Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bruno Shatyn

Kaczka na taczkę czyli WYBORY WYBORY... Archiwum 1.

Polecane posty

Gość gość
Zwróciła uwagę, że barbarzyńcy w V wieku rozumieli, co znaczy prawo ostateczne. - To jest elementarz pierwszego roku prawa rzymskiego - dodała. Pytana, dlaczego prezydent tego nie rozumie, odparła, że "być może jest postacią tragiczną, która rozumie, ale myśli, że nie może". - To też jest absurdalne, bo jest wybrany na pięć lat. Nikt go nie może wcześniej zdjąć - podkreśliła. - PiS działa bardzo zręcznie taktycznie. Tworzy te pułapki, wydawałoby się nie do wybrnięcia, to wszystko odbywa się na granicy prawa, ale strategicznie to jest dramatyczne - oceniła. Dodała, że to izolacja Polski, izolacja prezydenta Dudy zarówno w Europie, jak i na świecie w bardzo trudnym okresie. (http://www.tvn24.pl) x LUDZIE NIE POTRZEBUJĄ POwskiej PROPAGANDY bo sami widzą co się dzieje 🖐️ a zwolennicy PIS zamiast słuchać swoich autorytetów wolą iść w zaparte, ten sam schemat emocjonalny co o Jarka a więc chłopcy i dziewczęta w wieku 15 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bartłomiej który ewidentnie mi się źle kojarzy z aferą z 2014 roku bardzo zręcznie wybrnął z wywiadu z ekspansywną i ciągle przerywającą gościom panią Pochanke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha. Jednym wywiadem Jadwiga S. stała się expertem lewaków. Jakoś do tej pory ją zwalczali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapytałem dziś kasjerkę z Lidla, czy koniecznie wszyscy muszą chodzić w koszulkach WOŚP. Muszą wszyscy. Spontan.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ha ha tylko że ja nie jestem lewakiem , brzydzę się skrajnymi formacjami politycznymi a już sam fakt że piszesz o mnie lewak świadczy żeś głupi niemożebnie aż zęby bolą :classic_cool: i powtarzasz jakieś frazesy o innych bo brakuje samodzielnie skonstruowanych argumentów Autorytet Pani Jadwiga to miała u was co najwyżej, mnie zawsze dziwiła że popierała PIS ale jej inteligencje dostrzegałem zawsze. A z lewakiem mi więcej nie wyjeżdżaj :-O bo zaoram :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proste. Świat dzieli się na pisiaków i lewaków. Innych opcji brak w prymitywnym świecie psiorów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty za to blyszczysz yntelygencjom ewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Zegary w Polsce zaczęły się cofać" "Między Świętami a Nowym Rokiem Polska zrobiła duży krok. Na wschód. W życie weszła ustawa, która bezzębnym tygrysem uczyniła Trybunał Konstytucyjny. A krótko przed Sylwestrem uchwalono drugą ustawę, odbierającą niezależność publicznej telewizji i radiu. Polacy być może boją się Rosjan i ich nienawidzą, ale właściwie powinni się z nimi doskonale rozumieć. Polska pod rządami nowego, prawicowego rządu coraz bardziej przypomina putinowską Rosję" - czytamy w tekście Jakuba Augsteina. "Od wyborów powszechnych na jesieni zegary w Polsce zaczęły się cofać" - dodaje autor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czyzby ta poranna wklejka miala symbolizowac nam twoja inteligencje:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ten cały jakub to co napisal to on jakos to uzasadnil czy po prostu tak sobie napisal :)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardziej trafny tekst: "Stankiewicz: Kaczyński chce obalić Polskę Michnika i zbudować państwo na nowo. O tym, że Jarosław Kaczyński "pójdzie na ostro" - a więc będzie wprowadzać zmiany w sposób radykalny, a nawet brutalny - w środowisku PiS spekulowano już na kilka miesięcy przed wyborami - pisze w "Rzeczpospolitej" Andrzej Stankiewicz. I dodaje, że prezes PiS stoi dziś przed ostatnią szansą, by "obalić Polskę Michnika i zbudować państwo na nowo, wedle własnej receptury". http://wiadomosci.onet.pl/kraj/stankiewicz-kaczynski-chce-obalic-polske-michnika-i-zbudowac-panstwo-na-nowo/58v4gy Mając do wyboru państwo Kaczyńskiego vs państwo Michnika zdecydowanie wole to pierwsze (zaznaczam, na wybory nie chodzę nie jestem więc osobą wciągnięta głęboko w konflikty partyjne, po prostu jako osoba z pewnym dystansem do polityki, jestem pozytywnie zaskoczony tym co robi PIS, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewa a tak od siebie napisz co takiego strasznego sie Tobie dzieje odkad rzadzi PiS ale tak od siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim zdaniem są w Polsce siły i środowiska które chcą z Polski zrobić województwo UE, którego rolą byłoby głównie bycie zapleczem taniej siły roboczej i rynkiem zbytu dla Niemców (oraz innych ważnych krajów). Oczywiście środowiska liczą że dostana rolę nadzorców nad tubylcami, rolę dobrze opłacaną,, oni tak naprawdę nie są zainteresowani silną Polską, wolą nas "zintegrować" czyli zdezintegrować naród i kraj jako taki i przerobić w homo europiteków. Nie podobają mi się te plany dlatego wolę Kaczyńskiego który jak się wydaje zachował w sobie jeszcze jakiś patriotyzm i zdrowy rozsądek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Ewa a tak od siebie napisz co takiego strasznego sie Tobie dzieje odkad rzadzi PiS ale tak od siebie smiech.gif X Od siebie, to mogę Tobie napisać... pocałuj mnie du/pę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myrevin
Jeżeli już to nie Jakub tylko Jakob, ale.. Niemcy panikują po zmianach w Polsce, to się trzeba cieszyć. Chwalili poprzednie rządy bo działały, najwyraźniej, w ich interesie. Teraz rząd Polski nie reprezentuje ich interesów to podnoszą larum. Swoją drogą ciekawe co jest w książce "Pierwsze życie Angeli M"? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jest bardziej trafny tekst: "Stankiewicz: Kaczyński chce obalić Polskę Michnika i zbudować państwo na nowo. X O, powinien Myrevina zaprosić do tego aktu obalania. :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I otuloną, i otuloną. :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{ Kadarka wczoraj Zapytałem dziś kasjerkę z Lidla, czy koniecznie wszyscy muszą chodzić w koszulkach WOŚP. Muszą wszyscy. Spontan. } o Lidl to prywatna firma, w zasadzie to mi zwisa w jakich koszulkach muszą chodzić jeśli nie łamie to przepisów BHP. :classic_cool: Natomiast jeśli idzie o udział państwa w tym przedsięwzięciu... uważam za skandaliczne. No i właśnie ,może nowa ustawa medialna spowoduje że państwowa TV nie będzie robiła tej firmie, bo to jak się dowiedzieliśmy, nie jest żadna fundacja, choćby dla tego że nie działa jak fundacja, żadnej darmowej reklamy. W ogóle państwowe instytucje nie powinny się angażować w takie przedsięwzięcia. A już na pewno nie w takie gdzie nie do końca sposób finansowania nie jest jasny. Firma Owsiaka nie musi się rozliczać, więc nie wiemy jak to wygląda i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
{"Stankiewicz: Kaczyński chce obalić Polskę Michnika i zbudować państwo na nowo.} o To jest Polska nie tylko Michnika, jest Jaruzelskiego, pogrzeb z honorami wojskowymi, Kiszczaka, zawiasy za zbrodnie, niemożność rozliczenia katów stalinowskich, itd, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrek, kur/wa, miałam cię za inteligentnego gościa z czymś pod kopułą. Po tym tekście o WOŚPie jesteś dla mnie dnem, po prostu ku/rwa dnem. I piszę to zupełnie poważnie, bez grama ironii i złośliwości. Masakra co się z tobą porobiło, masakra po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staniszkis... córka startowała z list Nowoczesnej... to co się dziwicie? :D o Oczywiście że w określeniu " jesteś dla mnie dnem, po prostu ku/rwa dnem" nie ma cienia "ironii i złośliwości". :classic_cool:🖐️))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myrek, nie ma, żebyś wiedział. Bo piszę to zupełnie świadomie, nie złośliwie, ale z kilogramem żalu i poczucia zawiedzenia mnie. Ręce mi opadły po tym Twoim wpisie o Orkiestrze, ręce i cycki bym nawet powiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Projekt: media narodowe zarządzane przez dyrektora pod nadzorem Rady Mediów Narodowych • Projekt ustawy o mediach narodowych, do którego dotarła PAP • Mediami narodowymi są: Polska Agencja Prasowa oraz "instytucje narodowej radiofonii i telewizji" • Dyrektor będzie jednocześnie redaktorem naczelnym • Wygasa dotychczasowy stosunek pracy pracowników • KRRiT straci wpływ na wybór władz mediów czy rozdział środków abonamentowych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W projekcie zapisano też, że media narodowe "respektują chrześcijański system wartości, przyjmując za podstawę uniwersalne zasady etyki". Media narodowe - jak czytamy w projekcie - są obowiązane upowszechniać stanowiska Sejmu, Senatu, prezydenta, premiera, Najwyższej Izby Kontroli i Rzecznika Praw Obywatelskich, a także przedstawiać w sposób rzetelny i pluralistyczny stanowiska zarejestrowanych partii politycznych, związków zawodowych i związków pracodawców w węzłowych sprawach publicznych. Media narodowe zobowiązane będą także do umożliwienia organizacjom pożytku publicznego nieodpłatnego informowania o ich działalności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działalność mediów narodowych będzie nadzorować Rada Mediów Narodowych. Rada będzie liczyła 5 członków, powoływanych przez Sejm (dwóch), prezydenta (dwóch) i Senat (jeden) na 6-letnie kadencje. Członek Rady będzie mógł być ponownie powołany na kolejną kadencję po 3 latach od zakończenia poprzedniej. Marszałek Sejmu będzie powierzał jednemu z członków Rady funkcję przewodniczącego. Odwołanie z funkcji przewodniczącego - jak zapisano w projekcie - będzie mogło nastąpić tylko, gdy złoży rezygnację. X 5 członków powoływanych przez PiS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rzeczywiście stary debilu jak coś p*****lniesz to ręce opadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chory cap :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×