Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość marek kowski

Najlepsza pizza Kraków

Polecane posty

Gość gość
Najlepsza pizza w dowozie to 012 Pizza, na cienkim cieście i z nietypowymi smakami, np. sezam w rantach na pizzy Big Mak :) Gorąco polecam! :) TELEFON: 570 751 012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Da Marco na mogilskiej mają bardzo dobrą pizzę. Jest na cienkim cieście, z dobrymi składnikami, świeżymi. No i sam klimat miejsca jest bardzo włoski także można poczuć się jak w Italii :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam dobre doświadczenia z Maxi Pizzą, gdzie bym nie był to zawsze szukam ich lokalu przede wszystkim, a trochę tych swoich restauracji w Polsce mają. Na stronie maxipizza.pl są do nich namiary. Ciasto mają ciekawe, jest to coś innego niż zazwyczaj pizzermani robią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaMisia
Zgadzam się z poprzednikiem - maxi pizza w Krakowie aktualnie wygrywa z innymi pizzeriami z dwóch względów: świeże, dobrej jakości składniki i CENA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam Maxi Pizza, można ich prawie wszędzie znaleźć, dość duża sieć, na maxipizza.pl są ich lokale z menu. Często mają promocje, szybko dowożą, ogólnie jeszcze się na ich pizzy nie zawiodłem, na składnikach nie oszczędzają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość OstasaOla
Jak dla mnie MaxiPizza w Krakowie wygrywa cena/jakość/smak/aromat/atomosfera. Do tego mają niesamowite połączenia smakowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paaab
Ojej, ciężko mi wybrać, ja jak zwykle szukam pizzerii to przez pizza portal. ale warto spojrzeć też nie na samą pizzę. Ja zwykle szukam jedzenie z dostawą Warszawa albo Kraków i wybieram co mi wpadnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja lubię jedzenie z Maxi Pizza, akurat już dość długo u nich zamawiam bo od pierwszego roku studiów, a jestem na 4 – tym i się nie strułem nigdy. Na stronie maxipizza.pl są namiary na ich lokale w całej Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dobisia
Mam u siebie wiele ulubionych miejsc do których lubie się wybierać. Jednak najsmaczniej i najwygodniej je mi się w domu, pewnie dlatego wiele razy zamawiałam pizze z http://krakow.pizzerianocna.pl/ i razem ze znajomymi siadaliśmy przy jakimś filmie. Mogę się założyć, że są tu osoby które też lubią takie rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio z kolegami zamówiłem pizze z maxipizza bo juz chyba w większości w krakowie pizzerii zamawiałem i w sumie jest tam jedna z lepszych pizz a przynajmniej w moim rankingu jest w pierwszej 5 w krakowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zdecydowanie Złota 65 :) Znajomy raz polecił, a teraz ja polecam innym, bo naprawdę warto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaskaa123
Ja uwielbiam pizze z Yeti pizza, można zamawiać przez ich aplikacje i przez messengera wiec dla mnie to super opcja :D Ogólnie to jedna z najlepszych pizzeri jak dla mnie, smak prawdziwej włoskiej pizzy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pizzeria Maxi dobrą pizzę piecze, ciasto jest zwłaszcza fajne, rózni się od tego co najczęściej w pizzeriach można dostać. Dobre sosy, dobre składniki, zwłaszcza serowa mi u nich smakuje. Całe menu z cenami jest na http://maxipizza.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Posorka

no ja bardzo lubię Trattorie Venezia - mają świetną włoską pizze. Ale nie tylko - można tam zjeść porządne włoskie jedzenie, które jest smaczne i świeże! polecam bo warto tam sie wybrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bnb

W krakowie na Ruczaju masz Maxipizza ich bym podpowiadała co do dowozu. Bardzo szybko dostarczają jedzenie przez co jest gorące a nie zimne. Nie ma nic gorszego niż zimna pizza a parę razy mi się takie zamówienia zdarzały w innych pizzeriach niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość igggi

Polecam Maxipizza. W Kraku mają chyba dwa lokale, ja akurat zamawiam z Kapelanki. Bardzo dobrze upieczone ciasto, nie spalają pizzy ale też nie ma jakiegoś surowego ciasta. Gruby placek jest bardzo puszysty, składniki dobrze leżą na cieście nie zsuwają się, dowóz robią błyskawicą!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adam
Dnia 28.05.2019 o 11:18, Gość igggi napisał:

Polecam Maxipizza. W Kraku mają chyba dwa lokale, ja akurat zamawiam z Kapelanki. Bardzo dobrze upieczone ciasto, nie spalają pizzy ale też nie ma jakiegoś surowego ciasta. Gruby placek jest bardzo puszysty, składniki dobrze leżą na cieście nie zsuwają się, dowóz robią błyskawicą!

Też polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kama133

najlepsza i najprawdziwsza włoska pizza jest w restauracji Trattoria Venezia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja mam kilka takich typów co do dobrej pizzy, zaznaczam, ze wszystkie są w stylu tej włoskiej, a nie polskiej 

- cienkie ciasto,  na środku wilgotne po bokach raczej suche, nieprzesycone składnikami, aby delegować się ich aromatem. 

Nolio na Kazimierzu jest bardzo spoko, ale dostać tam stolik to cud, dodatkowo, ceny są trochę wysokie. Super jest pizzeria przy Zakopiance to w zasadzie jakaś włoska restauracja, serwują też pizze, która jest pyszna! Bliżej centrum polecam DaMarco https://damarco.pl/ , chociaż też jest w sumie na uboczu bo na mogilskiej, ale to naprawdę dobra pizza - ciasto idealne, ma taki aromat... w zasadzie mogłabym jeść samo ciasto i też byłabym zadowolona haha. I cenowo jest ok - warto sprawdzać promocje bo czasem mają. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja ostatnio odkryłam Pizzerię Toni Pepperoni! Polecam, szybki dowóz, pizza mega chrupiąca, pyszna, dużo składników

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pizza z karmelizowaną gruszką i świeżym rozmarynem, nie pamiętam nazwy tej wegańskiej knajpki... córka jest weganką... ale pod Wawelem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

FABRYKA PIZZY nigdy i nigdzie nie jadłam lepszej. Niestety teraz tylko na dowóz, miejmy nadzieje, że szybko ta dżuma się skończy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście polecam Trattorię Corrado na Conrada. W tej części Krakowa to chyba najlepsze miejsce z włoskim jedzeniem. Ceny dla przeciętnych zjadaczy chleba. Warto zaglądnąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×