Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Bartooosz07

Jak poderwać starszą kobietę?

Polecane posty

Gość Bartooosz07

Witam serdecznie! Piszę, żeby zapytać Was o porady, sugestie na temat podrywania, zazębiania znajomości z dojrzałą kobietą ;> Chętnie bym poznał taką Panią, najchętniej na głębszą relację (nie tylko sam seks) . Ja ma 24 lata, przystojny, o wysokiej kulturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapytaj swojej matki, która wys\rala takie go\wno jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żadnych odpowiedzi, bo w mentalności stałych użytkowników takie coś to science fiction :D w ich wyobrażeniu o rzeczywistości 30 latka to już staruszka szykująca się do grobu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartooosz07
Zauważyłem właśnie, może jednak trafi się tu ktoś konkretny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w domu starców najprościej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestraszyć, wtedy sam się poderwie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćrex
Dla mnie również podobajasie starsze kobiety po trzydziestce, bardziej zdecydowane, poważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podoba ci sie wiec podejdz z usmiechem i powiedz jej to, zaproponuj ze chetnie ja poznasz, jak jest normalna i nie wid******azdym potencjalnego wroga czy kochanka a na domiar bije z ciebie pozytywna energia to zareaguje pozytywnie , ludzie poznaja sie i w taki sposob, wezmie od ciebie numer i moze kiedys sie odezwie;-) a moze nie kiedys a dosc szybko, i jesli nie przypadniecie sobie do gustu ewentualna para, to zawsze mozesz poznac fajna osobe z ktora jest o czym porozmawiac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bartooosz07
Czy bogate kobiety (bo tylko takie mnie interesują) mają jakieś specyficzne metody na podryw?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaja
Ja mam podobny problem. Tzn. Ja 35 on 60 i chce go poderwać. Ale nie wiem jak żeby nie być zbyt nachalną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaja
dodam , ze jestem bezrobotna i mam dług w Kruku a dziadek ma własną firmę i wielki dom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkaja
Do podszywa u góry. To ja mam własną firmę. męża, finansowo jestem ustawiona. A on jest prawnikiem który pomagał mi w sprawach firmowych. Jest nieziemsko przystojny i bardzo inteligentny. Dziadkiem bym go nie nazwała. ciało ma lepsze od mojego 40 letniego męża. I to coś w oczach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×