Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Szukam wirtualnego kochanka.

Polecane posty

Gość gośćJuliaa
Seks to magia, kiedy magii brak czar pryska. Seks wiele potrafi naprawić, ale zepsuć też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćS30
Przez łzy...tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nie ma co się użalać tylko szukać rozwiązania. ;) ...łatwo powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pabloo Wiem, sex to nie wszytsko ale scala pomaga i łagodzi. Jak tego nawet nie ma, wszystko inne zaczyna wyglądać inaczej. Dla mnei ważne jest poczucie humoru, wtedy można się śmiać z siebie i dla siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kresca U mnie poza seksem to wszystko jest w porządku. Ale tego jednak brakuje. Brakuje urozmaicenia, kuszenia, flirtowania...itd itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćS30
Nie użalam się nad sobą.Jestem pogodną osobą, wbrew pozorom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćS30
Ludzie. Co się dzisiaj dzieje.Z***bioza totalna :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja gość
A co nie działało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalinea
Dzień dobry :) Widzę, że wieczorem zapowiadają się atrakcje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćS30
Coś się kroi :-D Jakiś zbiorowy ekshibicjonizm :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalinea
Zbiorowy? To tylko się poprzyglądam bo zdecydowanie wolę 1 na 1:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćS30
A ja zaryzykuję.Zdobędę nowe doświadczenie i w CV sobie wpiszę:-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja gość
Dalinea co za atrakcje bo nic nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalinea
Ja gość Jak to nie wiesz? Czarne koronki ..... i wszystko co do nich podpowiada wyobraźnia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja gość
No chyba że ktoś się wyłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobietka
A ja najlepiej czuje się w granatowych lub brazowych koronkach. Najlepiej pasują do mojej karnacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalinea
A ja lubię bawić się kolorami chociaż biel i czerń to klasyka, która zawsze daje pożądany efekt:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkobietka
Chyba nie wszystkie razem ;-) A Ty jakie koronki lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pabloo mieszkam na pograniczu małopolski i śląska :) Ja gość pewnie bym się nie nudziła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dalinea
I pewnie każdą w innym kolorze koronek Pabloo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gośćkobietka dziś Nie mam ulubionego koloru koronek, muszą współgrać z całym ciałem kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jeszcze apropos porannych rozmów o kierowcach i kerowniczkach. Mnie zdarza się, choć biję się w piersi, wstyd mi, zapomnieć zatankować... a raz nawet zatankować i zapomnieć zapłacić :) Zabrakło mi paliwa kilka razy w zeszłym roku. Ten był najlepszym moim ekscesem od dłuższego czasu. Udało mi się przyprawić o atak śmiechu, połowę stacji benzynowej. Auto zakaszlało resztkami oparów dosłownie przed wjazdem na stację. W ostatniej chwili udało mi się skręcić i resztką pędu zaparkować pod dystrybutorem. Pan Tanksztel, oszołomiony widokiem bezszelestnie podjeżdżającego pojazdu, zanim zabrał się za tankowanie, zdążył zwrócić mi uwagę, iż auto spokojnie można zgasić po podjechaniu pod dystrybutor, a nie przy wjeździe na stację. W pierwszej chwili miałam zapytać NAPRWDĘ!! Ale ugryzłam się w język, podziękowałam i obiecałam poprawę. Uśmiech za uśmiech i było by po sprawie gdyby nie fakt, iż grawitacja zatrzymała mój dyliżans o kilka centymetrów dalej niż mógł sięgnąć wąż paliwa. Podjechać nie mogłam więc z gracją ( w szpilkach i małej czarnej) dałam na luz, oparłam się bioderkiem o bagażnik i popchnęłam moje ważące tonę i ćwierć maleństwo o brakujące 20 cm..... Zapowietrzonemu Panu Tankszteli rzuciłam z gracją: - Zaszaleję, proszę wlać za 50 zł - i zostawiając z oczyma wielkośc***ięciozłotówek, pobiegłam zapłacić, kiedy wracałam, kończył zbierać szczękę z podłogi, płacząc ze śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale super to napisałaś. Bardzo przyjemne w czytaniu. Ja też miałem podobną historię z dojechaniem na oparach do dystrybutora, ale na szczęście nie musiałem "dopychać".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja gość
Kresca ze mną byś się nie nudziła niezła sytuacja mi nigdy nie brakło paliwa zawsze mam ok pół baku jak spadnie kreska poniżej tankuję do pełna co do koloru bielizny wszystkie oprócz zieleni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie przez ciągłe bieganie, przytrafiają mi się takie rzeczy.. Kiedyś wzięłam firmową brykę, rano wybierałam się do pracy, poszłam odpalić autko by się zagrzało zanim wyjadę , zaniosłam też torbę, bo po co chodzić i nosić dwa razy i wróciłam do domu. Drzwi się automatycznie zatrzasnęły, wraz z telefonem kluczami do domu.... Patrzyłam jak odpalone auto pyrka rdośnie a ja jestem w czarnej d***e. Rzucałam kamieniami w sąsiadki okno zeby mnie zawiozła do pracy, otwierałam wtedy ówczesny burdel w którym przyszło mi zarabiać na życie. Ze sobą zabrałyśmy pilnik bo musiałam przeciąć kłódki, bo zapasowe klucze zostały w firmie..... Do dziś mam ała przed automatycznym zamkiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×