Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Przeszłość mojej partnerki

Polecane posty

Gość gość

Poznałem z******tą dziewczynę. W sumie kobietę bo 30 lat już skończone. Z urody ładna, wręcz powiedziałbym z******ta, bardzo podoba się facetom. Ale jej styl bycia. Jest bardzo oczytana i wygadana. Bardzo dobrze się czuje w towarzystwie innych facetów i to zdecydowanie starszych od siebie. I to zaczyna się coś co mnie bardzo niepokoi. Dowiedziałem się przez przypadek, że była w związku z żonatym facetem starszym od siebie o 24 lata przez 6 lat. Zapewne stąd ta lekkość bytu w towarzystwie innych. Ona nie wie, że wiem o tym. Kilka razy coś tam się podpytywałem to powiedziała mi tylko, że pakowała się w związki bez przyszłości i każdy czasem popełnia błędy. I teraz nie wiem czy wchodzić w relację z nią. Z jednej strony strasznie mnie pociąga a z drugiej ta jej przeszłość mnie trochę przeraża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Facet,przecież Ona nie ma 17 lat żeby się wstydzić przeszłości a skoro w Tobie budzi to jakieś słabe odczucia to nie jest to ktoś dla Ciebie-dziewicy z Niej nie zrobisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też mam faceta 24 lata starszy i nie wiem o co Ci chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co znaczy, że jej przeszłość Cię przeraża ? Ok może nie do końca to halo, że była w związku z żonatym facetem ale skąd wiesz co facet jej obiecywał może opowiadał jej że odejdzie od żony jaki to on nieszczęśliwy itd.... Przecież ona nikogo nie zabiła, nie siedziała w więzieniu a błędy każdy z nas popełnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ci odradzam z nia zwiazek, niewazne co on jej opowiadał , nie powinna sie wiazac z żonatym napewno dzieciatym , az przez 6 lat, zraniła jego rodzine , zrani i ciebie, napewno była jego utrzymanka, moze studiowała on ja utrzymywał, jezeli chcesz z nia byc to powiedz jej wprost ze o tym wiesz , niech sie wytumaczy, jezeli tego tewraz nie wyjasnisz zawsze bedziesz niezdecydowany zezre cie zazdrosc o jej przeszłosc, moze była galerianka,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra życiowo
kiedyś nie znała Ciebie,nie wiedziała o Twoim istnieniu,szukała,moze kolejni faceci zawodzili,pewnie teraz żałuje.Źle zrobiła,ze to ukryła przed Tobą,związek budowany na kłamstwie w końcu runie.Ale moze zwyczajnie bała się,ze Ją odrzucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mądra życiowa
Natomiast jeśli masz ciągle bać się tego co było,jeśli chcesz wracać do Jej przeszłosci i dręczyć kobietę wypytując o byłych,wypominać Jej błędy z przeszłosci to lepiej od razu daj spokój i szukaj dziewicy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli była 6 lat z żonatym zgredem to znaczy że nie ma kręgosłupa moralnego, nadaje się do ******** ale nie do związku opartego na uczuciach. Mówiąc krótko to zwykły worek na spermę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja myślę, że skoro ona była z żonatym mężczyzną w związku 6 lat to znaczy że jest kobietą która gdy już kogoś kocha to wiele potrafi znieść i przetrwać dla tej miłości. Pomyśl jak bardzo ona teraz docenia, ze ma Ciebie tylko dla siebie, ze wreszcie czeka ja przyszłość w końcu znalazła kogoś kogo kocha i może z tym kimś być, w końcu się uwolniła od tamtej chorej miłości. Jeśli ją zostawisz, to ją złamiesz i jej poczucie wartości spadnie do zera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No jeszcze świętą zostanie za to 6 letnie dawanie du/py zgredowi, a Ty musisz kur/wę kochać bo jej będzie przykro. Dobrze Ci radzi druga kur/wa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda kochanka żonatego to kur/wa i zasługuje tylko na splunięcie jej w twarz a nie na szacunek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zostaw ja, niech znajdzie kogoś lepszego od ciebie, bo ty jej chyba nie kochasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewnie że lepszego, 60 letniego dziada z grubym...portfelem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×