Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Polki są nieźle pierdzielnięte

Polecane posty

Gość gość

Co wy widzicie w tych ciapatych? Przed chwilą z mojego bloku karetka zabrała młodą i ładną dziewczynę, która została pobita przez swojego faceta... nie wiem skąd on dokładnie pochodzi, bo dopiero co się wprowadzili, ale na pewno jest ciapaty. Po jaką cholerę wiążecie się z takim facetami, przecież dla takich skur... kobieta znaczy mniej niż koza. Oj nie będzie on miał łatwego życia na moim osiedlu i trzeba będzie mu spuścić porządne wpier...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety juz tak maja ze leca na zlych facetow am im gorszy tym ma wieksze powodzenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo na Polakow czy innych cywilizowanych facetow nie maja szans, nikt na nie spojrzy a ciapaci je dymaja tylko z jednego wzgledu: europejski passport.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wszystkie, ja jak widze ciapatych w komunikacji miejskiej to pragne odrazu sp*erdalac. Nie wiem czy tylko mi sie wydaje, ale jest ich jakby coraz wiecej, wyjde do sklepu- sa, jade autobusem, pociagiem, tramwajem- sa, wyjde na ulice- sa!! To chyba niezli podrywacze bo juz kilka razy mnie zaczepiali, blee. Strach wyjsc wieczorem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedys byl taki jeden z wasem, niestety, nie udalo mu sie pewnych kwestii zalatwic. I teraz mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×