Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ~Kuba

Ja i rajstopy

Polecane posty

Gość ~Kuba

Rajstopy noszę od dziecka. Mając je na sobie czuję się swobodnie i komfortowo. Noszę je prawie codziennie. Dziwnie się czuję gdy wychodzę z domu bez rajstop na nogach. Moja przygoda z nimi zaczęła się dość klasycznie, podkradając młodszej siostrze białe rajstopy aby sprawdzić z ciekawości jak to jest je nosić. Nosiłem je wtedy cały dzień pod spodniami. To było bardzo przyjemne uczucie a zarazem bardzo podniecające. Nikt tego nie zrozumie i się nie przekona, gdy tego sam nie spróbuje. To przyjemne uczucie lekkiego zimnego powiewu wiatru doznawane z cienkiego lekko opinającego nogi materiału grubości mgiełki. Pierwszy raz założone rajstopy, cienkie i elastyczne okazały się tak wspaniałe, że zostało to do dziś. Wychowywałem się głównie w żeńskim otoczeniu, ze swoimi dwiema młodszymi siostrami i z matką. W domu młodsze siostry nosiły rajstopy prawie codziennie, a słowo rajstopy było odmieniane pod dachem domu niemal przez wszystkie przypadki przez siostry oraz przez mamę, pytając się np. ich czy mają dzisiaj ubrane rajstopy bo jest zimno, albo każąc im je ubrać. W młodości moje siostry często chodziły po domu bez spodni, w samych rajstopach na nogach. Kiedyś nosiłem rajstopy na nieogolone nogi, ale było to bardzo nieestetyczne, gryzł mnie zawsze wtedy materiał rajstop na nogach, czułem się w nich mało komfortowo, każdy ruch w rajstopach był mało komfortowy, oraz włoski powodowały, że rajstopy zsuwały się. Odkąd regularnie depiluję nogi, czuję się swobodnie w rajstopach, nie zsuwają się, trzymają się stabilnie na nogach, lepiej opinają nogi i czuję się w nich bardzo dobrze. Dzięki temu często zapominam, że mam je w ogóle na nogach. Odkryłem wtedy, że rajstopy trzymają się na całej długości, nie trzyma ich tylko i wyłącznie część majteczkowa. Najczęściej noszę rajstopy 20 - 40 DEN, błyszczące, cieliste, czarne, beżowe, z lycry, nawet zimą. Zimą zawsze mi jest wtedy ciepło w nogi. Zdarza mi się jednak nosić zimą grubsze, 40 - 80 DEN z mikrofibry. Moje ulubione kolory to cieliste, beżowe, brylantowy połysk oraz czarne. Najbardziej lubię nosić biodrówki, gdyż nie widać wystającej gumki rajstop oraz nie uciskają brzucha. Jak już wspominałem, noszę rajstopy niemal codziennie. Lecz gdy wychodzę z domu to nie zakładam rajstop pod jeansy, bo wtedy chodzi się w nich według mnie mało komfortowo, gryzie, ociera mało przyjemnie rajstopy i jest mi w nich w połączeniu z rajstopami, zbyt gorąco i się wtedy pocę. Do tego jeansy powodują ściąganie rajstop, a ich materiał to trochę jakby papier ścierny. Do rajstop ubieram śliskie spodnie z cienkiego materiału. Wtedy każdy krok jest przyjemnością. Czuję wtedy na nogach najmniejszy wietrzyk, oraz przyjemne uczucie gdy rajstopy które są ze śliskiego materiału ocierają się o śliski i cienki materiał spodni. Gdy wracam do domu to ściągam spodnie i ubieram shorty jeansowe albo kąpielówki i chodzę tak do końca dnia. Od niedawna ubieram tylko i wyłącznie damską bieliznę, gdyż uważam, że damskie majtki są dużo wygodniejsze i zdrowsze, ponieważ nie uciskają tak mocno przez co nosi się ****ardziej komfortowo oraz nie uciskają jąder jak męskie majtki i są bardziej przewiewne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KONKURS ! Wygraj super nagrody Wejdź do aplikacji, pokaż nam swoje zdjęcie ze stylizacją lat '90 i ciesz się świetnymi nagrodami ! Nagrody: I miejsce: Skuter Pozostałe nagrody: pięć stylowych rowerów, 10 voucherów do SPA, 10 zestawów rajstop Gabriella. ZAPRASZAMY DO ZABAWY ! Konkurs trwa do 30 kwietnia 2016. Link do konkursu: https://click-apps.pl/apps/clickframe/130719_click_contest2.0/page/content/34633/pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rajstopy to dla mnie był zawsze dramat. Nie lubilam ich. ALe wtedy trafilam na http://www.consay.com.pl/ i od tej porzy zrozumialam, ze rajstopy moga byc wygodne! To swietna sprawa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tez nosze rajstopy od mamy ale teraz mam swoje. Biegam tez w legginsach sportowych. A po domu chodzę w getrach/legginsach czarnych bez spodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajne i wytrzymałe rajstopy można znaleźć na stronie hurtowni rajstop i bielizny www.anstel.pl Mają szeroki wybór rajstop. Sama je od nich kupuję i jestem bardzo zadowolona z ich jakości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanrajstop
Zgadzam się noszenie damskich rajstop jest bardzo przyjemne zazdroszczę kobietą. Najbardziej lubię te cieniutkie 8-15 den.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
OMG wiekszosc odpowiedzi to... reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×