Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gosta1985

Jestem świnią! ;( ;( ;( Jakie są najlepsze tabletki na odchudzanie?!

Polecane posty

Dajcie mi coś na odchudzanie bo nie wyrtzymam. Robię sobie różne diety i nie mogę w nich wytrzymać. Dajcie mi jakieś najlepsze tabletki na odchudzanie, bo nie zniosę już tego. Co jeszcze mam zrobić, żeby schudnąć, bo jak na razie to tylko tyję. Nie mogę opanować się od jedzenia, a tu co miesiąc kilo więcej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu akurat tabletki na odchudzanie, a nie łaska trochę sie poruszać i zbilansować dietę, zamiast czytać jakieś g****o z babskiej gazety? Dietetyk - 150 zł, siłownia miesięcznie około 100 zł, rok i jesteś poprawiona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma najlepszych tabletek do odchudzania. To są tylko wspomagacze. Pigułką wszystkiego nie załatwisz. Tak jak pisze koleżanka powyżej. Trzeba popracować trochę nad swoim charakterem, duchowością, siłą walki, a nie tylko płakać, że tyjesz. Każdy ma kompleksy i wady, ale trzeba z nimi walczyć. Jak chcesz podejść do tego zdrowo, to poczytaj na przykład o Hipnosencji. Prezentację możesz znaleźć na http://hipnosencja.pl wszystko ładnie wyjasnione.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipnoza na odchudzanie? Czy to nie jest przesada? Boję się jakiejś ingerencji w swoją głowę. Żeby ktoś mi grzebał w głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No super, boisz si ingerencji w swoją głowę, a nie boisz się ingerencji w swoje ciało - jak ci siądzie wątroba od pigułek, albo żołądek, albo co tam innego, to powodzenia. Hipnoza to nie żadna ingerencja w głowę. Przede wszystkim to tylko podawanie sugestii korzystnych dla odchudzania. Zamiast walczyć ze skutkami, zwalczasz przyczyny. Czyli odcinasz sobie chęć podjadania, wyrabiasz sobie chęć sportu, chęć ruchu, zdrowego trybu życia. Zamiast sięgać po czipsy, sięgniesz po marchewę, bo tak będziesz zaprogramowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma tabletek na odchudzanie :O no chyba, ze postanowisz tylko je lykac przez caly dzien :P musisz zmienic podejscie w glowie, stosujesz diety, ktorymi zapewne sie glodzisz i dlatego nie wytrzymujesz w nich, musisz zmienic calkowicie swoje nawyki zywieniowe, wiecej cwiczyc... bez wysilku to mozesz sobie co najwyzej tyc, niestety nie schudniesz bez wyrzeczen :P ale popatrz na to tak: jezeli przez lata wypracowalas sobie model w glowie: jestem smutna = jem, jestem zdenerwowana = jem, to zamien teraz te jedzenie na np. szklanke wody, albo 20 min. brzuszkow, pajacykow itd. bo to wsyztsko tkwi w twojej glowie, nie wzielo sie z niczego tylko poszlas na latwizne, a jak picie wody czy cwiczenia stana sie dla ciebie wypracowana metoda na smutki, nerwy itp to takze rezygnacja ze slodyczy czy smieciowego zarcia bedzie latwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znowu diety sołf bicz, dieta sraleło i inne gwna... Nie stosujcie takich diet, tylko bilans. Unikać produktów z wysokim indeksem, tłuszcze proste i białko optymalnie. Do tego jakieś witaminy i ruszanie dupska, bieganie, rower, pływanie, ejmen. Głowa i nastawienie to podstawa, dlatego własnie hipnoza na odchudzanie działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe. Też jak miałbym do wyboru brać prochy czy przeprogramować się, to idę w kierunku psychologii odchudzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powierzyłam swoje kilogramy :)) suplementowi Slimcea który zrobił z nimi porządek :):) schudłam 13kg w 3 miesiecznej kuracji. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anetkaaaa69
Ja też uważam, że powinnaś pójść do dietetyka. Ja też miałam problem z nadwagą, nie mogłam się powstrzymać przed jedzeniem, a najbardziej przed jedzeniem kalorycznych potraw :( Miałam jednak to szczęście, że udało mi się trafić na świetną dietetyczkę - p. Monikę, która pracuje w Klinice Odchudzania. Jeśli jesteś z Warszawy to warto się do niej udać. Ona jest nie tylko specjalistką od diet, ale także coachem, więc będzie cie wspierać przez cały proces odchudzania. No i tak dopasuje dietę żeby faktycznie jej przestrzeganie było możliwe. Poza tym tam są tez fajne promocje na zabiegi jak np. ktoś ma jeszcze problem z cellulitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćERH125
Ja akurat stosowałam foreverslim imoim zdaniem jego zastosowanie dało mi dużo, bo nie czułam głodu pomiędzy posiłkami, nie ciągnęło mnie do słodkiego, a to jak się okazało był jeden z kluczy do sukcesu, jakim był spadek wagi, drugim i trzecim była odpowidnia dieta i systematyczne ćwiczenia... Nie mniej ważna moim zdaniem jest kompleksowość działań...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do pójścia do dietetyka, to się zgadzam. Mi dietetyk ułożyła dietę, za chyba 150 zł, a później na drugiej wizycie była modyfikacja (za miesiąc). Dietetyk tez mi poleciła, że jeśli mam taką możliwość, to warto wspomagać się np. hipnoza czy afirmacjami, bo to naprawdę może pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepsze tabletki na odchudzanie to zdrowa dieta!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odchudzanie jest trudne, to ciężka praca nad sobą, to naprawdę ostre zapierniczanie... Jeśli nie poukładasz sobie tego samodzielnie w głowie, to tylko stracisz czas i motywację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadne tabletki nie spala tłuszczu mogą jedynie zniwelować łaknienie i to tylko częściowe.Albo idź na dietę bardzo droga pod opiekę specjalista i będzie Ci żal kasy wiec schudniesz albo jedz zdrowo bez liczenia kalori efekty przyjdą wolniej ale będą. OCZYWISCIE w połączeniu z aktywnością fizyczna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holka89
Nie zgodzę sie , z stwierdzeniem , że żadne tabletki nie spalają tłuszczu. Np therm line fast jest z pieprzem kajeńskim , który wspomaga spalanie cellulitu a cellulit to tłuszcz. Ja sama brałam te tabletki moge potwierdzić ich działanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uleczka131a
A może zamiast łykać tabletki i wykańczać żołądek pomyśl o takim rozwiązaniu http://www.spaprzemysl.pl/urzadzenia/9,endermologie-r- Jest to Endermologie zabieg bezbolesny, a skuteczny. Nie musisz specjalnie się do niego przygotowywać, a po nim wracasz do normalnych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie polecam suplementów - przecież są drogie i niemożna ich jeść przez całe życie.Czy nie lepiej zmienić sposób odżywiania? Zapraszam do poradni dietetycznej .www.edietetyk.com.pl Konsultacje w gabinecie oraz on line. Zdrowe zbilansowane diety bez suplementów, indywidualnie dopasowane do wagi, wzrostu, budowy ciała i preferencji smakowych. Zapraszam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha same reklamy suplementów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka393
Uwierz mi,że nie trzeba brać całe życie suplementów ja przyjmowałam African Mango http://szczupla-kobieta.pl przez 4 miesiące i schudłam 40kg! później jak schudłam przerwałam kurację i jadłam regularnie tak jak dawniej i jakoś efektu jojo nie ma mimo iż 6 miesięcy bez suplementu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość albina732
Ja byłam okropnie gruba ooo jej jak sobie przypomnę o tym to aż łzy mi lecą,że potrafiłam tak się zapuścić ;/ ale na szczęście to już za mną i nigdy nie powróci;) Afrykańskie Mango http://szczupla-kobieta.pl dzięki niemu zrzuciłam 40kg w 5 miesięcy ! teraz już 3 miesiące po skończonej kuracji a efektu jojo brak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porobić badania czy ze zdrowiem wszystko w pożądku. Jak w pożądku to najlepiej wziąć suplement "niepi**dol" i ruszyć dupke. Nawet na silownie wydawać nie musisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja wiem w czym problem
Jesz pszenicę i dlatego dużo jesz. Jestem na diecie bezpszenicznej od lat i wszystkie nadkilogramy zeszły same. Ale wczoraj z mężem wysłaliśmy dzieci na kolonię i zamiat obiadu postanowiliśmy zjeść coś w mc donaldzie a dziś w kfc Wiesz ile przytyłam od wczoraj? 5 kg! Ja od lat nie zjadłam tyle w ciągu dnia co dziś i wczoraj! Tak na mózg a dokładnie na układ nerwowy działa pszenica! Mogłabym ci wiele o pszenicy i i nnych zbożach wiele powiedzieć. Mam sporą wiedzę o żywności i jej wpływie na ludzkie życie. Ale to niestety temat na książki a nie forum. Musisz się doedukować i zmienić woje podejście do świata żeby cokolwiek zrozumieć-chodzi mi o Twoją świadomość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cześć

Sama stosowałam tabletki dzięki której schudłam 18 kg, jeśli ktoś szuka dobrych tabletek to tutaj są:

dietalux.wordpress.com

 

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×