Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jak motyl

Polecane posty

Gość gość

Dziewczyny, obejrzałam właśnie film http://vod.pl/filmy-dokumentalne/jak-motyl/x2v4n# i jestem zszokowana, jak bardzo ten chłopiec jest uwięziony w swoim ciele...chciałby chodzić - nie może - chciałby mówić - nie może. Ale nie jest tylko bezmyślną roślinką, która tylko oddycha, je i wydala. nie potrafiłabym sobie chyba poradzić z czymś takim. Nie wiem co bym zrobiła, mam dwoje dzieci, ale wiem, że "roślinką" można się stać w każdej chwili, po zachłyśnięciu, wypadku, niedotlenieniu. Szczerze podziwiam matki, które radzą sobie z tym przez lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obejrzę ale nie będę komentować, mogę tylko sie wczuć w tę sytuację ale w milczeniu. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy mam rodzinę, boję się trzech rzeczy - śmierci, zdrady męża i takiej właśnie choroby :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyjcie sobie "Chce się żyć"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nikt nie ma prawa decydowac o tym czy to roslina czy nie. Za wiele bylo przypadkow, kiedy soe okazywalo , ze Ci ludzie wszytsko rozumieja, kontaktuja. Sa uwiezieni w swoich cialach ale nie wiemy czy chca umrzec czy jednak zyc. Popieram, obejrzyjcie film " Chce sie zyc" !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×