Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

sarenka239

Suplement diety dla faceta

Polecane posty

Witam serdecznie. Szukam jakiegoś dobrego suplementu diety dla faceta, żeby przyrost masy mięśniowej na treningu był większy. Czy jesteście w stanie coś doradzić w tej kwestii? Tutaj np. jest Formexplode http://form-explodee.pl/ Co o tym sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muskularny pieseł
sprobuj Shilajit z Hepatica, ja biore od 5 miesiecy, super rusza mi caly ukl. pokarmowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marass
Suplementy diety, witaminy i odżywki, znajdziecie na stronie http://glutamina-odzywki.pl - to niedawno powstały sklep, także można liczyć na spore rabaty cenowe. W asortymencie mają też odzież sportową i akcesoria. Grunt to dobierać suplementację z głową, ważne będzie także racjonalne odżywianie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja biore codziennie z hepatica curcumin - c- complex, nie biore nic na mase, to dziala dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zdajesz sobie sprawę z tego , ze najpierw ponieneś brać suplementy na redukcję tłuszczu ? Inaczej nie uwydatnisz mieśni. W tym potrzebna Ci bieznia , musisz robić cardio , najlepiej therm line man by redukować ten tłuszcz szybciej i dieta , obowiązowo dieta z małą iloscią weglowodanów, To jest bardzo ważne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kilka miesięcy zakochałem się w marce odżywek Bio Tech. Najlepsze ceny tej marki znalazłem na chwilę obecną w www.fbb.pl Fajnie wszystko posegregowane, można dobrać suplementy konkretnie pod indywidualne potrzeby. Po zamówieniu chyba 4 produktów dostałem wysyłkę za darmo, bez żadnych haczyków. Bardzo znany sklep. Z tego co pamiętam na FB kilkanaście tysięcy polubień i dużo konkursów. Często właśnie śledzę na ich profilu nowości ze świata suplementów. Na mnie najlepiej działa Bio Tech, ale inne marki, te najpopularniejsze też posiadają. W razie czego wal na priv to ci podpowiem, jakich produktów na co dzień używam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój znajomy, imponujący kozak, znalazł ostatnio w sklepie świat doznań takie naturalne tabletki na powiększenie pindola. mówi że jak zobaczył skład to doszedł do wniosku, że pewnie pindola nie powiększą ale napewno przyspieszą rozwój tkanki mięśniowej. trochę mi to śmierdzi, ale wiem to wspomnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×