Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Co robicie w Sylwestra?

Polecane posty

Gość gośćbombii
jade do Syrii,chce mieć wystrzałowego pełnego fajerwerków i adrenaliny Sylwestra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A my z mężem i znajomymi wybieramy się znowu na imprezę do Hotelu Diament w Zgierzu. Trzeba w 100% wykorzystać tą noc i dobrze się bawić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My też będziemy w hotelu bo zamarzyło nam się wyjście z domu, coś innego niż sylwester u nas czy znajomych. Będziemy na sylwestrze w hotelu Hetman pod Lublinem http://hetman-luszczow.pl/bal-sylwestrowy/ Będzie dobra kolacja, kilka stołów z pysznościami m.in.. stół z sushi i amerykański. Do tego muzyka na żywo i pokaz fajerwerków. Zapowiada się całkiem miło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak co roku przed tv na zmianę z kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agatta111
Oczywiście, że domówka - ja lubię mieć kontrolę nad imprezą, sama ugotować, przygotować muzykę i alkohole :D Razem ze znajomymi wcześniej wymyślamy zabawy i piosenki do playlisty sylwestrowej https://moople.pl/playlists/5/Sylwester , żeby potem nie było kłótni i zmian piosenek, bo tego nikt nie lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my się zdecydowaliśmy z mężem na bal. Postanowiliśmy w tym roku zaszaleć! Super opcją jest http://sosnowezacisze.pl/oferta/ i ich impreza. Będzie DJ i pyszne jedzenie! Super opcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jade w gory z facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwa lata wcześniej byłam na balu w hotelu www.hotel-anna.com.pl. Była bardzo fajna atmosfera, pyszne jedzenie i zabawa do samego rana. W ubiegłym roku niestety byłam chora i przeleżałam sylwestra w łóżku. Teraz planuję kilkudniowy wyjazd w góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziarena22
ja w tym roku góry i Sylwester z Party Camp którego gwiazdą będzie Kordian <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emila1v
Widziałam sporą ofertę apartamentów w górach i teraz też można zarezerować ze zniżka https://www.sunandsnow.pl/promotion/1 im szybciej się pomyśli o noclegu tym większy wybór i też taniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jadę za granicę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja znowu w domu będę siedzieć :'(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiaa

My mamy zarezerwowany kilkudniowy pobyt na Zamku w Janowie Podlaskim. Już się nie mogę doczekać aż oddam się w ręce ich specjalistów od masażu ;D a później bal sylwestrowy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jestem kobieta

Rano idę do pracy. A wieczorem siedzę w domu bo tak lubię spędzać sylwestra od kilku lat. Kładę się spac jak mi się zechce normalnie i mam nadzieję że mnie nie obudza hałasy nadchodzącego Nowego Roku 😉. Wszystkim życzę Wesołych Świat i szczęśliwego Nowego Roku 😊, np i spędzenia tego czasu tak jak lubicie 😊

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mariusz

Do pracy, potem wolalbym zobaczyc jakies inne miejsce, niz to wredne miasto, ale zapewne sam przeciez nigdzie nie pojade bo kto jezdzi sam pochodzic samemugdzies po rynku w ciemnosci i bedzie komputer, muzyka, telewizja.

A propo. Dzis kolezanka z pracy, wspominajac wczorajsza przepiekna pogode, tj. spadl u nas pierwszy porzadny snieg, na moje niesmiale zdanie, ze cgcialbym z nia sie wybrac do parku wtedy, powiedziala, ze tez o tym pomyslala wczoraj. Bylbym szczesliwy, gdyby tak miglo byc. Ale wspomnialem, ze moglby byc to glupi pomysl (ma chlopaka). Ale i tak by bylo to dla mnie cos pieknego.tego juz nie mowilem.

Tak wiec normalny dzien pracy, tyle, ze krotszy.

 

Pisze sobie co mi siedzi w glowie i wszelkie ad mam gdzies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Grazia007

My się też do Janowa Podlaskiego na zamek wybieramy w tym roku. Miałam ochotę na spokojny, relaksacyjny Sylwester i już się nie mogę go doczekać :) 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×