Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość czuje_się_jak_zero

Nie umiem z tego wyjść_ mam 34 lata i czuje się jak zero.

Polecane posty

Gość gość
Zacznij robic w zyciu to co chcesz, a nie to inni uwazaja. Wtedy wszystko nabierze sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moje wymysły
zagubiona dusza w materialnym świecie to jak ryba na pustyni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość by
Witaj Jest gorzej niż myślałem Nie radze sobie z samym soba Zbyt duzo watpliwosci jest we mnie Nie potrafię znaleźć dobrych rozwiązań dla swoich problemów . Ciężko tak żyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dalas wczoraj czadu A dziś milczysz Kac gigant x 2?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wpadłaś w depresje, dola, idź do psychologa i psychiatry, ja mam 33l jestem samotna nie mam, męża ,dzieci ,przyjaciół ,znajomych, prace do d**y za 1200zl ,do pracy dojeżdżam pociągiem, bo mieszkam w małym mieście gdzie nie ma pracy, no i co ja mam powiedzieć a ciesze się życiem. Wedlug mnie weź się za robotę a nie czekasz aż ci mezus wypłatę przyniesie, byś się tez dołożyła do budzetu domowego pracy ci brakuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pISZESZ ZE MACIE DUZO PIENIĘDZY, DZISIAJ WSZYSTKO KOSZTUJE, JA BYM SIĘ ZAPISAŁA NA KURS JĘZYKA OBCEGO ALBO PRAWO JAZDY. ty po prostu nie wiesz co masz robić z nudów, gdybyś tak latała za groszem i pieniędzmi w życiu jak ja, to byś nie płakała pusta małpo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktoś kto ciebie bardzo kocha , i czeka co ranka na kilka twoich słów . Ktoś , kto zbiera każde twoje czułe pozdrowienie w swoim sercu jak drogocenne perły i pragnie cię obdarzyć nadmiarem swej miłości i czeka na twoje tak aby być blisko twego serca - taka jest Maryja . Przeczytaj historię węgierskiej dziewczyny Elżbiety Szanty której Maryja przekazała słowa, iż we współczesnym okrutnym i niesprawiedliwym świecie , bez jej miłości jest bardzo trudno żyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×