Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Misiaczek 20

Szukam Pani

Polecane posty

Gość Misiaczek 20

Cześć nazywam się i Michał mam prawie 20 lat jestem wysoki, normalna budowa ciała oraz silny. Głównym moim atutem jest chęć rozmowy o wszystkim i o niczym czyli wygląda to tak że raczej zawsze ja podczymuje rozmowę. Jestem technikiem Elektronikiem co świadczy o tym że wiedzę posiadam i to całkiem nie małą. Mieszkam okolice Krakowa z możliwością dojazdu do woj śląskiego i małopolskiego. Nie mam dziewczyny dlatego jestem dyspozycyjny 24/h. Jeśli są Panie sponsorki które chcą się spotkać to czekam na odpowiedź. Rozumiem że było już dużo takich wpisów napewno ale to ogłoszenie daje pewność 100% wiarygodności dlatego niech piszą zdecydowane Panie. Możecie komentować jakie teraz to nastały czasy ale co poradzę robię to głównie dla przyjemność swojej i kobiety w 90%. Pozdrawiam i życzę miłego dnia wszystkim. Mój email allegroeposas@gmail.com oraz zdjęcia prześle po napisaniu do mnie. Jeśli źle umieściłem temat to proszę mnie poprawić a szybko to zmienię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, czyli jesteś panem do towarzystwa za kasę, ale jedyne co potrafisz, to ględzic- skoro to jest twoim najważniejszym atutem, a nie np sprawnośc twojego penisa. No dobra, idzmy dalej - może i gadane masz, ale nawet pisac poprawnie nie umiesz, bo zauważyłem byki w twoim tekście. Jak rozumiem, kobieta ma płacic ci za gadanie?? Z czym do ludzi??? Kobieta może prowadzic zajmujacą rozmowe z kims kulturalnym, oczytanym- a elektronicy to raczej umysły scisłe... ''przyjemność swojej i kobiety w 90%.'' no cóz, KOBIETY , jak juz płaca za towar, to chca byc z niego zadowolone nie w dziewięćdziesieciu, a w stu procentach. Poza tym - widać elementarne braki w języku ojczystym, kiepską składnię i trudności w poprawnej wypowiedzi pisemnej. przykłady ? -''jest chęć rozmowy o wszystkim i o niczym czyli wygląda to tak że raczej zawsze ja podczymuje rozmowę.'' ( przed że przecinek, podtrzymuję a nie poczymuje ) Z czym do kobiet????:D:D jestem wysoki, normalna budowa oraz silny" No co to za zdanie?? to bełkot.. itd... niemałą pisze się razem mieszkam okolice Krakowa - kolejny błąd gramatyczny... chroń nas panie przed takimi zigolakami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Misiaczek 20
Czepiasz się. Ważne, że potrafię w*****ać nawet przelatującego nad rynkiem gołębia:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bądż taki gieroj, wy... chac to głupi wibrator na baterie potrafi i to duzo lepiej od ciebie, bo ZAWSZE GOTOWY i zawsze czysty i nie rozniesie chorób wenerycznych:D:D No i " koszty utrzymania'' znacznie niższe - bo jak ustalił ktos wcześniej, pogadać z toba nie za bardzo sie da, skoro z polskim językiem sobie nie radzisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Misiaczek 20 dziś Czepiasz się. Ważne, że potrafię w*****ać nawet przelatującego nad rynkiem gołębia- tak, tak - chwalenie sie urojonymi umiejętnościami to cecha większości chłoptasiów- bo mężczyznami toto się nie da nazwać:D:D - przerost EGO nad faktami:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
suuuper!!! Ile bierzesz za pokaz na zywo ciebie wy...... go przelatującego nad tobą gołębia???:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to drogie panie ,nie pozostało wam już nic innego,jak tylko wymienić baterie i gumiaki w ruch..... szalonych orgazmów życzy fafeteria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przecinki fajnie się wklepaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wolimy PRAWDZiwy orgazm z wibratorem, niz słuchanie ględzenia typa, jakie to on nam orgazmy zapewni, a potem i tak mu nie stanie, a my miałybyśmy jeszce za to płacic, bo'' przeciez jego głównym ATUTEM jest rozmowa'' a nie seks:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z autopsji Nietrudno o chętna babkę do łóżka Wręcz po jednej nocy trudno się od nich uwolnić Także z tymi gumiakami to nie do końca.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćollka
Podobnie jest z mężczyznami. Na seks jest chętnych wielu zawsze, zwłaszcza gdy kobieta jest atrakcyjna. Tak wynika również z mojego doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie rozumiem Oswiec proszę Jaki sex preferujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak powszechnie wiadomo, faceci to plotkarze Stad wiadomo która jest dobra w łóżku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×