Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kata13

Gdzie kupić meble do salonu?

Polecane posty

Hej witam, w skrocie: chce umeblowac na nowo swoje m3 i dlatego zastanawiam sie bardzo gdzie mozna dostac fajne meble, ale nie Ikea nie BRW tylko cos bardziej konkretnego. Chcialabym troche w stylu loftowym wszystko urzadzic. Dziekuje z gory za sugestie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
siema a moja luba ma wlasnie takze chrapke na kupno nowych mebli i w najblizszym czasie bede musial niestety przejrzec rozne oczywiscie nietuzinkowe oferty gaszzz ;/ bo moja kobieta jets na tyle wymagajaca niestety ze suszarka non stop . Juz mi cos wspominala o meblach w stajlu wintydz dlatego tez chetnie przejrze cos ciekawego ;|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poszukaj na Homebooku. Tam możesz przeglądać oferty różnych sklepów, więc na pewno coś Ci wpadnie w oko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość darkowa1
ja ostatnio zrobilam sobie chatkę w koncepcji modern - moj facet jest stolarzem wiec niestety nic ci nie polece

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość garbage
Ja odświeżyłam ostatnio swoje pokoje, przedpokój w mieszkaniu i jak kiedys kupowalem plytki gosc w sklepie mi dal namiary na sklep z meblami (bo wspominalem o tym ze remont itp. itd). Dlatego polecam ten sklep www.stylowo-mieszkam.pl bo umeblowałem sobie u nich 2 pokoje. :) Mam na myśli łóżka, stół do pokoju dziennego, biurko, fotele, krzesła, ławę. Ten sklep jest dość świeży chyba, ale wszystko mi przywieźli po 2 dniach i te meble sa bardzo solidne, bo oczywiście mnie zapewniali przez telefon, że wszytsko bedzie ok, ale tego nigdy nie wiesz, jak wczesniej nie kupowales. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kata13
O fajnie będe miała co przejrzeć jak wróce z pracy dzięki Wam :) Zwłaszcza te stylowo mieszkam co nie co wpadlo w oko na szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zwróć uwagę na ofertę Onemarket.pl. Mają bardzo dużo ciekawych mebli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agata meble.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość88
meblewoskowane.pl - tam znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Po prustu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zajrzyj na www.behome.pl - mają duży wybór mebli i dodatków w różnych stylach, więc jest duża szansa, że asortyment trafi w Twoje gusta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej:) dla mojego salonu kupilam meble na thehome.pl,podoba mi się ze mają sporo producentów w związku z tym masz duży wybór na każdy kieszeń. Jakośćiowo też jest ok,nie do porównania do ikea:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Drewniane, ja na twoim miejscu postawiłabym na drewniane meble, ponieważ są nieśmiertelne. Pasują w każdym wnętrzu, nie ma problemów z ich pielęgnowaniem. Ja mam od kilku lat meble z http://www.stolarnia-przybylski.pl/ i wyglądaja jak nowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja zamawiałam meble na wymiar w http://www.hiperstolarka.pl/. Lubię jak mam wszystko idealnie dopasowane i przede wszystkim funkcjonalne. Jestem taką perfekcjonistką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sumie ja mam salon połączony z kuchnią, więc oprócz szafek kuchennych w aneksie mamy jeszcze stół z krzesłami, regały na książki, narożnik, stolik kawowy i szafkę pod rtv. W sumie to nie dużo, a wszystko udało nam się kupić na wyprzedaży w sklepie http://www.33meble.pl/. Dlatego zaoszczędziliśmy na tych zakupach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o meble w stylu loftowym to polecam świetny sklep www.hugle.pl, mają tam meble, w których można się absolutnie zakochać! W wakacje kupiłam cały zestaw mebli ogrodowych a teraz przymierzam się do remontu salonu :) Ogromny plus za solidne wykonanie i świetny kontakt z działem obsługi klienta :) Polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja proponuje krzesełka z domartstyl.pl co prawda kupiłam hokery bo fajnie pasuja do wyspy, ale musze powiedzieć, że wykonanie mega. A dowiedziałam się z facebooka facebook.com/DomArtStyl/ Miłego Karolina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Różnie można trafić w internecie jeśli chodzi o meble. Znam sporo salonów, które specjalizują się w robieniu dobrych fotek swoich produktów, gdzie potem jest rozczarowanie jak już mebel dotrze i się go zobaczy na żywo, bez fotograficznego filtru. Jeśli miałbym jakiś sklep polecać to ewentualnie Mebel Partner - www.mebel-partner.pl U nich rzeczywiście to co na zdjęciach współgra z tym co w realu. Nie przekłamują rzeczywistości, pod tym względem są bardzo uczciwi na tle konkurencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justyna Z
A to prawda, kupic można wszędzie, ale trafić na dobry sklep z porządnej jakości meblami i w dodatku w rozsądnych cenach to nie lada wyzwanie. My sie niestety ale przejechaliśmy i meble były do wymiany, ale znajomi polecili nam meblewkoszyku.pl i tu to zupełnie co innego. Fachowa obsługa, a meble to prawdziwa klasa, od ponad roku stoją meble w salonie, a zdecydowaliśmy się na polskiego producenta mebin. Piekne i eleganckie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ada

Bardzo kompleksowo zaopatrzonym sklepem jeśli chodzi o meble bardziej loftowe – industrialne jest Woodena Design ( http://woodenadesign.pl/meble_industrialne-105191-11.html). Duży wybór mebli porządna jakość materiałów – są to głównie meble produkowane od zera, na litym drewnie, stali proszkowanej i tego typu tworzywach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pastak

Największy wybór znajdziesz u wujka Google Wcześniej jednak warto ubezpieczyć wszystkie transakcje internetowe. Można to zrobić choćby w banku Raiffeisen. Mam tam konto więc wiem, że istnieje taka możliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Borys

To zależy czego się szuka. W zasadzie teraz meblując salon niewiele się wstawia do niego. Ja w swoim bardzo minimalistycznym mam jedynie kanapę, stół loftowy i stolik z http://decosteel.pl/sklep/ i uszaka też od nich. Wszystko w szarościach, meble stal z jesionem a do tego uszak pluszowy rozwala kolorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yolo33

Polecam meble od Kieleckiej Fabryki Mebli. Mają bardzo dobre jakościowo meble i fajne cenowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

bardzo solidne meble na jokodecor.pl jestem bardzo zadowolona, miałam obawy przez zamawianie na internecie ale super wszystko doszło polecam 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×