Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

AnnaZaremba

Jaka dobra karma dla psa?

Polecane posty

Witam drodzy przyjaciele :) Mam w domu pupila jamniczkę której kupuje produkty firmy Pedigree. Dostaje karmę suchę Pedigree Vital a także przekąskę Rodeo ! Czy ktoś także kupuje tą karmę co o niej sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćEweelka
Nie. Ja nie kupuje tych karm. Wybieram zdrową żywność dla swoich pupili i najczęsciej są to karmy Naturea bo mają mięsne karmy, bez sztucznych dodatków i bezzbożowe. Jesli chodzi o przekąski/smakołyki to najlepszym wyborem są biszkopty https://naturea.com.pl/pl/c/Biszkopty/71/1/full u nas bardzo lubiane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Snacki dla psów z Pedigree są bardzo przydatne przy tresurze psa :) przede wszystkim są dla niego dobre, bez barwników i sztucznych wspomagaczy zapachów, smakują i nie szkodzą mu, a to dla Mnie najważniejsze :) przy okazji są w przystępnej cenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość luizka887
najlepsza karma dla psa jest przecież z Doctor Dog ( http://doctordog.pl/ ) poczytaj sobie, mają swietny skład żadnych mączek czy dopełniaczy, ja zauważylam roznice odkąd zaczęłam ją podawać swojemu psu, np. jego sierść zrobiła się bardzo lśniąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podaję pieskowi zarówno karmę suchą jak i mokrą Pedigree ale najbardziej uwielbia przysmaki Pedigree. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam karmić psiaki karmą Pedigree, która posiada bardzo wiele drogocennych składników i witamin których potrzebują psy. Jako uzupełnienie codziennej diety polecam dodatkowo smakołyki od Pedigree. Np. dentastix pozwala zadbać o idealne uzębienie naszego pupila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moje piesy karmie tylko naturalnymi karmami, bez chemii i zapychaczy. Najlepsze wg mnie (i moich pupili :D) to z Doctor Dog, bo są mega odżywcze, z naturalnych składników, bez jakiś sztucznych konserwantów i są witaminki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelia12
Byle tylko nie brać pierwszych lepszych karm dla naszych pupili. Moja sunia przypłaciła tym ostatnio ostrymi biegunkami. Miała okropne biegunki . Na szczęście nie skończyło się to źle bo dawałam jej diarvet z vetexpert i problem zniknął. Po prostu teraz uwazam na to co jej podaję do miski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agnieszka

Pewnie, że lepiej dołożyć i wybrać sprawdzona karmę o optymalnym składzie, akurat ja zamawiam Josera na Dogomarket.pl z tego co widzę mają teraz fajne, świąteczne promocje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×