Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gośćAgata

Czy powtórzyć test ciążowy ?

Polecane posty

Gość gośćAgata

Witam , bardzo proszę o poradę . 4 dni temu zrobiłam test ciążowy wyszedł negatywny nawet cienia kreski , było to 3 dni przed terminem okresu , dziś okres juz sie spóźnia 2 dzień , powtórzyć go ? Czy raczej sie spóźnia , ze stresu lub inne ...., bo przecież wykazał by cokolwiek 3 dni temu . Z góry bardzo dziękuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zrób, jesteś po terminie więc możesz nawet już teraz. I daj znać :) Mnie się spóźnia 4 dni ale negatywny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja za niedługo będę robić i będę się modlić żeby był negatywny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
To kupie jutro i go zrobię , problem w tym ze brzuch mnie boli jak na okres ...???? :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ponoć może tak boleć na początku ciąży. A jakieś inne objawy? Nie mówię o mdłościach tylko np śluz albo tkliwość piersi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
Śluz trochę jest , a tkliwosc piersi No tak jak przed okresem wiec mylne moze byc to wszystko :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz test w domu to zrób, jak nie, to jutro, nawet już z pierwszego moczu być nie musi. Trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro brzuch już pobolewa jak na okres, to poczekaj do jutra. Jeśli się nie zacznie, to powtórz test.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
Dzięki dziewczynki , No zrobię jutro rano :-) jak będzie dzidziuś to fajnie , a jak nie to następnym razem , próbujemy z mężem ,,ale bez jakiegoś napięcia , stresu i nacisku . ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćAgata
Test zrobiony dziś rano , i jest pozytywny :-) moja porada : nie róbcie testów przed terminem miesiączki ! Mój wyszedł dopiero dziś czyli 2 dni po terminie okresu . Pozdrawiam was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gratulacje! ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gratulacje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×