Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

moja rodzna wstydzi sie za mnie przed ludzi bo mieszkam z facetem bez slubu..

Polecane posty

Gość gość

czy ktos tak jeszcze ma?? moja rodzina ukrywa to przed dalszymi ciotkami..ciągle kluczą i jak ciotki je pytaja o mnie to moja rodzina kłamie ze mieszkam sama w warszawie...a fakt jest taki ,że od 8 lat mieszkam z facetem i nie chce slubu i tyle..mam prawo myslec inaczej niz inni. czemu ludzie wpieprzaja sie w me zycie i czemu musze cierpiec przez me wybory zyciowe?//rodzina ma pretensje do mnie o to ,że ludzie ich pytają i dalsza rodzina o mnie a oni muszą kryć wszystko...i nie wiedzą co odpowiadać ludziom..wszyscy tak naprawde wiedzą ,że mieszkam z facetem..a to ich ukrywanie tego przed swiatem jest śmieszne wręcz.. oni udają ,że ja sama jestem i nie mam nikogo..tak im wstyd przyznac ,że ich córka mieszka bez slubu..bo oni tacy kościółkowi i porządni są..czy tez tak macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie lubie takiej hipokryzji. znając moją przekorę na zlosc matce rozmawialabym z tymi ciotkami w taki sposob zeby dac im odczuc ze od dawna mieszkam z facetem bez slubu. a niech gadaja, lubie takie akcje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HEHEHEHE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na miejscu twojej matki bym się powiesiła. A przed tym zastrzeliła bym twojego ojca. Żeby się dłużej nie męczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chcesz ślubu... bo uwierze :-D jak Twoj facet ma w domu mleko za darmo to po co kupować krowe.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywuscir lepiej zmusic faceta do slubu zakrecajak kurek z mlekiem i zyc z MEZEM z powodu ze ozenil sie zeby miec mleko, a nie z milosci :):) osiagniecie zycia- maz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No coś ty przecież lepiej być służącą obcego faceta. :D Gotować mu i prać śmierdzące skarpety oraz zaspermione gacie gdy wraca od innej, bo tobie niczego nie przysięgał, ani nie obiecywał, a jak ta druga zażąda ślubu, to twój gach z dnia na dzień cię zostawi i ożeni się z inną :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej to byc z facetem i mu nie uslugiwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja rozumiem twoją rodzinę... Tez kiedyś byłam taka "Światowa" i zamieszkałam z facetem po pół roku znajmosci. Zakochana, nic się dla mnie nie liczyło... Ale szybko swojej decyzji pożałowałam....miesiące mijały a facetowi nawet nie przyszło do głowy ze wypadało by się oświadczyć. Zaczęłam mieć tego dosyć, czułam się wykorzystywana...odeszłam... Teraz rozumiem moich rodziców i wiem już ze nigdy więcej nie zamieszkam z facetem przed oświadczynami i planami na rpzyszłość. To jest zwykły brak szacynku faceta do dziewczyny i jej rodziny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak to, twój facet ma się z tobą ożenić z miłości, kto powiedział że inaczej? aaaa. jarzę, on ciebie nie kocha, tylko yebie. no, to po cholerę mu taka żona:( twoja matka się wstydzi bo to wstyd, mieszkanie z facetem tylko z powodu y******. po paru latach szmate sie rzuca i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niedługo pis zrobi z tym porządek, życie w grzechu będzie karalne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
masz dziwną rodzinę...też żyję z partnerem bez ślubu i nikt mi wyrzutów nie robił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc z 18.13 twoj tekst jest najskuteczniejszym odstraszaczem bo nie wiem czy lepiej pozostac mlekiem czy stac sie krowa..hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No, moja przyszła teściowa jak się dowiedziała, że mieszkamy razem to powiedziała, że nie pożyczy nam kasy, bo "nie będzie dokładać się do grzechu". Reszta rodziny akcji nie robi. A pisanie, że facet ma "krowe" za darmo jest tak durne.. Masz mieć swojego faceta za naciągacza, bo nie weźmie ślubu z Tobą od razu? A mało to psychicznych kobiet chodzi po świecie? Lepiej razem zamieszkać i poznać się, zamiast po ślubie nie poznawać partnera z którym się "chodziło" nawet czasami 7 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Widać co niektórzy są tutaj za głupi by pojąć o co chodziło z tym mlekiem i krową. W sumie mnie to nie dziwi, konkubiny z natury są mało-sprytne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiecie kiedy facet nie chce się żenić? Wtedy kiedy ma jeszcze nadzieję że znajdze WŁAŚCIWĄ kobietę, spakuje walizki i BEZ ŻADNEGO PROBLEMU odejdzie do niej, w siną dal. Konkubina to tylko PRZYSTANEK :-) Przykład? Pierwszy z brzegu/ Johnny Deep i Vanessa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALE MOJA MATKA WLASNIE PATRZY NA LUDZI..jak przyjezdzam do nich to ciagle mowi do mnie zebym glosno sie nie darla w domu bo zamykac okna musi bo sasiedzi moga uslyszec co mówie.. ciagle tylko co ludzie powiedza..ostatnio slyszalam niechcacy jak mowila ojcu zeby nic nie mowil komus tam na moj temat bo co powiedza ,że bez slubu siedze itd.. mowie wam masakra jak mi smutno ,że rodzina sie wstydzi za mnie i ze nie moze pochwalic sie córką tak jak inni rodzice...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lepiej razem zamieszkać i poznać się, zamiast po ślubie nie poznawać partnera z którym się "chodziło" nawet czasami 7 lat. xxxxx Zamieszkać razem, żeby się lepiej poznać to jak najbardziej, ale nie wieczne mieszkanie bez ślubu. Uważam, że rok max 2 lata wspólnego mieszkania wystarczą aby poznać drugiego człowieka czy chce się z nim być dalej czy nie i po tych 2 latach spólnego mieszkania powinien być ślub a jak nie to rozstanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×