Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Nova tribiotic mam chyba w domu nawet, zaraz poszukam:) A czemu nie chce? Brzydzi sie?:) Ja z poczatku tez nie chcialam! Ba, nawet przez mysl mi to nie przeszlo:) moj P bardzo chcial, no i kiedys sprobowalismy, i teraz dla nas to norma:) No ale wiadomo, jak ktos nie chce, to nie trzeba go zmuszac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
KASIAA ! Przykro mi strasznie ! Następny cykl napewno się uda , wiem co czujesz jestem z tobą !! ANIA H ! Chyba ty w ciąży jesteś ! Nie wiem wiesz ja tez mam cykle 33-34 dniowe , i owulacja 19-20 dzień , co prawda przy żadnej z czterech ciąż miałam plamienia implatacujnego ale może to to te twoje plamienia ? A test mi wyszedł pozytywny w 36 dniu cyklu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Minka, Zovirax jest bez recepty ;) jeszcze szybszy jest Zovirax Duo, ale mała tubeczka kosztuje coś około 22 zł, przynajmniej w mojej apteece! x x x Kurczę, Madzia, dałaś mi kapkę nadziei... Bo mnie już wszystko do głowy przychodzi, tylko ta jedna kreska dziś.. Wpatrywałam się, wpatrywałam, i nie pojawiła się druga :( Zaczęłam myśleć, kopać w internecie, i teraz sobie ubzdurałam z tym progesteronem.. Chciałabym, żebyś miała rację. Że to była implantacja.. Ale wówczas musiałabym mieć owulacje wcześniej, jeśli plamienie miałam 19-20 dc... Cholera wie! Chyba nasikam rano do pojemniczka i skoczę szybko po następny test!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć.Miałam okres 1 Grudnia,wspolzylam w dni płodne.Dwa dni temu robiłam test,wyszedł negatywny.Szaleje,bo bolą mnie piersi,często sikam,pragniemy dziecka :/ Czy jutro mam zrobić test kolejny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
Minka z tym okresem to jest tak, że w okres nie chce, a po okresie tak z 2 dni przeszkadza mu zapach... :/ no nie zmuszam bo ja jakoś przeżyję, za to potem nadrabiamy ;) my nie mamy żadnych planów na sylwka, ja bede po 16 z pracy wiec narazie mi sie nie chce nic ble :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powinnam dostać 3-4 okres.Strasznie chcę dziecko,mam ochotę wykupić wszystkie testy w aptece :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosc zaczekaj do terminu @:) moja rada:) Nova no rozumiem:) nadrabianie tez jest przyjemne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję za radę,nie pozostaje mi nic innego jak czekać.Najgorsze jest to,że jutro sylwester,każdy będzie chciał pić a Ja wkręcam ciążę i sylwester masakra :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie czekamy razem i trzymam mocno kciuki za Nas by się udało ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiaa654
Postanowiłam się nie załamywać bo i tak nic to nie zmieni a tylko chodzę i wyżywam się na innych. Zapaliłam papierosa (normalnie nie palę) i wmówiłam sobie że mnie to uspokoiło. Tak wiem, bez sensu. Hehe :D Skoro stary rok zakończyłam bez sukcesu to może uda się nowy rozpocząć w dwupaku. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka23
Kasia i tak trzymac!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie dziewczeta:) z racji tego ze pozniej beda serwery przeciazone juz skladam Wam zycienia:)! Zycze Wam Wszystkiego co Najlepsze, duzo zdrowia, szczescia, pomyslnosci, sukcesow zawodowych i abysmy za rok o tej porze byly w stanie blogoslawionym lub spedzaly sylwestra juz z maluszkiem!!!:* Sciskam Was Wszystkie!!!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego dla Was :)Niech Nowy Rok przyniesie dzieciątko i dużo miłości :) Czekam do 4 Stycznia czy się udało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My dzisiejszy wieczór również spędzamy w domu. Chyba jestem już za stara na imprezy. :D Szczęśliwego Nowego Roku Kochane!:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagda
Dziękuj***ardzo , ja tez wam składam życzenia noworoczne , spełnienia marzeń w 2016 :-) My idziemy do szwagierki będzie nas około 10 . Buziaczki moje kochane :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Minka23
Dziewczyny...od dzisiejszego popoludnia mam mega ciagnacy sluz! Mierzylam na 4 cm!!!:) jest przezroczysty, wczoraj jeszcze taki nie byl. No i jajnik prawy mnie kluje, czyzby owulacja mi sie przesunela?? Juz sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CzekamCzekamiCzekam
DZIEWCZYNY SPEŁNIENIA MARZEŃ TYCH MNIEJSZYCH I TYCH WIĘKSZYCH W NOWYM ROKU I PONAD 3 KG SZCZĘŚCIA W CZWARTYM KWARTALE 2016 :) Jestem przeziębiona na maxa. Moje testy owulacyjne pokazują już właściwie 1 kreskę. Nic z tego nie rozumiem, lepiej darować sobie takie testowanie. Jeszcze 3 dni do planowanej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
witam w nowym roku!!!!! :) życzę wszystkim żeby się udało mieć upragnionego maluszka :) ja jakoś w testy owulacyjne nie wierze, nawet nie wiem jak się je obsluguje ;) robiłam tylko testy ciążowe... :) to uciekam, my sami więc ide pobaraszkowac z mężem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejka trudno powiedziec:) skasowalam moj kalendarzyk:) ale pewnie ok 25 stycznia:) Nova idz i szalej:)! X Moja sasiadka wczoraj urodzila synka znaczy dzisiaj:) , dokladnie 10 minut po polnocy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nova31
Minka my za kilka dni jedziemy zobaczyć dziecko od szwagra, urodził się dzien po świętach :) termin miała na początek stycznia no ale mały wyszedł wcześniej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was:) mam nadzieję że mogę powiększyć wasze szeregi. Jestem mamą 4 latki i teraz staramy się o rodzeństwo. Cykle mam różne od 28-30 dni. Ostatnie trzy cykle 28 dniowe.Ostatnia @ 4 grudnia.Oj dziewczyny mam taki mentlik w głowie. Poszłam pierwszy raz na imprezę z mężem sylwestrową od kilku lat wypiłam winko, wypaliłam towarzysko papierosa rano oczywiście zrobiłam test negatywny. Jakoś tak mnie podkusiło żeby dziś nasikać w południe i zobaczyłam cień cienia, teraz znowu nasikałam i to samo. Mam takie wyrzuty sumienia. Kupiłam testy na Allegro paskowe ma ktoś z nimi jakieś doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ciążowe, dziś ponownie zrobiłam i cień, mąż mówi że też tam widzi cień. Hm ale trzeba się przypatrzeć. Szkoda że jest weekend bo zrobiłabym krew

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa minka jakie masz mniej wiecej cykle ? Ilu dniowe? Moze rzeczywiscie Ci sie przesunela owulacja kto wie jak to z nami babami jest ;p ja w ciazy tez mialam cien na poczatku to po 4 minutach i pozniej zrobilam jeszcze 4 testy i lekarz potwierdzil ciaze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×