Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Brunetos244

HIM jaka jest taka jest ale trzeba przyznać że sie nie puszcza

Polecane posty

No chyba że ścieme wali bo ją ponoć nikt od ponad roku. Jeśli to prawda to gratuluje wstrzemięźliwości, nie to że to coś dobrego bo uważam to za głupote, niemniej jednak jest to jakiś przejaw silnej woli czy też innych Świadomych intencji bo choć masz wygląd (przepraszam, nie bierz do siebie) puszczalskiej szmaty i pewnie masz takie zapędy to działasz wbrew temu do czego powołała cie natura

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ładnie napisałeś. To jej styl ubierania, malowania, farbowania włosów i trzeba szanować każdy image ;) to, że się wygląda nie znaczy, że człowiek niema wartości, uczuć, serca. Każdy zasługuje na miłe słowa, ale ta metafora jakaś taka rzygam tęczą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, to nie chodzi o ubiór tylko o wygląd jej oczu czyli duszy. Ma to wyryte w oczach, a mimo to nie działa w ten sposób. Dlatego szacun dla niej za silną wole.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki szmaciarzu za słowa otuchy!! masz w ch/u/j racji!!! chetnie bym dała sie ponieść ale... no cóż takie życie :( w tym roku zero seksu, zrobiłam jednego loda tylko :( w tamtym roku 3 razy w listopadzie się bzykałam a jeszcze w poprzednim roku czyli 2013 tylko 6 razy i wszystko w październiku i jeden raz w czerwcu :( półowa zycia w abstynencji :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wcale niepotrzebowałem wyciągu z kroniki twojego seksualnego pożycia ale jestem zdziwiony że ty to wszystkio pamiętasz ! zapisywałaś ? Dla mnie to nie pojęte I niechciałem cie obrazić, czasem już tak coś napisze. Masz kurestfo wpisane w oczach a mimo tego jakoś tak słabo z seksem u ciebie.. to zastanawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taką mam pamięć, to co nie potrzebne to zapamiętuje... jesteś ch/u/j/em i szmaciarzem dlatego mi się dziwisz... ja jestem k/u/r/wą i to nie podlega zadnym wątpliwościom ale nie aktywną z powodu sytuacji zyciowej, Bóg wiedział co robi obciążając mnie dziećmi, gdyby nie one... wiadomo gdzie bym teraz była u Grzegorza w katowicach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dlaczego kazdy nazywa mnie jakims Tomkiem ? Tomek to zbereznik ? Widzisz sama przyznałas mi racje ze jesteś k.u.r.wą. Czyli jak bys mogła to bys sie puszczała ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boze co za idiota.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wy oboje jestescie p**********i!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myśli że za/ro/oc/ha to słodzi na swój chory sposób 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tomek idioto skończ juz ten projekt Piwosz = brunetos debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooooojjjjj brunetos znowu inteligencja chciałeś błysnąć a tu klapa.Kiedy to wreszcie do cb.dotrze,ze ty chłopie inteligencji nie posiadasz za grosz.I ten tekst w temacie "do czego powołała cie natura"śmiech:D:D:D.Śmieszysz mnie człowieku.Jak ty cos napiszesz to ja cały dzień sie z tego śmieje i z cb.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super ! Miło mi. Ja też sie ciesze :) Pewne moje zawiłe slogany są dla wiekszosci tutejszych półmozgow tak niezrozumiałe że inaczej interpretują to co mialem na myśli. Mozna zrozumieć tylko to co niewykracza poza nasz poziom rozumowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poziom twojego rozumowania jest specyficzny,cos ledwo ponad szkole podstawową hahaha.Smieszny facecik z kompleksami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"zawiłe slogany"hahaha ,brak słów i szkoda słów -i tak nie zrozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nieuk, który dużo gada udając uczonego nadal jest nieukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×