Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Beauty First SPA w Warszawie OPINIE

Polecane posty

Gość gość

Znacie? Co sądzicie o tym SPA? Kto był i może mi coś powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
My właśnie wróciliśmy z mężem i było super. Bardzo fajne zabiegi, spa doskonale przystosowane do potrzeb klientów, no i wiele atrakcji, dzięki którym można zapomnieć o Bożym Świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nawet pakiety SPA nie są jakieś drogie, tak jak w większości SPA, tym bardziej w Warszawie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie dokładnie znajduje się to SPA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
przy ul. kościelnej 12 , dzielnica Śródmieście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byliśmy z mężem już kilka razy, i za każdym razem wracamy tutaj z przyjemnością i niewiedzą, czym nas tym razem zaskoczą. ceny nie są wysokie, a zabiegi naprawdę profesjonalne polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ktoś może mi powiedzieć jaki jest koszt pakietu klasycznego w tym SPA?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
400 zł :) więc w sumie niedużo, a pakiet zawiera nie mało zabiegów, więc będziesz zadowolona mnie w każdym razie zaskoczyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dla mnie trochę mało pakietów, ale co do jakości, to nie mam żadnych zastrzeżeń obsługa wie jak zająć się klientem używają najlepszych kosmetyków i najlepszego sprzętu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mąż mnie tu zabrał :) było naprawdę fajnie, faktycznie pakiety mogłyby być bardziej rozszerzone i więcej do wyboru, ale minimalizm też jest ok ! polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kto był ten wie, że warto tu powracać :) urlop udał się w 100% mąż zrobił mi niesamowitą niespodziankę tym miejscem na pewno tu wrócimy ponownie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabrałem całą rodzinę do tego hotelu, bardzo nam się podobało taki urlop w takiej cenie - super sprawa mają fajny basen!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my się wybieramy tutaj na sylwestra :) mam nadzieję, że będzie fajnie, w wakacje urlop tutaj spędziliśmy i było mega, więc myślę, że zdania nie zmienimy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zabiegi Natura Bisse- uwielbiam! jednak co jak co, ale to spa oferuje naprawdę dobre kosmetyki, które wykorzystywane są przy zabiegach , no i cóż się dziwić, wychodzi się z tego spa jak nowo narodzonym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a wiecie, że to spa znajduje się w jednym z najlepszych i najbardziej prestiżowych hoteli 5-cio gwiazdkowych w Polsce???? ja byłam zaskoczona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szczerze mówiąc nie wiedziałam ;) spa jest faktycznie ładne i luksusowe, ale nie wiedziałam, że znajduje się na podium ;) ogólnie nie wiem jak wy, ale bardzo lubię kameralność, klasykę tego spa zabiegi wykonywane są w oparciu o dobre marki kosmetyków a ten masaż niwelujący migrenę to kapitalna sprawa, ostatnio skorzystałam !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam to spa :) ogólnie bardzo lubię jeździć do spa, i zwiedziłam w Polsce ich naprawdę dużo, ale jakoś blisko mojego serca jest Beauty First Spa, które cenię za kameralność:) są tylko 3 gabinety, ale obsługa naprawdę potrafi zadbac o klienta ;) wszystkie zabiegi wykonują tylko na produktach dobrych marek, co czuć i widać po efektach super basen i sauna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam, planujemy wybrać się do tego spa, powiedzcie mi jak to jest z pokojem? jak wygląda cena za pokój? i co w ramach pobytu w spa? czy warto tu przyjechać z dziećmi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ogólnie spa jest bardzo kameralne, nie ma nie wiadomo czego, ale wg mnie to wielki atut bo w większości spa jest przesyt wszystkiego, a klient i tak nie ma możliwości ze wszystkiego skorzystać na ich stronie masz pakiety , nie jest ich za dużo, bo tak jak mówię, jest to dość minimalistyczne miejsce nocleg jest w hotelu la regina, ale to chyba osobno się płaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
polecam! byłyśmy z mamą,z okazji dnia mamy bardzo chciałam podarować jej coś wyjątkowego była zadowolona, zresztą ja również to był nasz czas, spędziłyśmy razem 3 pełne dni w uroczym miejscu jest tu z pewnością luksusowo warto wybrać się również z mężem,bo mają super zabiegi dla par

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witajcie, jakie mają pakiety zabiegowe? jest coś dla par? jak duży jest basen? czy jest sauna i jacuzzi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wszystkie informacje na temat zabiegów możesz znaleźć na ich stronie internetowej są zabiegi dla par :) wg mnie basen nie jest ogromny, ale dla mnie wystarczający :) atutem tego spa jest to, że kosmetyki, które stosują maja za zadanie leczyć skórę, a nie tylko poprawiać jej wygląd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bardzo podoba mnie się to, że to spa znajduje się w jednym z najlepszych i najbardziej prestiżowych hoteli 5-cio gwiazdkowych w Polsce a na dodatek jest tak kameralne od razu lepiej się odpoczywa no i ceny są przystępne jak na Warszawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
znam to miejsce nie od dziś to tutaj poznałam się właśnie ze swoim obecnym mężem miło wspominamy oboje to miejsce kameralnie, ale luksusowo wiele dużych spa może pozazdrościć temu miejscu, bo jest naprawdę wyjątkowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zabiegi rewelacja - wróciłam do domu odświeżona, zregenerowana, w pełni wypoczęta jestem bardzo zadowolona z zabiegów był to mój pierwszy raz w tym spa, ale z pewnością nie ostatni warto zaufać temu miejscu i specjalistom!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
otrzymałam voucher na pobyt w tym spa już sie nie mogę doczekać ;) mam nadzieję, ze będzie fajnie i przyjadę również zadowolona jak i wy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę już o walentynkach, co sądzicie o tym bym wybrała jakiś pakiet dla mnie i narzeczonego i to dała jako prezent?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem rewelacyjna opcja, szczególnie, że mają teraz specjalną ofertę na walentynki, wszystko napisane jest na facebooku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byliśmy na walentykach i powiem wam, że w żadnym spa nie czuliśmy się tak dobrze jak w Beauty First Spa warto polecić dalej moc atrakcji i niespodzianek dla klientów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
my z mamą byłyśmy wczoraj z okazji dnia kobiet :) wiele atrakcji i niespodzianek,a zabiegi spa naprawdę przyjemne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×