 100 -120 zł powiem wam , że warto bo rzesy znacznie się zagescily juz od poczatków stosowania. mam nadzieje ze na długo !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CrazyCatWomen
Stosuje dopiero 2 dzien na razie nic nie widze :/ kolezanki juz spekulują jakich to spektakularnych efektów nie uzyskały hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość k_atarinna
Renomowany jakich mało! Działą 9/10 przypadkach chyba u mnie zadziałał i bd go dalej stosować jeżeli po jakimś czasie mi wypadną, bo to pewnie nie uniknione

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smieje sie z kobiet ktore uzywaja mazidelek ;) najlepiej juz zaplacic wiecej ale miec cos skutecznego. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dokładnie możesz nas pocałować. Wiemy ze produkt działa bo mamy na to dowody z autopsji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heheh... Niech zgłaszają, przetrzepią ich równo za wprowadzanie ludzi w błąd, kłamliwą reklamę, brak regulaminu sklepu internetowego i danych firmy (art. 139b Kodeksu wykroczeń, art. 24 ust. 2 ustawy o ochronie konkurencji i konsumentów)... :D Będzie beka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ninjastyle
Efekt piorunujący! Nie wiem co za debile wypisują te bzdury ze strony nie ma. Ja wszystko mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"1. O czym konsument powinien zostać poinformowany przed dokonaniem zakupu przez internet? Przedsiębiorca powinien poinformować konsumenta w sposób jasny i zrozumiały najpóźniej w chwili wyrażenia przez niego woli związania się umową na odległość (czyli np. dokonania e-zakupu), o: 1) głównych cechach świadczenia z uwzględnieniem jego przedmiotu oraz sposobu porozumiewania się z konsumentem; 2) swoich danych identyfikujących, w szczególności o firmie, organie, który zarejestrował działalność gospodarczą, a także numerze, pod którym został zarejestrowany; 3) adresie przedsiębiorstwa, adresie poczty elektronicznej oraz numerach telefonu lub faksu jeżeli są dostępne, pod którymi konsument może szybko i efektywnie kontaktować się z przedsiębiorcą; 4) adresie, pod którym konsument może składać reklamacje, jeżeli jest inny niż adres, o którym mowa w pkt. 3; 5) łącznej cenie lub wynagrodzeniu za świadczenie wraz z podatkami, a gdy charakter przedmiotu świadczenia nie pozwala, rozsądnie oceniając, na wcześniejsze obliczenie ich wysokości – sposobie, w jaki będą one obliczane, a także opłatach za transport, dostarczenie, usługi pocztowe oraz innych kosztach, a gdy nie można ustalić wysokości tych opłat – o obowiązku ich uiszczenia; w razie zawarcia umowy na czas nieoznaczony lub umowy obejmującej prenumeratę przedsiębiorca ma obowiązek podania łącznej ceny lub wynagrodzenia obejmującego wszystkie płatności za okres rozliczeniowy, a gdy umowa przewiduje stałą stawkę – także łącznych miesięcznych płatności; 6) kosztach korzystania ze środka porozumiewania się na odległość w celu zawarcia umowy, w przypadku gdy są wyższe niż stosowane zwykle za korzystanie z tego środka porozumiewania się; 7) sposobie i terminie zapłaty; 8) sposobie i terminie spełnienia świadczenia przez przedsiębiorcę oraz stosowanej przez niego procedurze rozpatrywania reklamacji; 9) sposobie i terminie wykonania prawa odstąpienia od umowy, a także wzorze formularza odstąpienia od umowy 10) kosztach zwrotu rzeczy w przypadku odstąpienia od umowy, które ponosi konsument; w odniesieniu do umów zawieranych na odległość – kosztach zwrotu rzeczy, jeżeli ze względu na swój charakter rzeczy te nie mogą zostać w zwykłym trybie odesłane pocztą; 11) obowiązku zwrotu przedsiębiorcy uzasadnionych kosztów związanych z odstąpieniem od umowy po rozpoczęciu wykonywania usługi; 12) wyjątkach, w przypadku których nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy; lub okolicznościach, w których konsument traci to prawo; 13) obowiązku przedsiębiorcy dostarczenia rzeczy bez wad; 14) istnieniu, a także treści gwarancji i usług posprzedażnych oraz sposobie ich realizacji; 15) kodeksie dobrych praktyk oraz sposobie zapoznania się z nim; 16) czasie trwania umowy lub o sposobie i przesłankach jej wypowiedzenia – jeżeli jest zawarta na czas nieoznaczony lub jeżeli ma ulegać automatycznemu przedłużeniu; 17) minimalnym czasie trwania zobowiązań konsumenta wynikających z umowy; 18) wysokości i sposobie złożenia kaucji lub udzielenia innych gwarancji finansowych, które konsument jest zobowiązany spełnić na żądanie przedsiębiorcy; 19) funkcjonalności treści cyfrowych oraz technicznych środkach ich ochrony; 20) mających znaczenie interoperacyjnościach treści cyfrowych ze sprzętem komputerowym i oprogramowaniem, o których przedsiębiorca wie lub powinien wiedzieć; są to np. informacje o systemie operacyjnym, wymaganej wersji oraz pewnych cechach sprzętu komputerowego; 21) możliwości skorzystania z pozasądowych sposobów rozpatrywania reklamacji i dochodzenia roszczeń oraz zasadach dostępu do tych procedur. Jeżeli umowa jest zawierana w imieniu innego przedsiębiorcy, konsumentowi należy podać jego dane (w zakresie pkt. 2, 3 i 4). (podstawa prawna: art. 12 ust. 1 i 2 ustawy o prawach konsumenta) "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"4. Co grozi przedsiębiorcy, który nie dopełni obowiązków informacyjnych względem konsumentów? Przedsiębiorca, który zawierając umowę z konsumentem nie spełnia wymagań dotyczących udzielenia informacji lub wydania dokumentu podlega karze grzywny. Takie działanie może również stanowić praktykę naruszającą zbiorowe interesy konsumentów, za którą grozi mu kara w wysokości do 10 proc. przychodu osiągniętego w roku rozliczeniowym poprzedzającym rok jej nałożenia. "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kl_mentynka
Co za bzdety. Ja uzywalam dwa tygodnie i tylko 5 mm okolo . Niewiele ale dla mnie i tak dużo. Buzka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , racja, robię zrzuty tej podejrzanej stronki, tak na wszelki wypadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kinga Zwolska
ja prawie 1 cm ! z czego sama się dziwie, że bez skutkow ubocznych mozna otrzymac taki efekt. Napisz do mnie na maila i podziel się swoim wydłużeniem szmaragdowanuta@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
DOMAIN NAME: lumilash.pl registrant type: organization nameservers: ns1.az.pl. ns2.az.pl. ns3.az.pl. created: 2015.12.02 13:15:37 last modified: 2015.12.02 13:15:40 renewal date: 2016.12.02 13:15:37 Super... "sklep" istnieje od tygodnia, ale wszyscy "zadowoleni" zakupy w nim robili tygodnie albo i miesiące temu... Ech, żałosne.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście nie istnieje też żadno Laboratorium "Richard E. Lindbergh" w Houston. Za to kliknięcie w płatność przelewem przekierowuje nas na stronę płacenia dla jakiejś "Natural Resources" Wilcza 2 69-100 Słubice I tu dochodzimy w końcu do jakiegoś nazwiska i danych. Okazuje się, że jest to firma istniejąca "aż" od 2 miesięcy, z następującymi danymi: natural resources Patryk Rosiak Przedsiębiorca: Patryk Rosiak NIP: 5981634444 , REGON: 362456745 Niech sobie naiwni, którzy zdecydują się wtopić kasę zanotują, będą wiedzieć, kogo ścigać, bo jakoś dobrowolnie pan się w tym wątku nijak nie chciał przedstawić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zakładając, że pan nie jest zwykłym słupem, bo i to możliwe (adres do wpłat inny, adres w CDEIG inny...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A i jeszcze ciekawostka: cokolwiek to jest, jest całkowicie NIELEGALNE, nie jest zarejstrowane w Polsce jako suplement diety (a na opakowaniu pisze, że tym właśnie jest): http://rejestrzp.gis.gov.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosiiaa P
ja stosowałam i polecam bo na prawde mi pomogl i nie robie im zadnej reklamy , a co idiotka pisze ze firma nie zarejestrowana? wszystko normalnie funkcjonuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam!! Stosuje od miesiąca, pierwsze efekty już widze:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MarlenaWizowska
Sama nie zaobserwowałam skutkow ubocznych, ale nikt, łącznie z producentem nie może Wam zagwarantować że nie wystąpią u Was żadne skutki uboczne. Jeśli same spotkałyście się z takimi dajecie znać, bo w internecie ciężko trafić na konkretne przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karolina Madej
Ja nie stosowałam bo się boję takich wynalazków, natomiast koleżanka z pracy owszem. Po miesiącu może wyrosły jej mega - rzęsiska, jakieś niewiarygodne chaszcze wręcz smile Przestała używać bo jej rzęsy mazały szkła okularów smile Nie wiem czy to dobry pomysł używać tego ze względów zdrowotnych, ale efekt jest wstrząsający :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×