Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ajutka88

Pożyczka na 600zł

Polecane posty

Gość ajutka88

Gdzie warto starać się o taką pożyczkę na kwotę 600zł. Zależy mi, żeby koszty były jak najniższe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Akosta
Sprawdź wongę - oni mają teraz dobrą ofertę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja korzystałam z oferty biura help-finanse.pl. Kwoty do 2000 zł masz od ręki na dowód, bez BIK. Pieniądze są na koncie w kwadrans a warunki ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zgadza się Akosta, oferta pożyczki wonga.com jest bardzo atrakcyjna. Maksymalna kwota pierwszej pożyczki do 60 dni wynosi 1500 zł, a jej koszt to tylko 10 zł. Co więcej, nowi Klienci mogą wnioskować o pożyczkę ratalną - do 3000 zł, nawet w 12 ratach! Koszt pożyczki ratalnej poznasz na stronie wonga.com, pod suwakami, którymi ustawiasz kwotę pożyczki. Aby wnioskować o pożyczkę należy przygotować: numer konta bankowego, dowód osobisty, adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego (który będzie niezbędny do weryfikacji) i złożyć wniosek online na naszej stronie internetowej www.wonga.com. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość millussia33
Ja brałam nie dużą kwotę w Profi Credit i jestem zadowolona. Oprocentowanie jest ok raty też. Można spokojnie spłacać. Zrób rozeznanie nie bierz pierwszej lepszej oferty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Markovski
A czy w wonga wysyłacie umowę do domu panie Tomaszu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ponownie! Markovski – w wonga.com wysyłamy umowę zarówno drogą pocztową, jak i elektroniczną. W przypadku umowy zawieranej drogą elektroniczną wystarczy, że Klient udzieli pełnomocnictwa na podpisanie tej jednej, konkretnej umowy w swoim imieniu dla wonga.com. Taką zgodę może wyrazić zaznaczając odpowiednie pole podczas wypełniania wniosku na naszej stronie internetowej www.wonga.com. Proces ten jest w 100% bezpieczny, bowiem otrzymujemy od Klienta pełnomocnictwo do podpisania tylko jednej, konkretnej umowy o pożyczkę. W przypadku wyboru elektronicznej formy podpisania umowy, nie będzie ona wysłana pocztą. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dasti
Gdzie dostanę pożyczke bez umowy o prace może w Wonga ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dasti, standardowo nie wymagamy przedstawiania zaświadczeń, np. o zarobkach czy umowy o pracę. Jednak prosimy pamiętać, że jako odpowiedzialny pożyczkodawca możemy w indywidualnych przypadkach poprosić o przesłanie dodatkowych dokumentów. W razie pojawienia się dodatkowych pytań jestem do dyspozycji. Zapraszam również do bezpośredniego kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* lub skorzystania z chata na naszej stronie https://www.wonga.pl/live_chat?utm_source=kafeteria. Pozdrawiam Tomasz | Ekspert wonga.com * Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×