Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alternatywne sposoby zarabiania

Polecane posty

@ @ @ Jednak wole sie posmiac z ciebie. Ktos cie bardzo skrzywdzil chyba i dlatego trollujesz w sieci prawda ? @ @ @ Ale przy okazji śmiejesz się też z siebie. Bo jesteś nieudacznikiem życiowym, z którego ciężko się nie śmiać :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W tych waszych durnych kłotniach gina istotne posty. Szukam w necie info o fast50, czy podobnych programach, ale widze, ze krzkarze zawsze najgłośniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie szukaj, spokojnie do mnie napisz pracapewna@gmail.com a powiem i podpowiem gdzie i jak zarabiać konkretnie. Nie bawić się w zarabianie, ale zarabiać. Jeśli masz skayp pokarzę konkretnie gdzie zarabiam i ile , w jaki sposób. Bez żadnego ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z programow partnerskich to na pewno wart uwagi jest nova cash, obczaj sobie co i jak na ich stronie https://novacash.eu/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sam jestes sciema, najpierw cos wyprobuj a potem gadaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Forex i mlm. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaAvon
Poszukuje nowych konsultantek Avon. ZALETY: - Zniżka na kosmetyki do 40% - Składanie zamówienia przez Internet - Prowadzenie swojego e-sklepu - Prezenty za duże zamówienie - Programy zarobkowe dla konsultantek - Nie ma obowiązku składania zamówienia w każdym katalogu - Darmowa dostawa - Prezent na START - Bezpłatne szkolenia - Wsparcie lidera Masz pytania? Napisz! Odpowiem na wszystkie pytania. Monika e-mail: m.nowak.2013@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Detor
Po prostu, pora się ze mną skontaktować przez skayp a dokładnie pokarzę jak się zarabia nawet 100 $ dniówki www.zarabianieodzaraz.pl.tl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego El Camillo nie zostaje zbanowany? Nic nie wnosi do dyskusji oprócz swojej frustracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kafe to raj dla trolli i hejterow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No chyba tak, niestety. Powiem Wam jesli chodzi o temat jednak tu wiodący, ze ten Fast50Club jest na prawde fajny i można dobrze zarobić, ja już przez kilka dni zarobiłęm 150 zł. Polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz podnieść swoje kwalifikacje i w przyszłości zarabiać więcej? Zdobądź wykształcenie w szkole DELTA EDUKACJA! Zdobądź wykształcenie ! Zapraszamy do zapisu do Policealnej Szkoły Delta Edukacja za darmo! Zachęcamy do zapisu do Policealnej Szkoły Rozwoju Zawodowego w Krakowie na ul. Szewskiej 17/1 Zdobędziesz zawód bez żadnych opłat! Gwarancja bezpłatności na piśmie! Zajęcia odbywają się w trybie zaocznym. Brak opłaty za egzamin, legitymację i indeks! Wydajemy bezpłatne zaświadczenia! Zachęcamy do zapisu już dziś! Zadzwoń! 798-149-906!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez polecam Fast 50 Club, mozna sporo zarobic przy minimum wysiłku. SPrawdzcie sobie. Dostajecie juz na start 50 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zeby zarobic wyjechac za granice :P sam tak robie i nie musze na bokach dorabiac zeby starczylo do konca miesiaca. jezdze przez VPU do Holandii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a Nova Cash znacie? bardzo fajny program partnerski, chodzi o polecanie produktow finansowych, jak dla mnie bardzo fajne rozwiazanie, biore udzial od kilku miesiecy i jestem coraz bardziej zadowolony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Kafe to raj dla trolli i hejterow. @ @ @ No właśnie widzę jak wielu spamerów udziela się w tym wątku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Dlaczego El Camillo nie zostaje zbanowany? Nic nie wnosi do dyskusji oprócz swojej frustracji. @ @ @ Ciebie trollu powinni zbanować, bo naciągasz naiwnych ludzi na jakieś pseudo biznesiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
A TY KU'RWA GDZIE PRACUJESZ el pedalle, że o o 5:45 nie śpisz ?? W męskim burdelu dla pedarastów na Kopernika w Strzelcach Opolskich a może w Rudzie Śląskiej ? Ile bierzesz za loda, ile za lizanie rowa, bierzesz z du'py do ryja el cwellino ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostro mu pojechales hehe. Dobrze mu tak. El camillo rano wstaje bo musi zapierniczac do pracy, ukochany etacik za smieszne pieniadze. El camillo, obliczyles juz ile dostaniesz emerytury ? Jesli wogole jej dozyjesz haha. Etat za mniej niz 2 tys zl netto to wspolczesne niewolnictwo. Dlatego ja wyjechalem za granice. W sumie to tez jestem niewolnikiem ale za wieksza kase haha.100 tys zl juz odlozylem na konto, a ty el camillo ile juz udalo ci sie zaoszczedzic na swoim kochanym etaciku w Polszy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 tysięcy ale chyba hrywien ukraińskich :D hahaha Już widzę jak za granicą sprzedajesz te swoje tandetne mlm-owskie kosmetyki, chyba uchodźcom :D Ty niczego nie musisz obliczać, bo i tak nic nie dostaniesz akwizycyjny nierobie. Twoja "emerytura" to suchy i cieplutki pokoik w Tworkach, bo tylko tam wyleczą cię od "złego etaciku" który tak prześladuje twój obłąkany umysł :D Dobrze napisałeś, jesteś niewolnikiem. Ale niewolnikiem własnej głupoty. Szkoda, że za to nie płacą, bo gdyby tak robili to pewnie byłbyś milionerem. A tak jesteś jedynie nieudacznym pasożytem społecznym tkwiącym w letargu i myślisz że znalazłeś górę złota, a to jedynie robienie z siebie kretyna dla jakiejś akwizycyjnej firmy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ A TY KU'RWA GDZIE PRACUJESZ el pedalle, że o o 5:45 nie śpisz ?? W męskim burdelu dla pedarastów na Kopernika w Strzelcach Opolskich a może w Rudzie Śląskiej ? Ile bierzesz za loda, ile za lizanie rowa, bierzesz z du'py do ryja el cwellino ?? @ @ @ Widzę, że odnalazł się białoruski zboczony wieprz - wiktorek Folomeyev :D Dalej masz dewiacyjne skłonności, nic cię nie wyleczyli w tym psychiatryku. Tam pewnie byłeś dymany pod prysznicem przez "współpensjonariuszy" i stąd twoja pogłębiona frustracja :P A co ty śmierdzący pasożycie, społeczny zakalcu robisz o 5:53? Ubierasz się i lecisz do Brata Alberta, żeby zdążyć najeść się zanim przyjdą inni potrzebujący? No tak tłusta świnio, wtedy zjesz 3 porcje a po 8:00 miałbyś tylko jedną ... We wrocławskim akademiku zapalają się pierwsze światła w oknach. Jedno z nich pewnie jest twoje ty mlm-owski żebraku. I skąd ta pewność, że piszę z komputera? Rozumiem, że w swojej Puszczy Białowieskiej nie masz dostępu do najnowszej techniki ale nie mierz wszystkich swoją nikłą miarą ;) Mogę spać, pisać a nawet s . r .. a .ć kiedy mi się podoba i żaden akwizycyjny nieudacznik nie może mi niczego narzucić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Az sie el camilo zagotowal haha co za kretyn. Twoje anonimowe wyzwiska na nikim nie robia wrazenia. Jestes psychicznie chory i powinienes sie leczyc. I masz racje, nie musze obliczac emerytury bo majac 100 tys zl oszczednosci moge przezyc spokojnie 6 lat bez jakiejkolwiek pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobacz jak zarabiam po 140-170 euro każdego dnia euro pracując w domu 5 minut dziennie W tym projekcie zarabia 55 000 inwestorów z całego świata i w końcu dotarł do Polski (i jest w języku polskim) Zobacz video: http://prpack.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
@ @ @ Az sie el camilo zagotowal haha co za kretyn. Twoje anonimowe wyzwiska na nikim nie robia wrazenia. Jestes psychicznie chory i powinienes sie leczyc. I masz racje, nie musze obliczac emerytury bo majac 100 tys zl oszczednosci moge przezyc spokojnie 6 lat bez jakiejkolwiek pracy. @ @ @ Ty być nawet nie umiał obliczyć, bo jesteś matołkiem mającym problemy z elementarną matematyką :D Za 100 tys. w "starych" złotówkach nie przeżyłbyś nawet tygodnia chyba że o suchym chlebie i wodzie, a ty mlm-owski marzycielu chciałbyś 6 lat :D debil :P Ja się zagotowałem? :D Przeceniasz swoje możliwości mlm-owski nieudaczniku. Ja mam polewkę z takich akwizycyjnych żebraków. Poprawiacie mi humor gdy mogę sobie poczytać wasze nierealne wizje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwyczajnie zazdroscisz ze potrafilem zaoszczedzic juz sporo kasy podczas gdy ty nie masz nic i codziennie musisz chodzic do pracy jak niewolnik. Slabe to twoje poczucie humoru skoro jarasz sie wpisami anonimowych uzytkownikow na forum. Pewnie przy tym ostro sie masturbujesz haha. Hejtuj dalej jesli tylko to cie tak uszczesliwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×