Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kinga2015

LumiLash efekty i opinie

Polecane posty

Gość gość
Zgadzam się Z Karolina !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yourchoice
Też to mam. ostatnio nawet zauwazyłam, że wyrosło mi kilka nowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIkkkii
Warto! Stosuję dopiero od 2 tygodni, ale rzęsy są już wyraźnie zagęszczone, dłuższe i tak pięknie podkęcone :D Naturanie mam bardzo krótkie, cienkie i generalnie beznadziejne. Pełen efekt widać po miesiącu, więc czekam na firanki. Stosowałam wcześniej różne odżywki, żadna nie działała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mikka90
Ja zakupiłam również w salonie kosmetycznym i co z tego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka ommn
Polecam każdej kobiecie, bo wiem że warto. Siostra ma i sobie chwali. Ja tez sie moze skuszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jesssiica
Kupiłam w Łodzi w salonie kosmetycznym mojej znajomej. Efekty po pierwszych dniach juz zauważalne. Później troche wolniej, ale i tak dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowaakowa9
Moja opinia hmmm. Będę szczera to na prawdę działa trzeba powiedzieć bez wątpienia. natomiast czy do cm ponad to nie wiem. Dla mnie i tak byłyby za długie :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pani_piekna
Polecam! Rzęsy stają się spektakularnie dłuższe, grubsze i piękniejsze w rekordowym czasie. Kupiłam w Sekretach Piękna w Krakowie- mają kurację w dobrej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chodząca Piękność
ja mam i polecam :) jeśli na kogoś w ogóle nie działa to może kupił jakąś podróbę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość St0nkaa
Warto, bardzo skuteczny preparat, po okolo 4 tygodnaich miałam tak długie i gęste rzesy ze zwracaly uwage przypadkowych osob, aktualnie przywyklam do efektu i nie widze juz takiej spektakularnej roznicywink

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość VixMIxBeauty
Ludzie mi się w oczy wgapiają a koleżanka nieustannie sugeruje że zacze łam sobie sztuczne rzęsy doklejać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamila1989a
Ja podłogi nimi nie zamiatam, ale jest ok :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wizualna776
Dla mnie rowniez jak najbardziej na rzęsy się zagęściły dużo bardziej niż przed cyklem. Za to chwalę sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem skad ktos bierze te dane na temat innej firmy ja kupilam u swojej znajomej w sklepie w poznaniu przy malcie i jestem usatysfakcjonowana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beautiful Life
Zakupiłam w koncu szczesliwa:) w przeciwienstwie do konwencjonalnych środków działajacych od zewnątrz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maniurka66
efekty całkiem zadowalające. nie był to Centymetr ale jak o 80% przedłużyłam to też jest dla mnie niezłe osiągnięcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faza anagenu intensywnego wzrostu rzęs działa i jest to potwierdzone naukowo więc nie ma się czego obawiać, najwazniejsze ze nie ma skutków ubocznych a o efektach nie napisze zeby nie robic nikomu reklamy. Kazdy powinien sam sprawdzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o własnie...toto miała moja koleżanka i bardzo sobie chwali. Codziennie na ematce znajduję wątek, który jest najgłupszy na świecie i wydaje mi się, że żaden go już nie pobije. I codziennie ematka mnie zaskakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna1988
moja bratowa twierdzi, że warto było. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w swoim składzie odpowiednio skonstruowane przez światowej klasy laborantów, bezpieczne dla zdrowia mikroelementy o udowodnionym skutecznym działaniu. to znaczy że musi działać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazza
ja zamówiłam przez internet. miła obsługa, szybka wysyłka a efektami podzielę się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kanillka
Dlugo sie zastanawialam czy kupic moje rzesy byly w okropnym stanie po przedluzaniu. . Kupilam I poprostu jestem mega zadowolona rzesy sa dlugie az trudno uwierzyc. Wczesniej nie wyobrazalam sobie nie przedluzac teraz juz na pewno nie bede znajomi sie pytaja czy nadal przedluzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość werdda
oceniałam wyłącznie produkt tej firmy, o którym trzeba przyznać, że działa. Masz inne doświadczenia? Jeśli tak, to napisz – to zawsze będzie nowy głos w dyskusji ;-) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MySound
Byłam, czytałam, widzę, że u Ciebie też efekty są rewelacyjne ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
duży + za efektywnosc ;) mimo ze nie moglam sie dodzwonić bo było zajęte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OntheBeach
Lumi Lash działa i nie mam jej nic do zarzucenia stosowałam ok. 3 tygodni i na pewno do niej wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Funnia
Ja podchodziłam negatywnie ze zdziwieniem ze tak szybko mozna osiągnąć efekt długich rzes. natomiast teraz sama się przekonałam i wam nie powiem czy tak samo będziecie miały. trzeba się przekonać na własnym ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Działa !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najwazniejsze jest to, ze nie ma skutkow ubocznych i mozna smialo próbować. Jak spróbuję dam wam znać bo na wielu moich koleżankach zadziałało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem tego samego zdania nie kazdy musi byc zadowolony. wszystkim nie dogodzisz. ja sama stosuje i nie jest to dla mnie jakis szałowy wynik, ale na pewno nie wyrzuciłam pieniędzy w błoto bo widzę zmianę. rzęsy są bardziej zagęszczone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×