Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasia23232

Prezent dla mężczyzny

Polecane posty

Gość baliczka
A może warto pomyśleć o czymś do ćwiczeń. Widziałam fajne różne sprzęty, dodatki na: http://profitness.pl , może spodoba wam się coś takiego. Wiele facetów teraz dba o swój wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonnieka
Bardzo atrakcyjne , oryginalne i niebanalne pomysły na prezenty ma http://www.galerialimonka.pl/prezenty,507, warto zobaczyć całą ich ofertę, bo mają dość sporo różnych fajnych rzeczy. Ciekawe są również wspaniałe i pomysłowe akcesoria barowe i grillowe. Zapewne spodoba Ci sie coś co będzie odpowiednie dla niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julianna123
mój facet uwielbia nowinki technologiczne i różne takie gadżety więc kupiłam mu drona w Teletorium... to był strzał w dziesiatke :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jeździ samochodem to może jakiś wideo rejestrator? Zawsze to bezpieczniej w razie w a ceny nie są jakoś specjalnie wygórowane, truecam ma bardzo fają ofertę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iwonkaa28
ja też bym postawiła na jakieś gadżety, typu akcesoria do samochodu, komputera, statnio wzięłam mężowi nawigację na raty w sferisie, i naprawdę jest to bardzo przydatny prezent

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kup mu może kamerkę sportową jak ja LAMAX ma teraz naprawdę fajne promocje, sama kupiłam :D mój TŻ cały czas chciał takie coś to w końcu ma! hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tym roku postawiłam na elektryczną maszynkę :D fajne promocje były w wakacje na stronie sferis.pl więc skorzystałam i kupiłam też sobie depilator^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość makataka
moźe jakieś wypasione słuchawki albo coś w ten deseń? widziałam w teletorium fajne modele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja swojemu kupiła powerbank, przyda mu się na pewno tak narzekał że mu się czesto telefon rozładowuje . Zamówiłam w Iscratch, mam zaufanie do tego sklepu https://iscratch.pl/produkty-baseus.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak lubi sport i aktywność fizyczną to fajnym prezentem będzie zośka z http://www.haniabag.com - możesz nawet zamówić taką, która będzie wyglądać jak Yoda jeśli lubi Star Wars (a kto nie lubi) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może pomyśl o czymś do ubrania? Z doświadczenia wiemy, że ubranie to uniwersalny prezent, z którego na pewno przez lata będzie korzystać :) Sportowa bluza, nowa mniej lub bardziej elegancka koszula... propozycji jest naprawdę wiele. I jeżeli zdecydujesz się na coś podobnego to zajrzyj do nas na rozeznanie ---> www.Ombre.pl <--- Asortyment mamy duży, ceny rozsądne(!), na pewno wybierzesz coś ciekawego :) Polecamy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W Winezja dostaniesz takie zestawy do otwierania wina, idealne moim zdaniem na prezent. I do tego butelka dobrego wina i po sprawie https://winezja.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaW92
Fajny pomysl na prezenty wiosną i latem może być alkomat. Mój facet pod choinkę chciał alkohit x50, jako coś "niezbędnego i ratującego życie". Po imprezach bardzo przydatna rzecz, bo wiadomo, kto już może jechać, a kto jeszcze powinien zostać i wypić mocną kawę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brodna
A taki alkomat, ale nie byle jaki, to jaki koszt? Dokładny i trwały, tak, żeby służył latami, to co polecacie i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karol78
Korzystam z modelu Alkomat Datech PRO X-5 zakupiłem go jakiś czas temu w sferisie za jakieś 350zł, zobacz sobie może jest jeszcze dostępny. Zawsze wydawało mi się, że to urządzenie nie jest mi potrzebne ale zdecydowałem się i jestem zadowolony i zaskoczony. Urządzenie jest małe, bardzo poręczne, mieści się bez problemu w samochodzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może np jakiś pad do gier abo coś? w Teletorium jest masa fajnych gadżetów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JagodaW92
brodna, tak jest dokładny i ma lat gwarancji, więc o funkcjonowanie nie musisz się martwić. Będzie długo służył. A jeżeli chodzi o cenę na takich urządzeniach nie warto oszczędzać. Dobry alkomat to zakup od ok. czterystu złotych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może lepiej pomyśleć o czymś bardziej oryginalnym? Moja kuzynka kupowała ostatnio akcesoria do aparatu fotograficznego, jak mnie pamięć nie myli to na http://digital24.pl. Osobiście strony nie znam, więc nie wiem jaki mają sprzęt itd. Ale ogólnie rzecz biorąc wiem, że jej partner był bardzo zadowolony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uważam, że najlepszy jest jakiś bardzo intymny, osobisty prezent. Ja kupuję mojemu chłopu w tym roku bieliznę, bo kto powiedział, że tylko mężczyźni mogą kupować swoim dziewczynom jakieś ładne fatałaszki? Już wyczaiłam w sklepie internetowym Rossli- mają śliczne wzory bielizny męskiej, aż ślinka cieknie :) do tego coś osobistego- np wywołam nasze wspólne zdjęcia, albo po prostu moje np w bikini. Jak myślicie? Moim zdaniem super wstęp do miłego wieczoru <3 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marinneczka
rzecz gustu ;) mój bielizne kupuje sobie sam, albo ja kupuję przy okazji zakupów odzieżowych, ale raczej nie jako prezenty. Prezenty lubimy praktyczne i takie w sumie sobie robimy, w zeszłym roku na święta dostał alkomat, już w sylwestra się przydał ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kumpel miał urodziny więc szukałem sprawdzonego sklepu z duża ilością gier i koniecznie oryginałów, gdyż na aledrogo itp. małych sklepach nie zawsze można dostać z legalnego źródła…Znalazłem stronę konsoleigry.pl z bdb opinią. Przedzwoniłem aby sprawdzić czy sklep żyje i faktycznie konsultant odebrał, chwilę pogadałem i sam już dokonałem wyboru co do zakupu. Polecam za szybką realizację i dobrą cenę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×