Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... Archiwum 1.

Polecane posty

Gość gość
Pudło Ewciu :) Odpowiadaj na pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też uważam ze to projekt ale trza miec nieźle zrytą beretkę aby zakładać tematy o czosnku w pochwie. Nawet dla jaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa3333333333 dziś Iftara, na Twoją pajęczynę, to czosnek nie pomoże. x Na twojego grzyba, to ani czosnek, ani Edzio ani święty Boże nie pomoże :D x "Dobro wraca." W postaci twojego grzyba :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutejsza Ewunia to podszyw. Ta od staników to oryginał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stanik 2-3 letni to od samego prania jest szarawy i rozciągnięty. Nawet ten z wysokiej półki. A co dopiero taki za 10 zeta :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piszę ci Iftar że to podszywaczka Tamta Ewka jest oryginalna, a ta tutaj od grzyba to podszyw Ewki Kliknij na nicki i sprawdź licznik postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A czosnek w pochwie to oryginał czy podróba??? x Podróba Ewki. Ale problem.. to kto wie.. pewnie prawdziwy :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czosnek w pochwie wymiata :D Nie mam w swoim otoczeniu kobiet, które tak agresywnie reprezentują poziom rynsztoku, wiec skłaniam się ku desznikowi. Może to mylny kierunek i jednak tak rynsztokowe kobiety istnieją naprawdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podszyła się pod Ewkę, po to aby po pancernym cisnąć i scedować to na Ewkę :D Kafeteryjna fama donosi że to sam Misio1, choć ja mam na ten temat odmienne zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftara, weź coś jeszcze napisz o stanikach. :-) :-) Ty masz staniki z górnej półki? Trzymaj je na dolnej, może się nie rozciągną. Bido. :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiesz...czosnek w pochwie to bliskie sąsiedztwo 3letniego stanika za 10 złotych. To naprawdę tłumaczy mój błąd ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może Iftarowe staniki mają na czym się rozciągać :D....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie masz? A Otulona, która wielokrotnie tutaj dawała popis? Oj Iftara, zakłamana i perfidna locha z Ciebie. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Misio też wersalem po kafe nie jedzie, więc może mają coś wspólnego :D A pancerny to kto???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftara, masz stanik w innym kolorze niż biały? Kup sobie dla odmiany w innym kolorze, te nie szarzeją. Tandeciara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie jestem posiadaczką obfitego biustu co się kładzie cieniem na moją szczęśliwość ogólną :P :D Ale staniki to akurat pilnuję aby dobre były bo to podstawa wyglądu kobiecego biustu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
18.06 - założyłam nick, żeby się pośmiać z Ewy, potem już tak zostało.. Ewa to taka jak Iftara, może nawet gorsza. Gorszy sort. :-) :-) :-) Nawet nie wiem kto to ten Desznik, o którym grubaska wiecznie pisze. Dobro wraca. :-) :-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytam wieczorem tego barona. Ja generalnie to na kafe bywam tylko na topach politycznych, czasem na Trele wkleję jakąś muzę. Już nie kumam kto z kim i dlaczego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Otulona będzie zorientowana, bo gadała na innych tematach z jednym i z drugim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ty co sledzisz,z kim gada???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×