Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Facet chcial sprawdzic czy umowilabym sie z nieudacznikiem

Polecane posty

Gość gość

Oszukal mnie facet, podal sie za kogos innego. Oszukal mnie ze swoja praca, wyksztalceniem, rodzina. Chcial byc nieudacznikiem. Chcial sprawdzić czy umówilabym sie z takim gosciem! A teraz uwaza, ze to bylo slodkie, zabawne i, ze przeciez nie powinnam sie obrazac. Uwaza, ze to ja przesadzam! Co uwazacie o takin typie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idiota. Olej go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
manipulant, to uważamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Naprawdę dobrze zrobił, bo przy tylu roszczeniowo i pasożytniczo nastawionych lalach dobrze sprawdzić wcześniej intencje. Nie dziw się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co zdałaś test czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
facet jak to facet lubi byc aktorem, Lubi sie okazywać ze swoim splendorem, Niestety zaczywczaj nic nie ma, choć udaje, ze nie ma ;) I wtedy nawet nie wychodzi z tego wcale ściema, jak facet ma kogoś wartościowego, To dziewczyną chwali sie kolegom, I patrzy tylko jak wielu ich mysli, że ona im wszystkim w nocy sie przyśni, facet lubi zdobywać, to nasze zadanie, Tak wiec dajcie sobie spokoj moje drogie panie, Nie warto sie złościć, że oszukujemy Bo i tak predzej czy pózniej co chcemy dostajemy A przeciez troche przyjemnosci nikomu nie zawadzi Co za różnica czy sie troche przesadzi, tak czy owak to uklad wzajemny I dla obydwu stron całkiem przyjemny, hej dziewczyny nie badzcie takie wstydliwe, zrobcie sie wreszcie bardzo kochliwe i swoje podboje tez kolekcjonujcie, Tylko swoich mezów finansowo nie rujnujcie, Wyjdzcie wreszcie z tego wstydu cienia, To juz nie te czasy, teraz to epidemia ;) Nie ma sie co wstydzić, odrobina rozkoszy Na pewno zdrowego człowieka nie zgreszy ;) A przeciez nie musisz od razu być żoną ;) Możesz dac się ponieść, w jego oczach zatonąć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skoro jemu sie podoba to co sie stało, to tak zdalam. Nie chce miec z nim nic wspolnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×