Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beauty Time Czerwionka Leszczyny OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Czy ktoś z was był w tym nowym salonie ? Podobno jakościowo super. Jakie macie doświadczenia? Proszę o opinie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiem, że jest otwarty od niedawna i jak na razie miałam okazję być raz. Powiem szczerze, ze bardzo mnie się podoba. No obsługa super. Na razie jestem po żelowym maniciurze i jestem zachwycona ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chodzę regularnie do pani Sabiny na kosmetykę twarzy i jestem bardzo zadowolona. Ostatnio dałam również się skusić na paznokcie żelowe u pani Ani i nie żałuje. Wcześniej chodziła do mnie dziewczyna, która sobie dorabiała, jednak różnica jest ogromna. Zdecydowanie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje w tym salonie manicure hybrydowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Płacę 50 zł za hybry. Wcześniej przyjeżdżała do mnie do domu dziewczyna i brała 30zł. Jednak powiem Wam, że wolę dać trochę więcej i mieć pewność, że wszystko jest wysterylizowane lub jednorazowego użytku. Zastanawiam się nad fotoodmładzaniem. Któraś już z Was może korzystała? Podzielcie się opinią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem po czwartym zabiegu fotoodmładzania i jestem zachwycona. Moja twarz znowu odżyła, gładka, napięta... Teraz dołączyliśmy jeszcze depilację laserową nóg. Do wakacji będą gotowe:D Dobrze że się otwarli bo nie muszę już daleko jeździć a ceny mają zdecydowanie za niskie jak na to co oferują. Za te same zabiegi w Rybniku płaciłam średnio 100-200 zł więcej. Krótko mówiąc POLECAM:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To spora oszczędność. Ja chodzę na depilację laserową i jestem po 4 depilacji całych nóg i efekt jest niesamowity. W zeszłym roku depilowałam sobie nogi w innym salonie w innym salonie i bolało niesamowicie. Tutaj inny laser inaczej pani Sabinka mi to wykonuje i nie boli w cale. Dziewczyny jeśli chcecie mieć gładkie nogi to polecam, tym bardziej że jest to ostatni gwizdek przed wakacjami na depilację;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
serio to fotoodmładzanie działa? Chodzę do tego salonu regularnie, ale w ogóle nie wiedziałam, że wykonuję też taki zabieg. A z chęcią bym się zdecydowała, bo oznaki starzenia dają się już we znaki... ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Serio działa. Jestem już po całej serii i jestem bardzo zadowolona. Poleciłam koleżance i dzisiaj była na pierwszym zabiegu i bardzo jej się podobało. Widziałam że wprowadzili rzęsy. Któraś już była? Polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W piątek idę do nich założyć objętościówkę, więc Wam powiem czy polecam;) Ceną na razie mocno zachęcają(110-130zł), a do końca marca mają 10% promocji. Do tej pory za założenie płaciłam około 180-200 plus korekty po 120. A ile Wy płacicie za rzęski i gdzie robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Salon godny polecenia. Mam już swoją kosmetyczne, jednak udało mi się wygrać bon do nich i jestem bardzo zadowolona. Powiem szczerze że chyba zacznę ich częściej odwiedzać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja sceptycznie na początku podchodziłam do tego salonu, jednak moje nastawienie się zmieniło po pierwszej wizycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znalazłam ich na FB i tak spodobały mi się ich zdjęcia rzęs, że się skusiłam. Fakt faktem że w Żorach jest sporo salonów ale postanowiłam spróbować i jestem bardzo zadowolona. Objętościówka pierwsza klasa. Od razu wpisałam się i na paznokcie. Osobiście polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
salonik godny polecenia nie mają wysokich cen, z kulturą podchodzą do klienta no i młody zespół , to też plus dziewczyny są dobrze zorganizowane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
uwielbiam chodzić tutaj na paznokcie :) pani Ania jest profesjonalistką i wie jak odbudować paznokcie naprawdę zniszczone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cudowne rzęski!!!! Jestem zachwycona tym salonem :) pełny profesjonalizm. Polecam wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile kosztuje dopełnienie rzęs metodą 1:1 ?? ktoś wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
60-80 zł dopełnienie 1:1. Ja osobiście zawsze miałam 1:1, a teraz mam 2d-8d i jestem zadowolona. Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nigdy nie byłam w tym salonie, a słyszałam o nim tyle pozytywnych rzeczy, że szok ;p jeszcze jak przeczytłam wnecie opinie, to już w ogóle w poniedziałek już jestem umówiona na rzęski!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przyjdziesz raz i będziesz przychodzić juz tylko tam:-) do poprzedniej kosmetyczki chodziłam kilka dobrych lat i byłam zadowolona. Znajoma mi poleciła tez salon. Sama też widziałam jak skóra na jej twarzy się zmieniła. Efekt tego taki ze nie wyobrażam sobie iść do kogoś innego:-) Polecam i pozdrawiam Panią Sabinę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, popieram komentarz powyżej :) ja się od tego salonu uzależniłam :) chodzę już regularnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czytałam, czytałam tak te komentarze i nie wierzyłam. Zdecydowałam się sprawdzić ten salon i zapisałam się na samą regulacje. Byłam ciekawa czy coś mi Pani zaproponuje. Jestem z wykształcenia kosmetyczka, wiec wiem co dla mojej cery najlepsze. Pani Sabina podeszła do mnie z pełnym profesjonalizmem. Naprawdę wielkie WOW za wiedzę. Regulacja mi się oczywiście podobała. W końcu zdecydowałam się na całą terapię na moja twarz. Dam znać jak potem terapia przebiega, ale rzeczywiście salon pierwsza klasa. Z czystym sumieniem polecam każdej kobiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam! Czy któraś z Pań robiła sobie rzęsy u Pani Sabiny w Beauty Time?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak cały czas robię od kilku miesięcy. Jestem bardzo zadowolona i gorąco polecam. Potrzebujesz jakichś informacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bykowa
Tragedia! Nie polecam tam stylizacji paznokci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam makijaż permanentny u Pani Sabiny! Jestem zachwycona!!! Moje brwi, są w końcu takie jakie chciałam. Mój mąż również zauważył różnicę:D Jeśli tylko zastanawiacie się gdzie zrobić to tylko u tu. Miałam już dwie przymiarki w innych salonach ale rysunki mi się nie podobały. A tu doradzono mi i jestem BARDZO zadowolona:) POLECAM:D:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×