Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Pamel996

Jak stać się szczęśliwą ?

Polecane posty

Cześć ! W przeciągu roku moje życie się bardzo zmieniło . Po skończonej szkole zaczełam pracować utrzymywać rodzinę Mame i Ojca poznałam chłopaka było fajnie pojechaliśmy razem z moimi znajomymi nad Morze było super zakochałam się w nim i zapatrzyłam . Spędziliśmy razem pierwsze święta pierwsze u mnie potem u niego . W dzień wigilii przyjechaliśmy do domu zaufałam mu rozmawiałam z nim tyle razy na temat dziecka że tłumaczyłam mu że chce mieć dziecko za 3 lata . Zaszłam w ciąże okazało się to w styczniu byłam załamana bałam się reakcji rodziców ale musieli się dowiedzieć on się cieszył ale niewiedział co Ja czuje.... Powiedziałam rodzicą powiedzieli że mi pomogą spotkanie zapoznawcze z jego rodzicami ogłosiliśmy że jednak weźmiemy ślub cywilny ,dwa miesiące niecałe przed ślubem mój Ojciec wylądował w szpitalu w stanie ciężkim leżał prawie 2 miesiące w śpiączce rozmawiałam z Mamą że może to był jakiś znak żebym nie wychodziła za niego ,ale przecież on był szczęśliwy ślub się odbył urodziła się nasza córeczka która jest dla mnie wszystkim . Ale czuje że jestem nie spełniona brakuje mi znajomych i wszystkiego co miałam . Straciłam swojego najlepszego przyjaciela ,który zginoł i nie mogę się z tym pogodzić . Piszę tutaj bo to jest moja odskocznia i mogę napisać co Ja czuje i co myśle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×