Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

facet powiedział mi ze .... przykro mi

Polecane posty

Gość gość

Co byście myślały / zrobiły gdyby wasz mężczyzna powiedział ze macie włosy w kolorze kupy. Tak mi wczoraj powiedział . Jest mi bardzo przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A farbujesz wlosy? może rzeczywiście mają dziwny kolor i chciał to jakoś "delikatnie"ująć? Zrób zdjęcie to ocenimy czy ma rację czy przesadza :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama jedynaka
Moze faktycznie masz ;) przykro, przykro, ciesz sie ze facet mówi co myśli a nie Cie okłamuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zmieniłabym kolor, bo skoro facet tak powiedział, to pewnie tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja p*****le, co za prostak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mi się podoba . Są rude . Wcześniej miałam czarne które do mnie nie pasowały. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rude, rudemu nie równe. Zapytaj innej szczerej i życzliwej Ci osoby, czy ten kolor do Ciebie pasuje, co uważa o Twojej nowej fryzurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D Padłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak farb uje . Nie jest to miłe usłyszeć cos takiego od kochanej osoby . Ja bym go nigdy do kupy nie porównał a . Mógł to inaczej powiedzieć .... nie odzywam się do niego . On też obrażony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martalena38
Pomyślałabym - ale mam debilnego faceta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hahaha zerwałabym z gnojem. Po slubie powie ci, że wyglądasz jak widmo...potrzeba ci?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zapytaj kogoś innego co uważa o Twojej fryzurze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaa888888888
Trzeba mu było powiedzieć, ze jak mu nie odpowiada Towj kolor wlosów niech spieprza . Ja bym tak mu powiedziała bo chamsko się do Ciebie odniósł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmmm jak ja z czarnego rozjaśniłam do rudego to faktycznie wyszła mi kupa. Ruda farba po jakimś czasie się wypłukuje na kolor sraczki. Może wystarczy drobna zmiana? Sa różne farby i różnie wychodzą na włosach. Wiem z własnego doświadczenia ze jesli zbyt ciemne włosy ufarbuje się na rudo to wyjdzie właśnie taki efekt kupki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaa888888888
11:48- przecież skoro jej sie podoba ten kolor to po cholere ma sie przefarbowywać? Przecież jak to zrobi to facet będzie widzial jaka ma nad nia wladze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak czytam niektore wypowiedzi to smiac mi sie chce. "rzuc go", "nie zmieniaj bo bedzie mial nad toba wladze".....hahahaha A nie przyszlo wam do glowy, ze moze autorka ma rzeczywiscie zly kolor wlosow, zrobila sie na rudo po czarnych, kolor sie troche wyplukam i rzeczywiscie wyglada to nie ciekawie?????? Moze po prostu sama tego nie widzi, a facet po prostu powiedzial jak jest. Bez zamierzonej zlosliwosci, moze zbyt dosadnie ale jednak powiedzial szczerze. Autorko skoro Twoja polowka zwrocila Ci na to uwage, to zamiast sie obrazac, zrob cos z tym. Chyba ze jestes z tych kobiet ktore noszac XL wbijaja sie w M i jeszcze czekaja ze ktos im powie ze szczuplo wygladaja ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe noszę XS po ciąży . Chyba pójdę po inna farbę . Dzięki dziewczyny .może faktycznie jest z tym kolorem cos nie tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Super, prawidłowa decyzja! Zaskocz dziś swojego mężczyznę, zrób fryzurę, makijaż i wystrój się w najlepszą sukienkę. Zaskocz go :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez skoro facet tak jej powiedzial to pewnie powiedział co widzi. A skoro widzi to inni też. Jesteście strasznie bezkrytyczne te które uważacie ze to bylo złośliwe. Ok może powiedzial to mało subtelnie ale zastanowiłabym się czy faktycznie tak nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda ze nie mogę tu zdj wwstawić. Moglibyście same ocenic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale kupy maja różny kolor ha ha ha ha zapytaj się konkretnie czy do kupy po buraczkach, czy do kupy po szpinaku a może do kupy po czekoladzie? :) no i jeszcze jest sraczkowaty :) może to o taki chodziło na co ty się obrażasz? ja bym się śmiała i przyjrzałabym się czy rzeczywiście ten kolor jest ładny, bo może właśnie jest taki jednolity nie wiadomo jaki po czarnych na rudy to mogło jednak nie wyjść doberze może powinnaś ten kolor trochę podkreślić jakąś płukanką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Faceci są zazwyczaj ślepi na kolory i o ile się nie zmieni koloru drastycznie typu z platynowego blondu na czarny to oni nie widzą zmiany. Jeśli więc facet zauważył, że coś jest nie tak, to już musiała być totalna katastrofa. Poza tym facet to proste stworzenie. Powiedział, co pomyślał. Mógł to powiedzieć jakoś subtelniej, ale pewnie wtedy autorka by się tym nie przejęła i zostałaby z kupą na głowie, a on by się wstydził wyjść z nią do ludzi. Wtedy to dopiero zaczęłyby się domysły i fochy nie wiadomo o co. A tak to autorka przynajmniej wie, że chodzi o włosy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaa888888888
12:40- serio byś sie z tego śmiała? dla mnie brak szacunku nie byłby powodem do śmiechu :O Masakra jakie głupie kobiety tu czasem siedza i zdesperowane...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ściągasz majteczki, a tam......wiewiórka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juliaaa888888888
A nawet jesli autorka faktycznie ma zły kolor włosów to facet sie wyraził jak cham, nic takiego tesktu nie usprawiedliwia, poza tym juz samo zwracanie kobiecie uwagi jak powinna się ubierac , malować, jaki mieć kolor wlosów jest nie na miejscu, mój facet np kiedys wzracał mi uwage, ze nie lubi mojej czerwonej szminki, a ja dalej jej uzywam i naprawde mam to gdzies, musiał sie z tym pogodzic :P Albo akceptuje cie jaka jestes, albo niech spada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fotosik.pl tam możesz wrzucić foto i wstawić link na kafe x Jak farbujesz to ja bym się nie obrażała. Jakby skrytykował naturalne to inna sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×