Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Studenci gdzie macie konto w banku?

Polecane posty

Gość gość
Tylko bank smart jest darmowy z tych 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Citibank Europe konto # 5672134890765n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w getinie. prosto, bez problemów za to z wieloma korzyściami jak przelewy przez facebooka, zniżki do cinema city i dopłacanie przez bank do stypendium jeśli ktoś ma. i oczywiście cała obsługa konta za free.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patrykles
Cześć, szukasz konta które jest darmowe ? Chcesz trzymać na nim pieniądze, a nie chcesz za nie płacić ? Zapraszam w takim razie do otwarcia konta student w banku millenium. Jeśli nie wierzysz mi w to co tutaj napisałem, proszę wejdź w te link i przeczytaj umowę. https://polecam.bankmillennium.pl/?id=182189 Dzięki płacenie Blikim możesz nie marnować czasu i nosić katy na pay pass przy sobie. Wystarczy posiadać telefon z internetem i dzięki temu płacić za zakupy. To takie proste ! Nie musisz bać się kiedy ktoś ukradnie twój telefon, ponieważ aby nim zapłacić trzeba go zaakceptować wpisaniem kodu. Jest to bardziej bezpieczne od pay passa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sparkasse.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patryklesn
Cześć, szukasz konta które jest darmowe ? Chcesz trzymać na nim pieniądze, a nie chcesz za nie płacić ? Zapraszam w takim razie do otwarcia konta student w banku millenium. Jeśli nie wierzysz mi w to co tutaj napisałem, proszę wejdź w te link i przeczytaj umowę. https://polecam.bankmillennium.pl/?id=182189 Dzięki płacenie Blikim możesz nie marnować czasu i nosić katy na pay pass przy sobie. Wystarczy posiadać telefon z internetem i dzięki temu płacić za zakupy. To takie proste ! Nie musisz bać się kiedy ktoś ukradnie twój telefon, ponieważ aby nim zapłacić trzeba go zaakceptować wpisaniem kodu. Jest to bardziej bezpieczne od pay passa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość repika
Ja mam banku BZ WBK i uważam, że warto tam założyć. Tutaj http://www.konto-studenckie.pl/bz-wbk.php można dowiedzieć się więcej na jego temat. Są tam zawsze aktualne informacje. Poza tym na stronie można znaleźć ranking kont studenckich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, Finansami zajmuje się od ponad 10 lat. Posiadam w ofercie kredyty, pożyczki, konta osobiste, kredyty konsolidacyjne, hipoteczne oraz wiele innych. Najlepsze warunki, negocjowane specjalnie dla państwa to mój atut! e-finanse.5v.pl Polecam, Sławomir Radzikowski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A c***j cię to obchodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×