Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... Archiwum 1.

Polecane posty

Gość gość
Nigel Farage miał wypadek.Poodkręcano mu koła.No tak,on jeszcze nie wie z kim zadarł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
- Gdy jechałem tym odcinkiem drogi, to nagle poczułem, że tracę kontrolę nad samochodem. Zwolniłem, włączyłem światła awaryjne i wtedy, nagle, odpadło jedno z kół. Zatrzymałem samochód, wysiadłem i od razu przeskoczyłem za barierki. Chciałem uniknąć jadących samochodów i ciężarówek - przytacza jego relację brytyjski dziennik "Daily Mail". x Francuska policja, która pojawiła się na miejscu powiedziała Farage'owi, że nie jest rzeczą normalną, by śruby były poluzowane we wszystkich czterech kołach. Ich zdaniem, nie był to przypadek, a czyjeś celowe działanie. Sam lider UKIP przyznaje, że w ostatnich latach wielokrotnie otrzymywał pogróżki. Farage nie wie też, kto mógłby stać za ewentualną próbą zamachu na jego życie. x Nigel Farage to brytyjski polityk i lider przewodniczący Partii Niepodległości Zjednoczonego Królestwa (UKIP). Na czele ugrupowania stoi od 2010 roku. UKIP jest partią populistyczną i eurosceptyczną, a jej lider - słynie z mocny i ostrych słów, także w odniesieniu do liderów UE. W przeszłości zasłynął kontrowersyjnymi wypowiedziami skierowanymi do Hermana van Rompuy'a czy Donalda Tuska. x Od 1999 Farage nieprzerwanie roku zasiada w Parlamencie Europejskim. W 2013 poprowadził swoją partię, UKIP, do trzeciego miejsca w wyborach parlamentarnych w Wielkiej Brytanii. Między innymi za to osiągnięcie "The Times" uznał go w 2014 roku Brytyjczykiem Roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Nigel Farage dobrze wie dlaczego. Mówi prawdę w UE. Prawda nie jest wygodna dla w większości lewackiej UE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
teraz wiecie czemu Jarek ma cieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nobliwą starszą panią będzie za jakieś 20 lat teraz to rycząca czterdziecha :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oby ryczała z sensem czego życzymy w 2016 :classic_cool: a może ktoś ją zaora i będzie spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobra orka nie jest zła :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no zmiażdżenia i zmasakrowania nie wypada życzyć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czterdziecha to czterdziecha ale rycząca czterdziecha to z reguły nieco więcej :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
TVN podało że w Tel Awiwie w synagogach prowadzi się zbiórki pieniędzy na rzecz KOD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Od grzechu zaczął się jej świat, A że Pan Bóg ją stworzył, a szatan opętał, Jest więc odtąd na wieki i grzeszna, i święta, Zdradliwa i wierna, i dobra i zła, I rozkosz i rozpacz, i uśmiech i łza, I gołąb i żmija, i piołun i miód, I anioł i demon, i upiór i cud, I szczyt nad chmurami, i przepaść bez dna, Początek i koniec – kobieta, acha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Panie Bruno Shatyn.Jako uczestnik zbiórek podczas WOŚP a zarazem przypuszczalny wolontariusz Światowych Dni Młodzieży protestuję przeciwko Pana wypowiedziom na ten temat i ewentualnemu jątrzeniu przez Pana.Co to za porównanie.Światowe Dni Młodzieży będą pod patronatem Polski,Wielka Orkiestra to nasza krajowa impreza.Czyżby Pan wpadł na pomysł,że kto ze Światowymi Dniami ten przeciw panu Owsiakowi?Jako młody człowiek nie wiem o co Panu chodzi i dlaczego porównuje P.Owsiaka do Papieża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyli stara prukwa. x to zależy, wg mnie jak kobieta o siebie dba to i nawet ryczaca pięćdziesiątka być może :classic_cool: nieładnie jest obrażać się wzajemnie na forum x Kto nie oglądał wywiadu Staniszkis w kropce nad i... niech żałuje :-P ZAORAŁA kogo trzeba jednocześnie wskazując ża taki Orban gra w zupełnie innej lidze :classic_cool: I to prawda. Orban nie ukrywa się za nikim , wziął odpowiedzialność na swoj***arki jako szef Państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pozostaje tylko wyrazić zdziwienie jak ta inteligenta Pani mogła być zaczadzona tyle lat PIS-em :-( i tyle lat im sprzyjać x A już to co Bartłomiej zrobił z Pochanke w Faktach po faktach gdzie nawet bała się mu przerwać to miazga, zaoranie i co tam jeszcze teraz modnie jest powiedzieć :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edycia :) Polecam wizytę u psychiatry. Pozdrawiam. 20:21 Ja pozdrawiasz k****o? 20:22 Edycia :) Wyrażają się jeśli możesz, taki masz szacunek do kobiet? Wspolczuje twojej. O, przepraszam.. Pewnie żadna takiego chama nie chciała 20:23 Ja do kobiet szacunek? 20:23 Edycia :) Tak, nie nauczyli cie? Przykre.... 20:24 Ja nie jestem taki głab zeby ktos mnie uczyl 20:25 Edycia :) No widać jesteś 20:26 Ja dla ciebie moge byc, bo jestem za madry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zaczadzenie platformerską propagandą serwowaną w lewackich mediach przez 8 lat dzięki Cudotwórcy okazało się uleczalne :) Wszechmocny Wzbudził prawdziwego ducha narodowego. Czołem Wielkiej Polsce !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ewa. Te 3333..33... Chce ci się jeszcze licyć te zaliczenia w dyscotekowych kiblach??,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Staniszkis: być może prezydent Duda jest postacią tragiczną PiS działa bardzo zręcznie taktycznie. Wszystko odbywa się na granicy prawa, ale strategicznie to jest dramatyczne - mówiła w "Kropce nad i" socjolog prof. Jadwiga Staniszkis. Socjolog oceniła w "Kropce nad i" ostatnie działania PiS, m.in. w sprawie Trybunału Konstytucyjnego. W jej opinii prezydent ma jeszcze w rękach "wątłą nitkę kompromisu." Dodała, że mógłby zaprzysiąc trzech legalnie wybranych przez poprzedni Sejm sędziów TK. Jej zdaniem sprawa Trybunału nie jest zamknięta, bo istnieje możliwość bezpośredniego zastosowania konstytucji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×