Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość gość

Dobry ortodonta Warszawa

Polecane posty

Ja chodzę do kliniki Ortho Smile i jestem bardzo zadowolona. Świetny zespół z profesjonalnym i cierpliwym podejściem do pacjenta. Każdy przypadek traktowany indywidualnie. Poleciłam tą klinikę wielu znajomym i również dostałam same pozytywne opinie. Na ich stronie możesz przeczytać sobie o szczegółach: https://orthosmile.clinic/ortodoncja/ Ja ze swojej strony jak najbardziej polecam. 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania

witam, ja chodzę ze sobą i dziećmi do dr Gorzana  ( Klinika Nugat).

Super podejscie do dzieci i konkretne leczenie, dzieci kiedyś miały aparaty ruchome, które nie przyniosły skutku, teraz dr założył "d-gainer" i w niecały rok wszytko jest idealnie.

pozdrawiam wszystkich rodziców

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobry ortodonta to tylko Dental Avenue https://dentalavenue.pl. Byłam na wizytach u 4 ortodontów. Tylko tam udzielono mi w sposób przystępny i rzeczowy wszystkich informacji na temat mojej wady, sposobu jej leczenia. Wizyta nie byłą przeprowadzona w pośpiechu tak jak 2 placówkach, w których poczułam się jakbym zajmowała komuś niepotrzebnie fotel. Jedna z ortodontek zaczęła mówić do mnie magicznym językiem, że coś będzie mi robiła od strony mezjalnej. Skąd mam miałam biedna wiedzieć co to znaczy od strony mezjalnej. Teraz już wiem, bo sprawdziłam w google, ale do tej pani juz nie wróciłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

My chodzimy do ortodonty w Eurodental. Jestem zadowolona z efektów leczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rock Your Smile 🙂 Polecam gorąco! Leczę się na Odkrytej, w Wawie jest kilka placówek. Personel najlepszy, kompetentny, miły, każda wizyta jest po prostu fajnym doświadczeniem 🙂 A leczenie idzie zgodnie z planem, co bardzo cieszy i nie mogę się już doczekać ostatecznego efektu 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrego ortodontę mają w Dental Fraternity - dr Mateusz Jankowski. Bardzo jestem zadowolona jak prowadzi moją córkę. Z reszta cała klinika jest godna polecenia. Mają w ofercie pełen zakres usług stomatologicznych, Pracuje u nich dobrzy specjaliści i mają dobry personel pomocniczy. A ich opiekun pacjenta powinien być przykładem dla innych. Jak dla mnie klinika na bardzo wysokim poziomie i nastawiona na dobro pacjenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rock Your Smile. Mają tam co super lekarzy - dr Chruściel, dr Teodrczyk, dr Gatkowska i inne panie to naprawdę świetne specjalistki w swojej dziedzinie. No i placówki w kilku miejscach, co może być też dla kogoś istotne. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Polecam dr Annę Masłowską Kosowicz z Dental Fraternity. Bardzo miła i kompetentna pani doktor. Świetnie zajęła się ząbkami mojej córeczki. Jesteśmy już na końcówce leczenia i jesteśmy bardzo zadowolone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam gabinety Eurodental w Warszawie. Mają znakomitych specjalistów 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Dental Fraternity na Jana Pawła przyjmuje bardzo dobry ortodonta- dr Masłowska Kaszowicz.  Moja córka strasznie się wzbraniała przed aparatem. Ale pani doktor wszystko jej dokładnie wytłumaczyła i dotarła do niej tak że córka sama pilnowała zasad noszenia aparatu. No i ma teraz ładnie wyprowadzone ząbki. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W Warszawie aparat polecam zakładać w Elektoralnej. Co prawda aparat już ściągnąłem ale wciąż jesteśmy w stałym kontakcie, obecnie noszę jedynie taki za zębami do utrwalenia efektu. Zawsze bezproblemowo konsultacje co jakiś czas aby upewnić się, że wszystko dobrze i jestem zadowolony 🙂

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę z synem do ortodonty w Lux Med. Jesteśmy zadowoleni z jakości usług i efektów leczenia które już są widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja chodzę od roku do dr Kamili Wasiluk. teraz przyjmuje w klinice L'experta. Jestem bardzo zadowolona. Ona prowadzi blog mamaortodonta.pl, ale leczy też dorosłych. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzę z synem do dr Kamili Wasiluk w klinice L’experta. Znajduje się w Warszawie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Dopasowała leczenie ortodontyczne i widzimy efekty ☺ Wkrótce zdejmujemy już aparat. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy jest to dobre forum aby zadawać takie pytanie. Moim zdaniem dobrze byłoby zasiegnać rady innego ortodonty. Który zobaczy zeby, zrobi zdjecie i powie Ci czy trzeba zakładać aparat czy nie.
NIe wiem skąd jesteś ale polecam kontakt z tą klinika stomatologii w Warszawie
https://odent.pl/
 Maja tam obecnie świetną ortodoncję i doradzą co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×