Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna321

Kto się już długo stara o dziecko?

Polecane posty

Gość smutna321

Jaki macie problem? Jakie ewentualne leczenie wdrożył lekarz? Ile się już staracie? Ja staram się już prawie 2 lata u mnie problemem jest brak owulacji.Cały czas próbujemy ją wywołać ale marnie to idzie.Pęcherzyki rosną ,ale nie takich rozmiarów jak być powinny:( 15,16mm i nagle stop.Teraz mam przerwe ponieważ zrobił mi się torbiel.Przypuszczam,że pęcherzyk poprostu urósł ale dużo pózniej i nie pękł,a lekarz już po 17dc nie kazał przychodzić na usg bo stwierdził,że to cykl stracony.Dodam ,że moje cykle są dość nieregularne oraz długie około 40 dniowe.Znajdzie się tu ktoś kto opisze swoją sytuacje? A może ktoś kto po długiej walce osiągnął swój wymarzony cel? Zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej glowa do gory. U mnie rosna ale nie chca pekac. Praktycznie po kazdej stymulacji zostaje mi torbiel i kolejny cykl jest w plecy. W koncu nam sie uda wierze w to mocno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna321
Czym jesteś stymulowana?Może zastrzyk na pęknięcie? Znasz przyczynę braku samoistnej owulacji?Długo się starasz? Ja nie znam przyczyny.I ta torbiel zrobiła mi się pierwszy raz. Czasami to już opadam z sił dodam że rok temu zaszłam w ciąże biochemiczną na clostilbegyt.W tedy nawet monitoringu nie miałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam wszystkie kobiety mające taki problem.Może wspólnie damy radę.Wymiana doświadczeń często pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja o ciążę starałam się 4 lata. Brak zdiagnozowanej przyczyny. Udało się przy 3 inseminacji. Teraz jestem 2,5 roku po porodzie i drugiego dziecka nie ma mimo 3 kolejnych inseminacji... Może inne leki pomogą. Poszukaj lekarza, który zna się na niepłodności POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna321
Niby mój lekarz jest specjalistą,ale czy tak jest sama nie wiem.Denerwuje mnie w nim to że cięzko z nim o kontakt w naprawdę pilnych sprawach.Często przypomina sobie parę dni pozniej i dopiero oddzwania,chociaż w wiadomośc***iszę mu w czym jest problem.Jakie leki brałam przy indeminacji? Miałaś swoją owulację?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powodzenia dziewczyny. Ja starałam się 2 lata. U mnie problemem była prolaktyna. Pęcherzyki rosły ale nie pekaly. Lykalam tabletki na zabicie prl jak zeszła do 23 miałam zacząć brać leki na stymulacje, ale jakimś cudem dwa dni po wpisaniu recepty przez ginekologa zrobiłam test i były dwie kreski. Obecnie 32 tc także nie ma co tracić nadzieji. Trzymam za was kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
warto zmienic lekarza czasami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna321
Ja z kolei robiłam badanie prolaktyny i wyszla bardzo dobrze. Tylko, że zrobiłam badanie ogólne bez obciążenia. Tarczyca na poziomie 1,8 też ok. A problem z owulacja jest zresztą tak jak napisałam na początku. Dziewczyny poradźcie mi jakie badania jeszcze warto wykonać przy moim problemie? Wiem że moim problemem jest również cienkie endometrium na które biorę estrofem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gosciu z 8.39, a co bralas na zbicie prolaktyny? Ja castagnus, maż ma kiepskie wyniki i staramy się juz 2,5 roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna321
Ja nigdy nic nie brałam na zbicie prolaktyny lecz dużo czytałam że dziewczyny biorą brogameron czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja czytałam że problemem może być właśnie nie prawidłowa gospodarka hormonalna, co może być nawet spowodowane genetycznie. Dlatego warto chodzić po lekarzach, czasem wystarczy brać jakiś lek by było ok. Są nawet takie ogólno dostępne suplementy diety jak http://www.inofem.pl/ , które podobno też mogą nam pomóc przywrócić równowagę hormonalną. Jestem ciekawa, czy ktoś z was tego już próbował, albo czegoś podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×