Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... Archiwum 1.

Polecane posty

Nie noszę stanika dłużej niż pół roku bo się rozciąga :P. Kozaki mam nowe . Nie używam ani Masumi ani Opium :D Ale podniecaj się dalej. x shatyn skąd ty bierzesz takie durnoty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kadarka dziś x śledztwo nie oznacza tego że ktoś jest w coś umoczony o tym świadczy wyrok i to prawomocny sądu natomiast twój PAD aktem ułaskawienia uznał pana Kamińskiego winnym i jakoś ci to nie przeszkadza wszak ułaskawia się tylko winnego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ta też wid******ażdym poście shatyna to już jest dla lekarzy zadanie tej klaczy psychiczne wyprostowanie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
iftar przypominasz mi ostatnio przekupkę z targu co dowiedziała się czegoś i biegnie biegnie na forum by się rzekomą "rewelacją" podzielić z innymi mało-myślnymi którym PIS pluje w twarz jeszcze mocniej niż PO a którzy twierdzą że to deszczyk pada a przy okazji dulszczyzną wieje bo widzisz straszne straszliwości tylko po jednej stronie a ewidentnych łamaczy konstytucji nie dostrzegasz :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftara od dawna ma coś pod kopułką nie tak. Powtarza jakieś bzdury, a to o TK, a to o podatku od odpraw, a to o stanikach z górnej półki. Taka sytuacja. :-) :-) :-) Przerosło ją to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ktoś uważnie czytał i czyta moje posty to widział i widzi bardzo mocną krytykę PiSu. Nigdy nie byłam i nie będę politycznym zwolennikiem tej partii. Opisywałam to przed wyborami i tymi prezydenckimi i tymi parlamentarnymi. Trzeba czytac i nie wypisywać pierdół bo ja się notorycznie z własnych przekonań politycznych tłumaczyła nie bedę. Rozumny czlowiek usłyszy raz i to mu wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natomiast sytuacja w której PO i jej pochodne dostają z kopa na każdym kroku podoba mi sie ogromnie. Śliczny jest skowyt tych, którzy jeszcze pół roku temu uważali się za wszechmocnych, wszechpotężnych i wiecznych. Jestem ogromnym fanem obecnej sytuacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawem PAD było ułaskawienie Kamińskiego i z tego prawa skorzystał. Tak jak korzystali jego poprzednicy. Nigdy i nigdzie nie zachwycałam się merytoryczną stroną tej sprawy. Pisałam jedynie, że jest ona niejednoznaczna i że różni prawnicy mają różne opinie na ten temat. Można sobie odszukać moje posty na ktorym z poprzednich topów. Podoba mi się, że PAD bez zahamowań korzysta ze swoich praw. Tak jak podoba mi się to, że PiS korzysta ze swojej większości. Jest to piękna nauczka dla tych, którzy myśla, że są nie do zgaszenia. x życze Prezydentowi oraz PiSowi by sami z tej nauczki skorzystali. Ponieważ i ich dobry czas może przeminąć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Info z TVP, czyli nie pro rządowa jeszcze instytucja. Prezydenta Dudy w TVP było 14 min, Petru 6 godzin. I ktoś się dziwi ze PiS jak może to dobiera się do TVP?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale co mieli pokazywać? Jak leci helikopterem za nasze pieniądze z urlopu w Wiśle, tam i nazad, żeby złożyć podpis? Czy relacja ze stoku? A może o miliardach pożyczki dla Ukrainy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Można ułaskawić kogoś dopiero po prawomocnym wyroku sądu. Takiego nie było. Zatrudnianie kogoś skazanego na stanowisku ministerialnym jest chore . Podstawowe reguły ci się iftar mieszają i na takich pozytecznych ..... (dopowiedz sobie sama ciąg dalszy ) PIS korzysta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I ktoś się dziwi ze PiS jak może to dobiera się do TVP? x Mnie nic nie zdziwi w wykonaniu PIS już teraz. Natomiast to co robiło PO nie może tworzyć alibi dla tego co robi PIS. PIS miał wprowadzić dobrą zmianę a nie jest nią danie Kurskiego na prezesa TVP a więc polityka i nie jest nią mianowanie przez ministra skarbu całkowicie zniewolonego politycznie i pod batutą prezesa. NAprawianie zęba poprzez wywalanie całej szczęki :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co powinna pokazywać TVP, nie czuję się do tego powołany w żaden sposób, ale jasnym jest że czas skończyć z promowania jednego polityka za pieniądze wszystkich. Sposób pewno jest niewłaściwy, ale czy można to by było inaczej zrobić? Wątpię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na temat ułaskawienia Kamińskiego zapisaliśmy kilka stron na poprzednik topie. Proszę sobie odszukać i poczytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iftara, razem z Otuloną byłyście oburzone, że ktoś śmiał naigrywać się z urody i wyglądu śp. Prezydenta i Prezydentowej. Robisz dokładnie to samo. Nie czujesz swojej śmieszności? Pusta Jesteś jak bęben, grubasko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Za czasów prezydentury śp Lecha Kaczyńskiego byłam przeciwnikiem PiS, głosujacym na PO. Nie naśmiewam sie z wygladu tylko z ogólnej prezentacji Komorowskiego. Wiocha na kazdym kroku. Ale to trzeba rozumieć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz okazuje się że PO boi się podsłuchów... hmmm... ciekawe czemu? :D A bo za ich kadencji najbardziej wzrosła ta ilość podsłuchów. Potem Sowa end przyjaciele... aż chce się powiedzieć, "kto mieczem wojuje od miecza ginie". :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×