Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tadziotaki

Opinia Polek za granicą ?

Polecane posty

Gość gość
A ja bym radzila autorowi temu wrocic do szkoly na jezyk polski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tylko widzisz mala ktora Polke stac zeby sobie taka Wloszke czy inna Niemke do pracy sciagac. I to nie jest niestety wina Polek, a kraju, w ktorym przyszlo im zyc i pracowac (Polska). Jesli chodzi o Polki w UK, to niestety ale albo wola siedziec w domu na dupskach i ciagnac benefity albo pracuja na byle jakich stanowiskach. Sa ambitniejsze, ktore jakies tam stanowiska piastuja, ale nie oszukujmy sie, jest ich malo. A i te , jesli musza, to wola zatrudnic Polke w roli niani, bo w UK zarejestrowana childminder bierze calkiem sporo za opieke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak juz imbecylu to opinie NA TEMAT polek Opinie polek noszszsz k*****a co za debil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2015.12.21 ""A ja bym radzila autorowi temu wrocic do szkoly na jezyk polski"" On jest za granicom i mu jezyk Polski nie jest potszebny, zna jezyk tego kraju w kturym zyje. A ty? jesli w Polsce mieszkaz to Jezyka polskiego nie znasz, bo prawdziwa Polszczyzna w polsce jest martwa od lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma angielka niedawno mi mówiła że z polakiem by do łóżka nie poszła bo są niscy,otyli i mają okropne twarze (podobnie jak anglicy zresztą) W sumie to ma racje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajoma angielka niedawno mi mówiła że z polakiem by do łóżka nie poszła bo są ieniscy,otyli i mają okropne twarze (podobnie jak anglicy zresztą) W sumie to ma racje. To fajnie bo potwierdzasz, że Polki są workami na spermę Anglików. Czyli biedny, przeciętny Anglik może sobie pobzykać dzięki Polkom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A mnie to nie obchodzi co ludzie myślą o innych Polkach. Ja mam dobra opinię, stałego partnera, super przyjaciół i rodzinę. Inni niech robią co chcą. Ci, co nie maja swojego życia muszą wsadzac nos w życie innych (co widać idealnie na przykładzie tego nieudacznika co tu szczeka bez celu). Przykro mi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Temat powinien się nazywać opinia o Polkach a nie opinia Polek ale autor pewnie w podstawówce nawet nie był.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polski są cholernie wyrachowane, zimne i generalnie jakieś dziwne - zgadzam sie. Boje sie Polek a sama jestem Polka. Sa pewnie wyjatki ale glownie jest tak jak pisze autor/ka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki mają takie chytre, kozie ryje. Widać je z daleka jak idą ulicą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwne macie dane, ja mam duzo znajomych obcokrajowcow z roznych czesci swiata i TYLKO I WYLACZNIE POLKE!NA ZONE ,podobamy sie angolom, niemcom, ciapatym i wszystkim innym, nie najgorsze jestesmy, robotne, dzieci chcemy, posprxtamy i zarobimy na rodzine, inne kobiety hmmm sa bardziej wymagajace, my te wymagania mamy mniejsze nie wiem czemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To nie są dziwne dane, moja droga, tylko zazdrość i zawiść :) zawiść rodaków bo dziewczyna wybrała kogoś innego, lub uciekła od jakiegoś polskiego buraka (nie oszukujmy się są o wiele lepsze opcje) lub zazdrość rodaczek bo ktoś ładniejszy, ma więcej seksu, ma większe powodzenie, ma więcej pieniędzy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każda świnia ma więcej seksu. To żaden wyczyn dawać dziury na lewo i prawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale i tak zazdroscisz, inaczej byś trzymał morde na klodke, knurze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem polskim factem i mialem cudzoziemke w łózku. Byla to Marokanka i sie nie skarzyla. Nie jestem doswiadczony, ale sie nie zorientowala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz co, dziewczyny zazwyczaj nie mówią jak jest kiepsko bo wiedza, że to może spowodować oklapnięcie penisa do końca życia. Żadna normalna kobieta nie chce fundować innej (lub sobie, jak jeszcze planuje cie w przyszlosci użyć) oklapciucha który się stresuje i ma z tego powodu problemy psychicznne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnio przyznaj sie ze żaden normalny Polak nie chciał cie rochac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha weź się polaczku idź nażryj bigosu, bo tu nie masz co szukać. Przyznaj się lepiej ile Polek cie odrzuciło, że wylewasz takie gorzkie żale?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lubisz się rochac w dopę świnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skieruj to pytanie do swojej starej. Przynajmniej się dowiesz jak cię zrobiono.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnio nie udawaj ze tego nie lubisz. Lubisz lizać męskie jaja i być walona w dope. Każda świnia to lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty jesteś typową świnią, liżącą męskie jaja. Lubisz to suko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Haha zabolało, co nie? Się wpieniłeś nieźle. To co twoja stara powiedziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D no nieźle! Nie dość ze ma małego ptaka to jeszcze kompleks mamusi. Nic dziwnego, że taka ciamajda życiowa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnio co ty tak o tych ptakach? Widać dawno nie lizalas męskich jajec. Może jakiegoś Araba badz tubylca wyhaczysz dzisiaj w barze. Będziesz lizać mu cała noc świnio. Rano możesz napisać do swojego ojca, jaka to zaradna córunia jesteś. Jak wspaniale liżesz jaja facetom. Świnio do boju, dzisiejsza noc jest twoja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojojoj ja wyskoczylam z twoja starą kwoką to musiałeś napisać paragraf o ojcu? Mnie to nie rusza bo nie mam kompleksów tak jak ty. Mało to oryginalne, ale wiadomo w fabryce nie uczą kreatywnego myślenia ;) a teraz zapieprzaj z powrotem na taśmę przegrańcu, ja idę cieszyć się świętami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź świnio cieszyć sie smakiem męskich jajec. Nara świnio.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W fabryce mają tak częste przerwy? Nigdy nie pracowałam to nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Świnio wylizalas juz męskie jaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×