Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

żona zdradza mnie z ...

Polecane posty

Gość gość

Czesc wam zona zdradza mnie ze swoim dalszym wójem,piąta woda po kisielu.jest starszy od nas ,ale widocznie lepiej ją popycha.odwiedzamy go czasami on nas,wita się ze mna jak by nigdy nic i smentna gatka jak tam i podobne brednie,a jak mnie niema to ją posuwa.nawed ostatnio wyskoczyła z inicjatywa że fajnie było jak by się zabezpieczała,zaczeła gadac coraz cześciej o antykoncepcji że chyba cos sobie założy.ja mysle ze raczej nie dla mnie,pewnie dla niego skoro nie miała potrzeby z zemna przez 15 lat tak się zabezpieczać,a teraz zmiana.co mam zrobić powiedzieć jej ze wiem wszystko i zakończyć to,mu oczywiście też.i jego żonie.boję się ze jak wyjdzie to na jaw to powstanie z tego klutnia i mnie moja zostawi i pójdzie do niego,wtedy będzie im wszystko obojętne.mi natomiast zależy żeby była z zemną,wiadomo ja jakocham,ale zdrógiej strony mam przyglądać się temu ,albo co gorsze ,posuwając moją żone mieć swiadomosc że godz,prędzej była zalana przez niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ile macie lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mam 48, żona 45, wuj, 71 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mamy 30 i 40 dlaczego pytasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty nieudaczniku. Gdybym była z takim człowiekiem tez bym go zdradzala. Męczennik jeden ale kocha. Hahahaha haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×