Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zakochana kobieta, Zakochany mężczyzna.

Polecane posty

Gość gość

Kto zakochuje się szybciej, kto wierzy w miłość od pierwszego wejrzenia częściej, kto silniej to przeżywa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nastolatki, bo sa jeszcze niewinni w swoich uczuciach. Ale miłość nastolatków dziś nie jest taka sama jak dawniej byla, dzisiaj ta ich milosc to jest sex sex sex i sex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dawniej ich milosc byla poetyczna dzisiaj jest eroticzna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość didoho
Dla kobiety milosc to jest po prostu nowa zabawka i nic wiencej, dla faceta to jest fascynacja i możliwość przej****ia jeszcze jednej cipki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bzdura - taki pogląd słyszałam już wielokrotnie, a zazwyczaj od osób, które mają już jakiś bagaż życiowy. Oglądałam kiedyś wywiad z lat 60-tych z jedną przedwojenną aktorką i ona, wtedy w latach 60-tych powiedziała dokładnie to samo co Ty, że "dzisiaj młodzi ludzie nie rozumieją miłości, bo miłośc dla nich to sex". Tak więc są to powtarzane "prawdy". Młodzi ludzie wcale nie mylą tych pojęc, ale są bardziej otwarci - na wszystko - na nowe doznania, na miłośc, ale także na sex. Starzy wyjadacze są zamknięci, ukrywają się, maskują, nie zawsze mogą się ujawniac, nie zawsze chcą, wstydzą się, bo nie wypada. Młodzi korzystają z życia, chcą wszystkiego spróbowac i bardzo dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to chyba STAREJ daty jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Romanticism nie zyje ! Tylko bezmyślne j****ie nam pozostalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakie j****ie? I nawet pussy to nie powachalem od lat! Wiersze pisze i pisze i c***a, dalej nic, no pussy for mi... Polish or British

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prawda jest taka ze dziewczyny dzisiejsze sa nie romantyczne, sa tylko materialistyczne, ladne czy brzydkie wszystkie takie same. A faceci tylko chca sex sex i sex !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
faceci nie kochaja tylko dymaja, kochaja jedynie kobiety sercem, a nie fiuutem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie generalizujmy ,są i takie kobiety,które stawiają na uczucie, ja nie wyobrażam sobie życia,u boku osoby,której bym nie kochała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To zalezy od człowieka. Zakochany meżczyzna dąży do kontaktu najpierw wzrokowego, wpatruje się w kobietę, dosłownie przeszywa ją wzrokiem gapi się, w rozmowie jest delikatny subtelny, ale czasem nie umie sobie sam pomóc****alnie coś niestosownego, co wyraźnie brzmi jak propozycja, jak wyrażenie jego pragnień. Bardzo się troszczy, by nie spadł jej włos z głowy, daje róże, jest czuły na jej potrzeby, stara się pomóc, wysłuchać, zabiera jej z rak młotek i wbija gwoździa, żeby nie skaleczyła sobie delikatnej raczki, patrzy jak na różowy kwiatuszek, który sluży do wąchania, do upajania się zapachem, lekko dotyka jego płatki, lekko smyra, przymila się, jest czesto dostępny, łatwo okazuje, że jest smutny kiedy ona nie ma czasu, ujawnia się tesknota, nuta zazdrości w towarzystwie innych meżczyzn, ktorzy patrza w jej stronę, jest bardzo opiekuńczy, stroi się, zaczyna uprawiac sport lub robi cokolwiek co podkresla jego meskość, popisuje się Zakochana kobieta - stroi się, starannie kompletuje wszystko, aby wygladac przepięknie, często patrzy w jego oczy, komplementuje go, podkresla jaki jest meski, podziwia, pomaga, troszczy się, żeby założył szaliczek, robiąc zakupy mysli też by jemu cos fajnego kupić, przynosi kanapki do pracy lub parzy mu rano kawę, dba o niego tak jak kobieta dba o mezczyznę, stara sie byc jak najbliżej i jak najczesciej, tak by czul ze ma w niej oparcie, ze moze jej sie zwierzyc z wszystkiego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Kurczę było dokładnie tak jak opisujesz powyżej. Niestety skończyło się. 

Chciałabym się jeszcze raz zakochać eh... Gdzie jesteś mój luby?! 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość
Dnia 21.12.2015 o 21:59, Gość gość napisał:

To zalezy od człowieka. Zakochany meżczyzna dąży do kontaktu najpierw wzrokowego, wpatruje się w kobietę, dosłownie przeszywa ją wzrokiem gapi się, w rozmowie jest delikatny subtelny, ale czasem nie umie sobie sam pomóc****alnie coś niestosownego, co wyraźnie brzmi jak propozycja, jak wyrażenie jego pragnień. Bardzo się troszczy, by nie spadł jej włos z głowy, daje róże, jest czuły na jej potrzeby, stara się pomóc, wysłuchać, zabiera jej z rak młotek i wbija gwoździa, żeby nie skaleczyła sobie delikatnej raczki, patrzy jak na różowy kwiatuszek, który sluży do wąchania, do upajania się zapachem, lekko dotyka jego płatki, lekko smyra, przymila się, jest czesto dostępny, łatwo okazuje, że jest smutny kiedy ona nie ma czasu, ujawnia się tesknota, nuta zazdrości w towarzystwie innych meżczyzn, ktorzy patrza w jej stronę, jest bardzo opiekuńczy, stroi się, zaczyna uprawiac sport lub robi cokolwiek co podkresla jego meskość, popisuje się Zakochana kobieta - stroi się, starannie kompletuje wszystko, aby wygladac przepięknie, często patrzy w jego oczy, komplementuje go, podkresla jaki jest meski, podziwia, pomaga, troszczy się, żeby założył szaliczek, robiąc zakupy mysli też by jemu cos fajnego kupić, przynosi kanapki do pracy lub parzy mu rano kawę, dba o niego tak jak kobieta dba o mezczyznę, stara sie byc jak najbliżej i jak najczesciej, tak by czul ze ma w niej oparcie, ze moze jej sie zwierzyc z wszystkiego.

Tacy mężczyźnie żyją jeszcze? ;-)

Chciałabym by ktoś mnie tak pięknie kochał.

Miło się czyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bzy
Dnia 21.12.2015 o 21:42, Gość gość napisał:

Prawda jest taka ze dziewczyny dzisiejsze sa nie romantyczne, sa tylko materialistyczne, ladne czy brzydkie wszystkie takie same. A faceci tylko chca sex sex i sex !

no i jesteśmy kwita. więc nie rozumiem oburzenia!

jedna strona chce seksu, druga pieniędzy. uczciwy układ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Romantyzm w wykonaniu faceta to najczęściej jakieś wyswiechtane banały serwowane aż do zarzygu i skłonność do bycia pantoflem. Kto to strawi na co dzień? Gimbusiara zakochana po raz 1?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość

Cholernie mi przykro, bo mój ex właśnie zaczął o siebie bardzo dbać i snuć plany o ożenku. Chyba się zakochał. 

Mnie traktuje jak śmiecia. I ze mną wyglądał jak typowy Janusz z brzuchem piwnym. Teraz nawet nie pije! I rzucił papierosy! 

Mi zmarnował życie. Mam depresję. 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×