Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość3333

Mam żonę a podoba mi się inna co robić?

Polecane posty

Gość gość
Ciekawe co u autora? Jesteś tu jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój facet mówi,że na mieście nabiera apetytu,ale je w domu hehehe ...może też tego spróbuj.To normalne,że podobają ci się inne kobiety,było by coś nie tak z tobą,gdybyś nie oglądał się za innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nabieram apetytu przy moim szefie , jest jak sanostol w latach 90, ale stołuje się na mieszkaniu z moją małą lesbijeczka która kusi mnie eksponowaniem swej pupci i krocza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale wypociny. Rzygać się chce. Człowieku jak kochasz tę kobietę to się z nią ożeń.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Roohaj jak jest okazja, bo żona i tak pewnie ci nie daje, tylko bachora nie zrób i ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy gość

Rozumiem Cię kolego mam taki sam problem. Również kocham żonę i wspaniałe dzieci, ale......jesteśmy facetami. Szkoda że kobiety tego nie rozumieją. Jesteśmy samcami i wzrokowcami. Jak by tak można troszkę poskakać na boczku i bez konsekwencji wrócić do żony (byłoby o wiele prościej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ktos

Straszne te komentarze zona jest tylko jedna pamietaj każde spojrzenie pozadwiwe to juz grzech ogarnij sie uwiedz swoja zone bo to w niej sie zakochales pierwszej.

 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jhhjkkhn
Dnia 11.03.2019 o 13:17, Gość Nowy gość napisał:

Rozumiem Cię kolego mam taki sam problem. Również kocham żonę i wspaniałe dzieci, ale......jesteśmy facetami. Szkoda że kobiety tego nie rozumieją. Jesteśmy samcami i wzrokowcami. Jak by tak można troszkę poskakać na boczku i bez konsekwencji wrócić do żony (byłoby o wiele prościej)

Ciekawe czy gdyby twoja żona poskakala na boczku na innym samcu to czy też byłbyś taki zadowolony. Swoją drogą teraz mnóstwo mężatek ma kochanków, więc nigdy nic nie wiadomo. A ty jesteś tak głupi że nawet na to zasługujesz żeby żona cię zdradzała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Robi
3 godziny temu, Gość Jhhjkkhn napisał:

Ciekawe czy gdyby twoja żona poskakala na boczku na innym samcu to czy też byłbyś taki zadowolony. Swoją drogą teraz mnóstwo mężatek ma kochanków, więc nigdy nic nie wiadomo. A ty jesteś tak głupi że nawet na to zasługujesz żeby żona cię zdradzała.

Tu prawdopodobnie chodzi o to, że jego żona jest jedyną kobietą, której cipki dotykał. Po prostu chciałby spróbować jak to jest z inną gdyż przed ślubem to mu się nie udało. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość felik

Wybierz tę która będzie jeść ci ku pe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×