Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kasiaa654

Wspólnie czekajmy na 2 kreseczki, w końcu się uda!

Polecane posty

Gość gość
Odczytałam wynik bety..Dziś mam 1409,89 a w Niedzielę 2079.Każde laboratorium ma chyba inne wyznaczniki.Nie wiem co mam myśleć :(( Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nadal nie mogę się zalogować :((( Mariolka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge sie tam zarejestrowac przez telefon. xxx Mariola no chyba beta spada...a to raczej nie jest dobre.... przykro mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania to przez internet musisz tylko założyć konto bo na aplikacji się nie da .. A resztę już ns aplikacji wszystko . Mariolka ja się nie znam na becie bo nie miałam robionej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam zarejestrowac sie na laptopie ale jeszcze nie mam meila ale juz czytałam co tam wypisujecie hehe tylko nas nie obgadywać hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez sie nie znam, ale powinna rosnac zamiast spadac :( Ja sie na apliacji bb zalogowac nie moglam, ale udalo sie przez str www z przegladarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marjolcia bidulka moja dzwon ze do lekarza to co powie , zreszta jutro masz usg ! I wchodź na BB Tak dziewuszki przez przeglądarkę trzeba założyć konto i jak chcecie dodać awatara takie główne rzeczy , reszta już wszystko na aplikacji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mogę założyć konta. Z resztą cały czas płaczę i nie mogę się uspokoić :((Narzeczony w pracy do wieczora:/ Pani z laboratorium powiedziała,że nie jest dobrze.Tak to bardzo boli :( Mariola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
Mariolcia nie płacz na zapas , nie trzeba No , zobaczysz jutro masz usg ! Zrób konto przed przeglondarke internetowa bo na aplikacji sie nie da , i resztę na aplikacji , chodź wszystkie już prawie tam jesteśmy :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mariolka, ciezko pocieszac i takke pocieszenia przyjmowac :( daj znac po wizycie... Co lekarz powie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kk92k
witajcie , w grudniu poroniłam lekarze licza ze to miedzy 4 a 6 tyg. ciazy teraz jestem juz po @ wlaasnie mam dni plodne mam nadzieje ze sie uda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda0816
K92 , witaj jak chcesz z nami pisać to przenioslysmy sie na babyboom o takiej samej nazwie wątku ... Uda ci sie bo próbujesz odrazu , ja poroniłam w październiku 6 tyd i na koniec listopada zaszłam jestem obecnie w 8 tyg . :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×