Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość micha lina

strach przed nowotworem węzłów chłonnych!!!

Polecane posty

Gość micha lina

Od 3 miesięcy jestem non stop na antybiotyku chodzę od specjalisty do specjalisty wyniki badan w normie a ból nie mija. Boli lewa strona szyi ,ból głowy,ucha,policzka gardła.przeszłam zapalenie okołomigdalkowe. Węzły sa nadal powiększone pod zuchwa. Co to może być??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mialam tak samo na antybiotykach bylam rok czasu zapisywali mi rozna antybiotyki zaden nie pomagal angina za angino , wkoncu wylondowalam w szpitalu nacinali mi migdaly zmienili leki podleczyli troche bylo lepiej i ja sie balam ze to nowotwor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha lina
Ja się bardzo boję bo to tak długo mnie boli calalewa lewa strona. Głową ucho w buzi gardło i te węzły sa obolale i powiększone 10mm i 8 mm pod zuchwa. Cały czas boli wyniki w normie. U laryngologabylam 5 razy i ok. Był ten ropień okolomigdalkowy. Juz mam taka nerwicę przez ten strach. Czytałam ze rak to na takich badaniach nie wyjdzie z morfologi i ob i mam objawy identyczne jak przy nowotworze boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość micha lina
Dodam jeszcze ze w gardle czuję jak by mi coś utkwilo ciągle stan podgoraczkowy 37,0 -37,5 jestem osłabiona . I ambony nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zmien lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarzyna1970
Podobny problem, od kilku tygodniu przy przełykaniu czuję straszny ból. Mam wrażenie, że to migdały, albo węzły chłonne. Znalazłyście jakieś rozwiązanie na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
hmm może zatoki. idz do laryngologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam ciągle ten ból głowy,gardła ucha szyi i stan podgoraczkowy. Badania w normie. Nawet węzeł wycięty i wynik dożynkowy o nieco zawartej strukturze. To już 10 miesięcy trwa raz mniej boli raz bardziej. Lekarze twierdzą że to nerwica biorę od 3 miesięcy leki uspokajające i nic. Pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boję się bo ten ból jest tylko z jednej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moze to byc nerwica, a moze co innego. 2 lata temu przez kilka miesiecy mialam nawroty anginy. Co raz " wyleczylam" odstawilam antybiotyl to do tygodnia od nowa. W ciagu 5 miesiecy wzielam 4 rodzaje antybiotykow przy ostatnim lekarz powiedzial ze jak juz mam taki antyb.to co mi podadza jak zapalenie pluc dostane. I znowu po raz kolejny nawrot ropieni. Kolejny lekarz i skierowanie na wymaz. Powiedzialam dosc! Wieczorem zrobilam sobie herbate: nagietek + rumianek + sok malinowy. Rano wstalam poszlam na wymaz a tu niespodzianka Pani pielegniarka nie miala za bardzo jak pobrac wymazu bo 90% ropy juz nie bylo. Wyniki pokazaly ze byla bakteria poddatna na kazdy antyb jaki bralam jakos zaden nie zadzialal. Od tamtej pory nie mialam. Anginy to juz jakies 2.5 roku. Przy czym popijam ta herbatke co jakis czas. Wezly mialam powiekszone jako nastolatka lekarz zdiagnozowal bialaczke. Co sie okazalo zadna bialaczka wezly wywalilo bo juz nie pamietam nazwy jakies badanie na "a" w organizmie byl ponad 400 a nie jak powinien ok 40. Wlasnie po antybiotykoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja micha lina. Zapomniałam hasła i piszę jako gość. Moja sytuacja nadal nie wyjaśniona. Raz mnie boli bardziej raz mniej, ale ciągle boli głowa ucho szyja gardło, język podniebienie. Język taki chropowaty i ciągle biały nalot. Stany podgoraczkowe już prawie rok. Od lekarza do lekarza i żadnej diagnozy. Zganiają na nerwice. Miałam tomografie głowy ok, usg szyi dwa razy to węzły nawet do 2 cm. Wycieki mi jeden to odczynowy o nieco zatartej strukturze. Co to może być hematolog robił badania z krwi i też ok pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×