Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Jakie prezenty na święta. Poznań.

Polecane posty

Gość gość

Hej! Szukam jakichś ciekawych propozycji na świąteczne prezenty dla rodziny, chłopaka itd. Co radzicie kupić? Słyszałam, że w Malcie jest sporo fajnych sklepów i duży wybór upominków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwykłam chodzić robić zakupy w Centrach Handlowych, najczęściej zaglądam do Malty. W galeriach łatwo kupuje się prezenty, bo wszystkie sklepy ma się pod jednym dachem. Co wybieram dla swojej rodziny? W tym roku będą to czapki, rękawiczki - po świętach wybieramy się w góry, więc akurat te rzeczy będą przydatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Salamandera
Mamie zawsze kupuje coś do kuchni bo ona uwielbia gotować. Facetowi można świetnie kupic coś na takich stronkach jak tu polecali jak np http://www.hobby4men.com/ tak, zeby dobrac coś męskiego, a nie coś co bedzie stało i się kurzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak mam mniej czasu to prezenty zamawiam przez Internet. Kiedy nim dysponuje wybieram kilka marek, w których znajdę jakieś ciekawe gadżety, akcesoria. Tak więc w tym roku na pewno odwiedzę sklep Tchibo i a Tab. Jak dobrze pamiętam to obie marki są w Malcie tam właśnie zwykłam chodzić na zakupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cały dzisiejszy dzień spędziła na zakupach, na początku pochodziłam po sklepach na mieście, a na koniec zajrzałam jeszcze do Ch Malta. Znalazłam sporo fajnych promocji to na ubrania, to na kosmetyki i mogę powiedzieć, że prezenty dla najbliższych mam już gotowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lola43
Ja się tak zastanawiam, czy nie wykupić siostrze projektu http://www.hanzilla.pl/ nauki języka angielskiego. Może jak się wciągnie i sporo nauczy to wtedy mnie zabierze na podóż po Azji :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moja rodzinka to mole książkowe, czyli z prezentami nie jest trudno. Mieszkam niedaleko Galerii Malta , więc dzisiaj poszłam tam do księgarni Matras i kupiłam wszystkim po książce. Akurat znalazłam wszystkie szukane pozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A muszą być to prezenty akurat z Poznania? Bo przecież możesz poszukać w dobrych sklepach internetowych,gdzie masz równie szeroki wybór,zacznij od BestBizu.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przestrzegam przed zakupami w perfumerii: http:/markowezapachy.pl. od 6 grudnia nie dotarła do mnie przesyłka. Czekam do piątku i zgłaszam na policję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli twoja mama lubi pić kawę to możesz podarować jej ekspres na kapsułki. Jest praktyczniejszy od zwykłego bo nie trzeba myć dzbanka. Kapsułki mają różne smaki i rodzaje a bywają zestawy gdzie masz mix wszystkich rodzajów kaw. Wyszukaj sobie na stronie espozywczak.pl tam są i ekspresy i zestawy kapsułek. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Online- w całej Polsce! Sama od dawna kupuję tylko online, bo to sposób na kupienie towaru najwyższej jakości i w najlepszej cenie. Ostatnio wykorzystałam kilka kodów ze strony http://kodyrabatowe.gg.pl/ i kupiłam świetne prezenty świąteczne dla całej rodzinki! Mam nadzieję, że akcja będzie trwała duuużo dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za późno się obejrzałam, by kupić prezenty przez internet. Całą dzisiejszą sobotę poświęciłam na łażenie po Malcie i wybieraniu upominków. Prezenty są różne od gier planszowych po kosmetyki i biżuterię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kupiłam wszystko w jednym miejscu, możecie się zdziwić ale w salonie kosmetycznym. Chłopakowi i tacie zestawy markowych francuskich kosmetyków, siostrze ziemię Egipską bikor, a mamie i babci karnet upominkowy na zabiegi relaksujące i same sobie na miejscu wybiorą co im odpowiada. Jestem stałą klientką salonu Beauty Premium na os. Tysiąclecia i wiem, że na pewno będą zadowolone z prezentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz ostro można kombinować z prezentami. Specjalne strony są typu wyjatkowyprezent.pl na których można inspiracje na prezent znaleźć a nawet od razu tam zamówić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagna111
Ja w minione święta postawiłam na http://www.takapaka.pl/ Te gadżety to pomysł dla ludzi z poczuciem humoru. Bardzo szeroki i ciekawy wybór nietuzinkowych przedmiotów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajna stronka ten wyjątkowy prezent. Ostatnio często się o niej pisze w necie, nic dziwnego bo oferty mają naprawdę bardzo ciekawe :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Monniic
Ja swojej połówce kupiłam kamerkę sportową. Mój interesuje się takimi sprawami. Konkretnie to Extreme od Xblitz. Teraz tylko jeździ gdzieś i nagrywa ciągle filmiki haha. Prezent udany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilek11
Po co latać po sklepach. Poszukaj czegoś w internecie jest wiele portali. Ja ostatnio korzystam z wyjątkowego prezentu, maja fajne promocje i dobre pomysły. Polecam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam sklep gdzie często zamawiam akcesoria urodzinowe,stroje karnawałowe dla dzieci,konkretnie na Lolle.pl bardzo szybka przesyłka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×